Světla na půl žerdi

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Světla na půl žerdi

Příspěvek od monty_mr2 »

Čau, neví tady někdo jak udělat, aby světla vyjížděla pouze do poloviny a svítila? :-)
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

je tady o tom celej topic :lol:
Stačí to světlo rozebrat a uvidíš jak to funguje, stačí zkrátit táhlo, který to vysouvá nahoru. A když to pak trochu o samotě promyslíš tak zjistíš, že musíš koupit jinou parabolu aby si to mohl i používat, čili svítit. :P
Uživatelský avatar
marf69
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: ned 02.03.2008, 15:06
Bydliště: Ceska Lipa

Příspěvek od marf69 »

Nebo si muzes koupit tohle http://www.roguesystems.co.uk/forms/Product.aspx?ID=298 zalezi kolik chces investovat..... :wink:
My dream car!!
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Příspěvek od monty_mr2 »

No já jsem to tu prohlížel a nic jsem právě nenašel... tak dyštak pošlete link na to ;-) no já jsem to právě viděl u jednoho chlápka a má to udělaný, že na jednu polohu mu to vyjede do půlky (na svícení přes den) a na další polohu mu to vyjede klasicky celé :-)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to je tak zvanej sleepy eye kit-kterej se za pár euro prodává na Ebayi, šikovnější lidi nepotřebujou nic kupovat, protože co jsem pochopil je to jen vlízt do elektroniky otvírání světel a předělat drátky, aby ti to v mezi poloze který jseš schopnej v originálu dosáhnout se shaslejma světlama i svítilo. má to pár lidí z 200 sx fora na těch starejch nissanech 200sx s vyklápěčkama, ovšem nevim o nikom kdo by si to předělal i na mr2, tudíž nejlíp by ti poradily asi na tom 200sx foru.
http://www.200sx.cz/
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jinak světla ti nebudou nikdy vyjíždět do půlky, pokud nezkrátíš ty táhla-světla ti vždy vyjedou celý a ty při následným zavírání světel otočíš do mezipolohy a tím ty světla zastavíš někde přibližně v polovině-chci tím říct, že to nikdy nebude zastavený ve stejný poloze-jednouto bude víc jednou míň..., aby si je měl vždy stejně, musel by jsi opravdu zkrátit ty táhla
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Příspěvek od monty_mr2 »

Já nevím, jestli někdo znáte "Furrow"? Ten to právě má, že mu to pokaždé zajede do stejné polohy a buď to v té poloze rozsvítí nebo zhasne... nevím jak to má přesně, budu se ho muset zeptat :-)
Toyota Celica T23 1.8 VVT-i (actual)
Toyota MR2 SW20 2.0 3S-GE rev.1 (actual)
Janec
Navigátor
Příspěvky: 96
Registrován: pon 01.08.2011, 21:21

Příspěvek od Janec »

Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Příspěvek od monty_mr2 »

Jo to bude možná ono, něco takového :-) ještě se ho zkusím zeptat a dám vědět, kdyby taky někdo chtěl ;-)
Toyota Celica T23 1.8 VVT-i (actual)
Toyota MR2 SW20 2.0 3S-GE rev.1 (actual)
Janec
Navigátor
Příspěvky: 96
Registrován: pon 01.08.2011, 21:21

Příspěvek od Janec »

az zjistis jak to funguje popripade co se upravuje pri instalaci dej vedet:)
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Příspěvek od monty_mr2 »

Tak jsme na to přišli :-) Stačí mít vypnutá světla, probliknout dálkovýma a až světla budou zajíždět, tak rychle otočit, vypínačem na světla, do servisní polohy a světla zůstanou tam, kde je zastavíte :-) když otočíte ještě jednou, tak se zapnou parkovačky, ovšem když chcete světla rozsvítit, zajedou a vyjedou uplně rozsvícené :-) takže stačí zamezit motorkům, aby fungovali, vypínačem, jako to má on :-) pak jen uděláte co jsem psal, vypnete vypínač, a rozsvítíte :-) světla zůstanou tam kde je zastavíte a rozsvícená :-)
Toyota Celica T23 1.8 VVT-i (actual)
Toyota MR2 SW20 2.0 3S-GE rev.1 (actual)
Uživatelský avatar
monty_mr2
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pon 05.09.2011, 12:43
Bydliště: Tábor

Příspěvek od monty_mr2 »

Marcelus to vlastně psal, jen jsem ho předtím nepochopil :-) nemusí se ale pak nic kupovat, stací jen dát vypínač...prolezu schémata a zapojím a řeknu jak přesně :-)
Toyota Celica T23 1.8 VVT-i (actual)
Toyota MR2 SW20 2.0 3S-GE rev.1 (actual)
Odpovědět

Zpět na „MR2“