Je Celica obyčejná?

vše ohledně modelové řady Celica
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

Je Celica obyčejná?

Příspěvek od Peter32 »

Zdarec,hrozně by mě zajímalo kolik odhadem jich může u nás jezdit?Říkalo se ,že se sedmá generace Celic prodávala špatně,v Čr navíc se ani oficiálně neprodávala,auto je navíc na svůj věk ,výkon a výbavu poměrně drahý, přesto mě připadne ,že se z tohoto ještě před pár lety raritního auta stala rutina skoro na ůrovni Mazdy 323F :DJen pro příklad v Brně jich je situace taková že na jednom sídlišti v rozmezí 1km jsou hned tři!!Je to celkem zajímavý ,že tolik lidí má 150 000kč na 11 let starej "nepraktickej"sporták , u kterýho ani člověk neví jestli mu po pár kilometrech třeba nevyžere olej :)Jakoby to auto už zevšednělo :(
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

A čistě náhodou nejsou tito 3 na první pohled nezávislí majitelé fanatici do aut, kteří na chatách chalupách atd... mají dílny a vyrábí tam bůhví co ? A nejsou náhodou všichni členové TF ??? 8) 8) 8)

Zatím všichni lidé kteří ke mě přijeli pro nějaké ND na 5g a návštěvu do této kategorie patřili a byť starší 5g se dá koupit "do 50tis" tak obyčejná podle mě rozhodně není. Škoda že 7g není ještě levnější možná bych si ji časem taky koupil a určitě i X dalších Celicářů.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Hoj@n
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: sob 02.07.2011, 20:02
Bydliště: Zábřeh na Moravě / Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hoj@n »

No tak třeba u nás je to hodně neobyčejné auto. Abych pravdu řekl, ještě předtím, než jsem si Natálku koupil, tak jsem o tomto autě ani nevěděl, protože tady prostě není ani jedno a nikde jsem ji neviděl - snad v celém okrese...
Toyota Celica 6G, 1.8 7A-FE - "NATÁLKA"
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

podle me rozhodne obycejna neni a jentak nebude protoze debilni cesi znaj jen octavku v turbo dehedu a myslej si kdovi co nemaj :D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Nemyslim že by byla všední, v severních čechách málokdy na nějakou celi narazim a když už tak většinou na 5g nebo 6g. O 7g vim v celym liberci o jedné. Jestli mluvíš zrovna o brně tak tam je podle mě koncentrace největší :) Když sem tu svoji vybíral tak sem v brně vybíral mezi třema na prodej, to bylo skoro víc jak v celý republice, a pak si taky jednu z nich přivez na sever. Jinak u toho "nepraktickej" bych přidal k uvozovkám ještě závorky, nepraktickej může připadat jen tomu kdo se v něm nikdy nestěhoval :D
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Myslím,že Celica je rozhodně raritka a to musím říct,že v Karlovarském kraji všechny generace,proto nemám ani příspěvky kde jsme koho potkali,pač potkávám prd :D ,kousek v Sokolově vím o jedné 7G,nikdy jsem jí neviděl jet,stojí u firmy,ve Varech občas potkám 7G(jednou) :D ale nižší generace ani náhodou,jednou potkal 5ku,vypadá dobře naživo :D jinak nic.Akorát bydlím u hranic,tak němci občas zavítaj,ale to se nepočítá :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Hoj@n
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: sob 02.07.2011, 20:02
Bydliště: Zábřeh na Moravě / Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hoj@n »

HBOSS: Však moje Celda pochází ze Sokolova, nevím, jak dlouho tam ale byla...
Toyota Celica 6G, 1.8 7A-FE - "NATÁLKA"
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

Příspěvek od Peter32 »

No potom teda Brno asi opravdu bude rájem Celic,mimo těch tří vím apon o dalších 4 sedmičkách s brněnskou značkou,6g tu je ještě o něco málo víc,než 7g,pětek je už mín viděl sem tak dvě,možná tři,ikdyž jich ve skutečnosti asi bude mnohem víc.At jich je kolik chce každej kdo se tochu orientuje tak ví ,že se jedná o vyjímečný auto.A určítě se káždá Celica bude vždy v tý houštíně TDI jen a jen vyjímat...Snad to tak je :D :D .Jinak jo , je to i praktický auto.
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

[quote="Vazli"]podle me rozhodne obycejna neni a jentak nebude protoze debilni cesi znaj jen octavku v turbo dehedu a myslej si kdovi co nemaj :D[/quote

To není auto, to je jen druh dopravního prostředku, to se celicou vůbec nesmíš srovnávat, co si to dovoluješ. :lol: MHD-> octávka -> taxi -> auto -> celica: takhle roste hodnota požitku z jízdy.

To prostě nejde srovnávat... 8)
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Hoj@n píše:HBOSS: Však moje Celda pochází ze Sokolova, nevím, jak dlouho tam ale byla...
Fakt? :D Tak to asi byla v dobách,kdy jsem se ještě neorientoval pořádně,šestku jsem tady vůbec nikdy neviděl a to celkem lítám :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

Peter32 píše:No potom teda Brno asi opravdu bude rájem Celic,mimo těch tří vím apon o dalších 4 sedmičkách s brněnskou značkou
pismenko "B" znaci jihomoravsky kraj a ne ciste Brno 8)
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
Doohy
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: pon 02.05.2011, 13:17

Příspěvek od Doohy »

Vazli píše:podle me rozhodne obycejna neni a jentak nebude protoze debilni cesi znaj jen octavku v turbo dehedu a myslej si kdovi co nemaj :D
tak na tohle musím reagovat jedině tímto ... Oooo Octavia
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Doohy píše: tak na tohle musím reagovat jedině tímto ... Oooo Octavia
oooo DMNCE :lol:
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

Příspěvek od Peter32 »

pismenko "B" znaci jihomoravsky kraj a ne ciste Brno

Já měl za to , že Brno a okolí Brna,tak to potom asi vysvětluje tu brněnskou nadvládu :D
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

Peter32 píše:pismenko "B" znaci jihomoravsky kraj a ne ciste Brno

Já měl za to , že Brno a okolí Brna,tak to potom asi vysvětluje tu brněnskou nadvládu :D
tak v tomto kraji jich je vcelku dost :)
Celica ZZT230, 2000, black
Odpovědět

Zpět na „Celica“