T23 toyota CELICA 7g

vše ohledně modelové řady Celica
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

to je stribrna... :D
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

destabilizator píše:No ve svetlech bych bezradnej nebyl, ty cos hazel na zacatku jsou dokonaly. Problem je, ze to nebude mit TUV certifikat (z prdele jsem vcera psal do TUV, jestli by to ocertifikovali, za dotaz nic nedam vid :D) a musel bys to prendavat na technickou - oser.
ani ne , práce na 30-40 minut is dloubáním v nose :D
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Zkoumal jsem to dal, ty svetla jsou stavitelny, tak pokud si tam nedas HID, tak imo nic nereknou, stejne netusi, co tam za default svetla je - vyhoda raritniho vozu :D
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

destabilizator píše:Zkoumal jsem to dal, ty svetla jsou stavitelny, tak pokud si tam <b>ne</b>das HID, tak imo nic nereknou, stejne netusi, co tam za default svetla je - vyhoda raritniho vozu :D
No jestli se nepletu tak podle předpisů musí bejt u xenonů nastavování automatický (aby mířily k zemi i když poskakuješ v dírách) a ostřikovače, a to právě policajti kontrolujou když zjistěj že xenony máš - proto sou lepší spíš do žluta (max 4500K) a co nejlíp schovat dráty a tu krabičku aby to vypadalo jako obyč světla.

Jestli sem teď napsal nějaký bludy tak mě prosím uveďte na pravou míru, je to jen co sem se doslech když sem se rozhodoval jestli xenony jo/ne :)

EDIT: blbě sem to přečet, myslel sem že tam ty xenony chcete dát , sry
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Mas samozrejme pravdu, pokud si das xenonovy žážovky do svetel kam nepatri (nestrikaj, nehejbou), tak Te za to budou brat :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
scream
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: úte 17.05.2011, 09:16

Příspěvek od scream »

xenony sa urcite neprestavuju pri poskakovani na dierach... pekne vidno v noci ako oslepuju ked protiiduce auto ide po hrboloch. Nastavuju sa pri roznom zatazeni auta posadkou.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

kazdopadne kdyz ma clovek nizsi auto, tak me oslnuje kdejake SUV a co zmuzem? nic.. a halogeny fobii a podobnych to je teprve hnus, pokud ma clovek i neorigo xenony a ma je za cockou ktera ma stinitko a ma je sestelovany, tak nemuze na silnici zpusobovat zadne problemy, ac zakon rika neco jineho :roll:
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Mám xenony 5000K a je to paráda,nejsou úplně modrý,svítí nejlíp a problém jsem nikdy neměl,myslím,že když ti to nebude přímo řvát modře,tak tě nechaj...Záleží na koho narazíš
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

To scream: :D ale to se týká i H7
To destabilizator: nevím,jaks to zkoumal, nejsou nikde vyfocené zezadu, nicméně světla musí mít homologační značku. A na každém reflektoru je vyznačeno, jaké žárovky tam patří.
To HBOSS: souhlas, svítí super, mám je taky, ale každej šťoura policajt Tě na tom dostane. A stačí, abys měl nějakou nehodu a někdo se chtěl točit na škodě a uvedl, že tam máš xenony a že Tě neviděl nebo jsi ho oslnil. A jseš v pěkné bryndě - zkušenost mého známého.
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

2zejdy: kontaktoval jsem vyrobce. Bohuzel homologaci maji jen DOT/SAE :( zarovky stejny jako stock. Maji fici pristup do databaze? Ze bych si prendal ty nalepky z puvodnich svetel :D
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

sem rad ze souhlasite se svetly :) xenace doma mam 8000k a kluci krasne se mi v noci jezdilo :D a vypadaly krasne.... s xenacema je to tezky a neznate firmu ktera by udelala do tech svetel xenace a zabudovala ostriky??? :D
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

:mad:
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

aldacz píše:sem rad ze souhlasite se svetly :) xenace doma mam 8000k a kluci krasne se mi v noci jezdilo :D a vypadaly krasne.... s xenacema je to tezky a neznate firmu ktera by udelala do tech svetel xenace a zabudovala ostriky??? :D
8000???čím více kelvinů,tím to svítí méně,sic o to je to modřejší,ale k neužitku,8000 bych dal možná tak na nějakej tuning sraz na ukázku :) A samozřejmě o to víc policajty upozorňuješ :) Opravdu bych doporučil cca 5000,poznáš rozdíl,jak v dešti,tak v mlze,je to paráda.
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

hh oki :D
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

KLUCI A CO TOTO KRIDLO VITE KDE HO SEHNAT???

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“