VIN Previe

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
Prevít
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 15.09.2011, 13:19

VIN Previe

Příspěvek od Prevít »

Čau kolegové, koupil jsem si Previi r.v 1991 v dezolátním stavu se záměrem dovezení Previe ze Švýcarska a tak bych měl dotaz jestli se lyšilo u previi prvních osm pozic ve VIN a nebo jestli nevíte od jakého datumu Toyota na Previich používala číslo globální homologace. Toyota povoluje výměnu karoserie pokud souhlasí oněch prvních osum pozic ve VIN.
Muj VIN je : JT111AC1. Zatím díky za odpovědi
Uživatelský avatar
VDC
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 15.01.2009, 17:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

Ahoj, před dvěma lety jsem plánoval dovoz Previe ze Švýcarska. A bylo mi řečeno chlapíkem, co vozí auta ze Švýcarska, že musí dovézt auto z roku 97 a výš, od kdy platí globální homologace.
Obrázek
Subaru XT 1800 coupé ´89 + Subaru Legacy 2.2 ´91 (under reconstruction)+Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Prevít
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 15.09.2011, 13:19

Příspěvek od Prevít »

Tak díky, myslel jsem si , že tak rok 98 už by mohl být z globálkou, a co ten vin liší se vám ty první pozice od toho mého, jestli záleží na výbavě a nebo to u toyoty moc neřešili? Přece jenom lépe servisované auta než ze Švýcarska sem neviděl, a na věku by mi tak nezáleželo. Zatim díky.
jatez
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pát 16.09.2011, 07:44
Bydliště: valašsko

Re: VIN Previe

Příspěvek od jatez »

Prevít píše:Čau kolegové, koupil jsem si Previi r.v 1991 v dezolátním stavu se záměrem dovezení Previe ze Švýcarska a tak bych měl dotaz jestli se lyšilo u previi prvních osm pozic ve VIN a nebo jestli nevíte od jakého datumu Toyota na Previich používala číslo globální homologace. Toyota povoluje výměnu karoserie pokud souhlasí oněch prvních osum pozic ve VIN.
Muj VIN je : JT111AC1. Zatím díky za odpovědi
Taky jsem dovezl z německa a na ůřadě mi bylo sděleno, že musí mít aspon euro 1 které platí od 06/2002.
PREVIA 2WD 1998 na LPG LOVATO
10lt lpg/100km
Odpovědět

Zpět na „Previa“