T23 toyota CELICA 7g

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Jsou taky nějaké limity na hlučnost. Mám v TP zapsáno, že vnější hluk stojícího vozidla je 87dB při 3525 rpm.

Viz též http://jdem.cz/sjnq5
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

kluci to je v poho ... :D ale ted jeste jednou resim podvozek .... yxz a ptam se jestli de vymenit lehce jak original a nemusim navarovat tehlice atd......
dalsi vec co je tak sem se rozhodl nechat na celice 16tky kola a ne sedmnactky jak sem puvodne chtel

a svetla budu resit teda pres ameriku kdyz nikdo jiny neznate dodavatele...
pokud se vlezu do rozpoctu hodim nove trysky svody vyfuk skunk2 a pustim se do interieru...
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Hug0 píše:Zejdy: ohledně fólií a výfuku bych se hádal. Pokud ti fólie lepila firma tak máš certifikát (taková kartička myslim) a na výfuk snad nemůžou říct půl slova ne?! pokud vím tak jediný co mají řešit je jestli nepřesahuje přes zadní linii auta. A jestli tam máš origo nebo komínovou trubku by jim mělo být jedno! (komínovou trubku jsem úmyslně přehnal :) )
Jenže já žádkou kartičku nemám, auto jsem takhle koupil a i průměrně inteligentní člověk musí poznat, že ty folie jsou prostě tmavé. Upřímně, v létě, když svítilo sluníčko, byly k nezaplacení. V noci to ale byla tragedie. Moc často jsem stahoval okýnka, abych vůbec něco viděl. Takže jakmile přišel tenhle impuls, šly dolů.
U světel je to jasné, jakmile nejsou homologované, nemají na autě co dělat. Navíc xenony ostřik a naklápění.....
A s výfukem je to podobné jako s foliemi - prostě i laik pozná, že to řve. A jak správně píše gramo, limit je v TP a na pojízdných stanicích mají taky prístroj. Ale na výfuk certifikát mám, jen jsem ho neměl s sebou.
Tak jsem se raději moc nedohadoval, vyplázl litr a mazal, než si to rozmyslí.
To Micron: no kola mi naopak pochválil, ty se mu líbily :D
Je to k nas....., doplňky našim autům sluší, xenony i mnohem líp svítí, ale díky "moudrosti" našich představitelů jsou takovéhle problémy.
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Já mám fólie 65% propustnost,pokovený,dostal jsem certifikát na 73% normáles,bo kolik je povolených a je to paráda(ochrana před sluncem parádní i v takhle malým zatmavení),někdy nejni zkoro poznat,že na autě jsou a někdy nejni vidět dovnitř,v noci nejni rozdíl jak kdyby tam nebyly.Xenony mám taky,výfuk taky a nikdo mi nikdy nic neřekl :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

HBOSS píše:Já mám fólie 65% propustnost,pokovený,dostal jsem certifikát na 73% normáles,bo kolik je povolených a je to paráda(ochrana před sluncem parádní i v takhle malým zatmavení),někdy nejni zkoro poznat,že na autě jsou a někdy nejni vidět dovnitř,v noci nejni rozdíl jak kdyby tam nebyly.Xenony mám taky,výfuk taky a nikdo mi nikdy nic neřekl :D
to prijde :D

jinak k foliim : i pokud mas atest a karticku a kdo vi co, pokud to policajt zmeri tim svym sracem, muzes se hadat jak chces, jedine ceho dosahnes, tak nasrani policajta a vyssi pokuty :)
videl jsem jak se ty atesty prodavat i na netu. Do karticky ti napisou co si reknes ;)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

jinak k foliim : i pokud mas atest a karticku a kdo vi co, pokud to policajt zmeri tim svym sracem, muzes se hadat jak chces, jedine ceho dosahnes, tak nasrani policajta a vyssi pokuty :)
videl jsem jak se ty atesty prodavat i na netu. Do karticky ti napisou co si reknes ;)[/quote]

Ano,řekl jsem 73 :D :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Tak co, pokrocil jsi nejak s tema svetlama?
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

mno zatim zajizdim novy motor.. takze tak .... a druha vec je ze vsichni mi rikaji ze kmam se vsim pockat vim ze koupim podvozek yxz to je mi jasne svetla premyslim odkud to bude levnejsi ..... a kola vubec netusim lidi co za kola by ste tomu dali ja chci nejake vicepaprskove s limcem 17/16 rikali v toyote ze me na to vystavi papir abych si to mohl zapsat do TP a nevim pokud sednactky rozmery... pac nemam jeste vybrane kola ....takze jestli hodite navrh budu moc rad ja sem bezradnej v kolech a svetlech
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

No ve svetlech bych bezradnej nebyl, ty cos hazel na zacatku jsou dokonaly. Problem je, ze to nebude mit TUV certifikat (z prdele jsem vcera psal do TUV, jestli by to ocertifikovali, za dotaz nic nedam vid :D) a musel bys to prendavat na technickou - oser.
Kola... hod sem foto toho svojeho zihadla, at vime :)
Jinak bych upozornil ze sve "zkusenosti" pokud si vyberes nejaky roztoceny design (aka Dotz Hanzo, turbiny), nikdo z vyrobcu je nedela smerovy, krome americanu a tam si zase priplatis.
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

klasicka stribrna 1999 rok prvni model T23 jeste sem nic moc na ni nedelal krom motoru a spojky....

Obrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Kurnik ty co tam mas ted jsou docela pekny ;) Vicepaprskovy me napadaji OZ Ultraleggera nebo Tomason TN1 (ty mam ted objednany na zimaky), ale s limcem to nevim teda.
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

no toto sou jen ronaly ceske ..... a nevim nejsem spokojeny ... jj nejake litaky i hvezdicoveho typu ale s lestenym limcem a nejakym ET abych mohl vytahnout lemy .... vypadalo by to fakt moc dobre.... svetla sou orig... a chtel bych tam dat ty r8 style vypadalo by to goodmno a
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

No tak jestli chces epicky kolesa (treba jako to co tu mam jako avatara Hipnotic C-Note, cca 11000,-/kus), tak na www.metalforce.cz jsou schopny Ti to zaridit v Americe. D'Vinci, Hipnotic, Boss Motorsport, atd. - tam si to vsecko vyberes, jak chces velkej limec, barvy, co lesteny, co ne, atd. Ale priplatis. Na druhou stranu, takovy kola jsou az do duchodu.
Jeste k tem vicepaprskovejm - dneska jsem videl na zivo na nejakym Fiatu Dotz Shuriken - nepekny :>

S tema svetlama Te podporuju, jsou paradni, ale musi mit ty angel eyes vedle sebe (ty americky), ne nad sebou (ty k dostani v CR), jinak se mi to nelibi :D

Odkud jsi?
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

sem z Prušánek dědina u Hodonína
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Aha, to je druha strana republiky :)
http://reviews.turbometal.com/toyota-ce ... 2004-2005/
Pekne fotky, jak ty svetla vypadaji na aute. Tusi nekdo, co je to za barvu toho auta? (treba hned prvni foto), takova ledova bila, vypada stylove :]
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Odpovědět

Zpět na „Celica“