Upozornění

novinka od Toyoty
čert

Upozornění

Příspěvek od čert »

Chtěl bych upozornit všechny majitele těchto vozů, aby si VELMI DŮKLADNĚ s kontrolovaly svoje auta ze spodku karoserie na KOROZI!!!!! Aby je nečekalo velmi nepříjemné překvapení!!!!!!!!!!!!!!!A vrcholem toho všeho je vyjádření TOYOTY - nejedná se o vadu,ale o VLASTNOST DÍLU!!!!!!!

Co k tomu dodat víc???? Vůz za čtiři kila a za dva roky je shnilý!!!!!! A to nemluvím o kotoučích!!U těch mi nezbude nic jiného než si je po 30 tis vyměnit -za vlastní!!! :evil: :evil: :evil: :evil: [/b]
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

Tak to si děláš srandu??Co to je??Kde to Toyota vyrábí??No kvalita dnes asi už není tím hlavním co kdysi bývala
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

u kotouču se nediím, jejich životnost závisí z 90% na tom jak clovek jezdí. ale u kastle je to už porblém :(
čert

Příspěvek od čert »

wrc50 píše:Tak to si děláš srandu??Co to je??Kde to Toyota vyrábí??No kvalita dnes asi už není tím hlavním co kdysi bývala

NE srandu si opravdu nedělám!!!!!!!!!!!!!! Šel sem do Toyoty, pro její kvalit, jak hořké zklamaní!!!Auto je vyrobené přímo v Japonsku!Kdyby aspoň uznaly chybu,ale jejich odpověď, mě dostala na kolena a zároveň do varu!!
15.let dělám v autoopravárenství, ale takovů zhovadilost sem ještě neslyšel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAK může být koroze karoserie-vlastnost dílu???? Jen nevím na co tedy dávají záruku na karoserii??? :mad: :mad:
Čepo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1030
Registrován: úte 12.01.2010, 13:42
Bydliště: Opavsko

Příspěvek od Čepo »

2 čert
Udělej fotky, napiš e-mail do evropské centrály Toyoty (TME) v Bruselu a pošli jim ho s fotkama. Požádej je o pomoc při řešení tvého problému.
Toyota Corolla E 12, 1,6 VVTi, 5HB, 05/2006 ex
Toyota Auris 1,6 Valvematic Luna, VSC+TRC, 5HB, červená 3R3, 06/2010
Toyota Yaris III, 1,0 VVTi Active 5HB červená 3P0, 08/2012 "Mixérik"
Uživatelský avatar
satanda
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: ned 03.04.2011, 17:57

Příspěvek od satanda »

Tak to bych nečekal! Všichni mluví o toyotě jako o kvalitě a oni řeknou tohle! A ještě po dvou letech. Tak kde je tech 12 let záruky na karoserii??. V jakem servisu to bylo?....nechápu
Toyota Yaris Dream(2010) 1,33 Dual VVTi 74KW
čert

Příspěvek od čert »

satanda píše:Tak to bych nečekal! Všichni mluví o toyotě jako o kvalitě a oni řeknou tohle! A ještě po dvou letech. Tak kde je tech 12 let záruky na karoserii??. V jakem servisu to bylo?....nechápu

Jo taky mě to dostalo, ono je jedno v kterém servisu to reklamuješ, oni to podstupují dovozci. A tam je nějaké neuvěřitelné pako, které o tom rozhoduje!!!!Znám takové intelig. z vlastní praxe!!!
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Příspěvek od T.Y.N.G. »

to čert: Na tvém místě bych se uklidnil, nafoť to hoď to sem, ať vidíme o co jde. Možná ti pak někdo nejspíš ukáže, že tyhle díly vypadají stejně i po 6-ti a více letech. Zkráceně řečeno, ono to "orezne", ale dál koroze nepokračuje.
A pokud to skutečně nemůžeš "překousnout" a fakt tě to hrozně štve, tak si nech podovzek ošetřit antikorozním nátěrem.
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
čert

