T23 toyota CELICA 7g

vše ohledně modelové řady Celica
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

T23 toyota CELICA 7g

Příspěvek od aldacz »

resim dalsi problem panove .....

a to podvozek kterej by ste mi doporucili chtel bych neco co se da vymenit treba za seriovy pozdavaky vyskove a tuhostne stavitelny....
neco s cim je malo prace a nebo neco dobryho s nejakou radou jak to tam dat jestli uz to je na foru prosim hodte mi sem link ....

mno po podvozku jak by ste resily vyfuk a svody .... premyslel sem o D2 racing svodech a vyfuku bud magna-flow, skunk2 a nebo apexi

a posledni vec je potrebuju nekde sehnat za dobre penize tyto svetla(kde a za kolik) :
Obrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Tak ty svetla jsou bombezni, jeste kdyby je delali ve stribrnym :)
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

destabilizator píše:Tak ty svetla jsou bombezni, jeste kdyby je delali ve stribrnym :)
delaji se ve chromu ty chci a dou dostat z ameriky a nizozemi ale za strasne penize tak se ptam po jinych moznostech ... :P
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Hodis mi alespon kdo je vyrabi a jak se jmenuji?
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haky »

Kdyby byly svetla stribrny a ty ledky bily, tak by to byla parada. Tohle je pro me moc poutovy...
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

Haky píše:Kdyby byly svetla stribrny a ty ledky bily, tak by to byla parada. Tohle je pro me moc poutovy...
haky takze prvni vec delaji se ve chromu ... druha vec maji asi pet nebo sest barev.... tak si vyber koupete je v americe panove ..... :D
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

http://www.protuninglab.com/lighting-pr ... elica.html hmm, tu je maji i ve sleve, ~6000 za par. Znamej mozna pojede do Ameriky cca za mesic, mozna by se s tim dalo neco udelat, kdyz uz jsou ty Vanoce :D
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

A hele, moje světla :) Tyhle sem kupoval před rokem tady od ArniehoGT, dovoz z USA, asi 7000,-. Při cestě z Ostravy do Liberce je naše Česká pošta vorvala, urazili spodní úchyt na obou světlech, po třech instancích reklamací a třech měsících dohadování mi za to nedali ani korunu, takže bacha.

Nicméně se mi je po roce povedlo nechat opravit a namontoval sem je, vypadaj suprově, ale chtělo by to vyměnit žlutý žárovky za studenější, nebo rovnou xenony, s bílejma ledkama vypadá žlutá divně. Hodim pár obrázků jak to vypadá na autě.

http://imageshack.us/g/21/imag0153m.jpg/

Doufám že sem ten odkaz trefil :)

Mimochodem tyhle moje světla nemaj motorek na seřizování, takže na technickou to chce vrátit ty původní.
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
aldacz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: sob 04.09.2010, 12:47

Příspěvek od aldacz »

MungoR píše:A hele, moje světla :) Tyhle sem kupoval před rokem tady od ArniehoGT, dovoz z USA, asi 7000,-. Při cestě z Ostravy do Liberce je naše Česká pošta vorvala, urazili spodní úchyt na obou světlech, po třech instancích reklamací a třech měsících dohadování mi za to nedali ani korunu, takže bacha.

Nicméně se mi je po roce povedlo nechat opravit a namontoval sem je, vypadaj suprově, ale chtělo by to vyměnit žlutý žárovky za studenější, nebo rovnou xenony, s bílejma ledkama vypadá žlutá divně. Hodim pár obrázků jak to vypadá na autě.

http://imageshack.us/g/21/imag0153m.jpg/

Doufám že sem ten odkaz trefil :)

Mimochodem tyhle moje světla nemaj motorek na seřizování, takže na technickou to chce vrátit ty původní.

takja tam budu mit uvnitr xenace a urcite bych chtel serizovani....me spis zajima jak s nima vidis... a samo si necham svetla na technickou s tim sem pocital je to dovoz a mimochodem tento jarni vyskov sme se videli a rikal sem ti ze sem je chtel koupit a ptal sem se na cenu ... kadzdopane me prosim do posty napis podrobnosti o cene a dovozu.... budu moc rad abych vedel co a jak ... :)


kuci ale samozdrejme me prosim reknete nazor na podvozek chci tam dat xyz nebo jak to je .... je to dobra volba??? montuji se stejne jak orig???
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Na legenio.cz maji velice specialni "podvozek", Bumble Bee by zavidel :D
Obrázek
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Možná trochu off topic, ale můj zážitek před 3 týdny:
Na cestě, kde už jsem nemohl udělat čelem vzad stáli poldové se stanicí technické kontroly.
A začalo to:
Pane řidiči, vytáhněte přední okýnka ( preventivně jsem je stačil otevřít ). Kde máte certifikát na propustnost?
Pane řidiči, ty přední světlomety nejsou na xenony, nemají seřizování ani ostřikovače.
Pane řidiči, kde máte certifikát na výfuk?
Napočítal mi to na 10 tisíc, když jsem dělal blbce, že jsem auto takhle koupil a prošlo technickou, konečná suma byla 1000,-Kč.
Na to, že mám zadní blinkry červené nepřišel.
Ach jo, čekají nás asi krušné časy. Tmavé fólie z bočních oken jsem sundal, to je teď dráždí jak červenej hadr bejka..... A mají na to prístroj!
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Jojo, s tema foliema je to dojeb.
Nejaky tip na svetla s TUV homologaci a aby clovek nemusel dat 120$ za postovny? :s
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zejdy> a za modrý kola jako žádná pokutka, vždyť můžou rozptylovat, co rozptylovat přímo ohrožovat ostatní účastníky provozuuu :lol: Folie bych nesundal ani kdyby mě měli zastřelit :lol: lauf a světla by se jim líbily :lol: na ty nemůžou ani Ň

Dáreček k vánocům... sice bag nechci, bude non function... mam rád původní autobusáckej 5g volant... ale tenhle ze 7 je prostě menší a hezčí... good kauf... myslim, že je 100% full kompatibilní
http://auto.bazos.cz/inzerat/12561823/V ... v-2001.php
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

Zejdy: ohledně fólií a výfuku bych se hádal. Pokud ti fólie lepila firma tak máš certifikát (taková kartička myslim) a na výfuk snad nemůžou říct půl slova ne?! pokud vím tak jediný co mají řešit je jestli nepřesahuje přes zadní linii auta. A jestli tam máš origo nebo komínovou trubku by jim mělo být jedno! (komínovou trubku jsem úmyslně přehnal :) )
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Odpovědět

Zpět na „Celica“