Příspěvek od čert »

T.Y.N.G. píše:to čert:
A pokud to skutečně nemůžeš "překousnout" a fakt tě to hrozně štve, tak si nech podovzek ošetřit antikorozním nátěrem.
Dlouho jsem přemýšlel, jak na něco tak u....., vůbec odpovědět!!!Ale každý jsme na tom s rozumem jinak!! Za tu dobu co se věnuji opravárenství sem už taky ledacos viděl a dělal a dokud jsem ještě mohl dělat karosařskou. :( . Tudíž si dovolím tvrdit že to problém je.
Je tomu tak 3. týdny kdy sem měl na dílně Yarise 1.0 r.v.2006, na rozvody a prohlížel jsem si podvozek a nevypadal ani zdánlivě tak jako ten můj!!

Pro tvou informaci jsem čekal na posudek od soudního znalce. Že by by byl hloupější jak ty, takový odborník!?
Dle jeho posudku se opravdu nejedná o VLASTNOST karoserie zvláště ve spojích části podlahy a výztuh nárazníku! Není to otázkou roku, kdy dojde k poškození většího rozsahu na těchto místech. Ovšem já si nekupuju auto na rok či dva!!!! A za takovou cenu , bych již očekával jistou úroveň?
Na druhou stranu mi taky vysvětlil jak to v takových případech chodí, když OBYČEJNÝ člověk se pustí do boje s tak obrovským nadnárodním gigantem, jako je TOYOTA!!!!!!Zjednodušeně a hodně zkráceně řečeno-POKUD MATE HODNĚ PENĚZ A HODNĚ ČASU, tak se do toho můžeme pusti!Ovšem počítejte s tím že budou dělat NESKUTEČNÉ průtahy a naschvály, jen aby vás unavily a Fin. vyčerpaly. Tak nějak zněla jeho slova.(tento pán,pracuje v tomto oboru již více jak 25let.)A není to v žádném případě jen u Toyoty!!!!Dělají to tak úplně všechny značky!!Pokud se jedná o méně obvyklé vady a nebo ty z kterých by mohl vzniknou nebezpečný precedent.Znám to z vlastní praxe ode dvou značek ,jak je to se zárukama. Záruka 5. let, bez omezení-papír toho snese!!! :) Jo kdo šetří má za ... a ty obyčejný človíčku ....................šupej nohama.
Jistou ukázkou byl i pokus Toyoty czech. jak mě "uchlácholit", tím že mě jako "projev dobré vůle", nikoliv záruku ,vyměnily zad. díl výfuku, u něj se projevila hloubková koroze držáku.

http://imageshack.us/content_round.php? ... ad&newlp=1#

http://img194.imageshack.us/content_rou ... 280805.jpg#
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Příspěvek od T.Y.N.G. »

1. Řekl jsem svůj názor, a urážky si nech pro někoho jiného.
2. Toyota je sice nadnárodní společnost, ale dá se snimi domluvit a najít řešení. Když budeš hledat, tak najdeš příklady.

P.S. Kdyby byla tvoje reakce slušnější a klidnější, tak bych se možná se svou zkušeností podělil.
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
Komanche

Příspěvek od Komanche »

pan si pral smazat profil :roll:
sligo
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pon 18.08.2014, 00:38

Re: Upozornění

Příspěvek od sligo »

Je to dost zle-URBAN CRUISER...
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozornění

Příspěvek od uruem »

Co to je za mentála ?
Ani se nedivím, že ho poslali doháje, když jim tam začal říkat ubozí človíčkové z vedení Toyoty poklekněte a vyměňte pánovi jeho kočár za nový.
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Re: Upozornění

Příspěvek od honzism@n »

on když se podíváš kolik hrubek má v prvním příspěvku ......
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Upozornění

Příspěvek od biscuit »

a proc vytahujes z hrobu tri roky starou mrtvolu? :wink:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Urban Cruiser“