Znackovy servis v Praze

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Grey
Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 05.05.2011, 21:54

Znackovy servis v Praze

Příspěvek od Grey »

Ahoj,

ktery znackovy servis v Praze (prip. Pribram/Usti/Liberec/Pardubice/Hradec) by jste doporucili? Jedna se mi o kvalitu provedeni i vstricnost (auto kopeny v PL, tak trochu pocitam s tim, ze se jim to moc nebude libit...). Budu resit prevazne mechanicke veci (vrzani interieru, spatne uchyceni calouneni po montazi alarmu u prodejce v PL), ale i neco dalsiho.
Grey
Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 05.05.2011, 21:54

Příspěvek od Grey »

Nikdo nic?
Tak aspon za sebe: vyzkouseno Toyota Tsusho Pruhonice a Emil Frey Cerny Most. Pozadovane drobne mechanicke opravy (mimo zaruku) a povrzavani (na zaruku). V ani jednom servise ani jedno nevyreseno. Povrzavani alibizmus, mechanicke opravy deklarovany jako vyresene a uspesne uctovane - v obou servisech (za par penez). Realita? Povrzavani pretrvava (asi budu resit sam nebo si udelam vylet do nemecke toyoty...), tapecirung A sloupku stale uvolneny. I kdyz jsem na to, ze to neni opravene, prisel hned po odjeti ze servisu, nemam chut to reklamovat (to mam fakt po nich kontrolovat, jestli to udelaly???) a po techto zkusenostech to povazuju za ztratu casu (kdybych to nemohl porovnat s tim, jak je to na druhem sloupku, tak bych jim snad uveril, ze TTT to lepi oboustranou lepici paskou...). Uctovanou cenu opravy beru jako cenu myti (stejnak uz bylo na case... :-) )...


Suma sumarum:
1) Prisel jsem dat opravit nejake veci a oni mi umyli auto...
2) Vystupovani OK, ale kdyz neni servis schopen zafixovat tapecirung A sloupku, nevidim duvod, proc bych jim mel doprat kseft a verit, ze jine veci umi, takze na servisni prohlidku pujdu zase jinam...

P.S. Abych nebyl jenom kriticky, v Tsushu bez problemu na zaruku resily vrzani okna (vymena vodici listy), uspesne
ex Toyota Avensis T27 1.8
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Příspěvek od zvady2 »

Nikto nič ti nenapísal lebo si vytvoril duplicitnú tému a tá tu uý je
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... light=emil
alebo
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... light=emil


Takže to prekopíruj tam a toto ZMAŽTE
Grey
Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 05.05.2011, 21:54

Příspěvek od Grey »

Dekujeme nasi kriminalni ustredne za rozbor... (Ktery je podle meho mineni mylny a ani jsem o nej nezadal... Nebo priste nebudeme odpovidat, protoze tazatel pouzil jiny font/format textu nebo ma v textu gramticke chyby,...?)

Za duplicitni to nepovazuju, protoze me nezajima, jak se zmenila kvalita servisu oproti roku 2007/2009, ze kdy jsou ty temata... Rekl bych, ze vetsina tehdejsich zamestnancu servisu pracuje uz nekde jinde...

A tech cca 500 zhlednuti tematu asi taky nedokazuje, ze by lidi ignorovaly (dle tebe) duplicitni tema... Uz jsem se smiril s tim, ze se tady nedozvim, kteremu servisu se vyhnout a kvuli kteremu se oplati si udelat i dejme tomu nejaky ten vylet...
ex Toyota Avensis T27 1.8
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Příspěvek od zvady2 »

8) Ako myslíš, ludia sa v servisoch menia, ale vedenie, praktiky a procesy nie....
Ja som poslal požiadavku na cenové ponuky - výmena rozvodov na motore 4A-FE do troch značkových servisoch z okolia Prahy
Výsledok - v doch prípadoch 6000kč s prácov (v jednom mi tam chceli namontovať druhovýrobu) a v jednom 8 hodín roboty.:roll:

To mi stačilo ako obraz o ich odbornosti = vždy si musíš dať pozor,lebo ťa ošklbú na práci alebo na ND - to je záver so skúsenosťami :D
Grey
Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 05.05.2011, 21:54

Příspěvek od Grey »

Ja na procesy moc neverim (minimalne v nevyrobni sfere), kolik je firem, ktere maji ruzne ISO a kdyz vidim jak funguji...

Jasne, vedeni muze byt stejne a vytvari prostredi a podminky pro zamestnance. Ale i v tom horsim pripade tam muzou pracovat mechanici, kteri to nemuseji flinkat... Zatim to ale vypada, ze radeji hledat neco jinde...
ex Toyota Avensis T27 1.8
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Z Prahy to mas k Idahovi za bukem, jak mas po zaruce, nemusis resit zadny "znackovy" (aka ojebavkovy) servis.
Naposledy upravil(a) destabilizator dne úte 18.02.2014, 09:39, celkem upraveno 1 x.
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Grey
Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 05.05.2011, 21:54

Příspěvek od Grey »

Kdybych mel po zaruce, tak hledam (i) neznackovy. Ale momentalne hledam znackovy...
ex Toyota Avensis T27 1.8
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Příspěvek od kadel »

v pondeli jedu na zlicin k louwmanovi, tak dam vedet. Budu taky resit zaruku, tak jsem zvedavej. U freye na cernaku jsem nepochodil, a to jsem s nima jen mluvil telefonicky
RAV4 HSD FWD
Uživatelský avatar
Radek Šafka
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: stř 04.09.2013, 10:47
Bydliště: Praha 10

Aktualni zkusenosti se servisy

Příspěvek od Radek Šafka »

Zdravim Vas,
Nemohl by jste se nekdo podelit o aktualni zkusenosti se znackovymi servisy v Praze? Ja asi zvolim Lowmana na Zlicine ale rad bych zase nejake doporucujici nebo varujici info. Predem diky za postrehy.
Avensis III 2009 2.2 D4D
Ford Fusion
Nissan Micra
Mazda 626
Opel Corsa
Grey
Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 05.05.2011, 21:54

Příspěvek od Grey »

Ja nemohu doporucit ani jeden ze znackovych servisu v Praze, ktere jsem zkusil (Frey, Tsusho, Louwman).
A jelikoz mi konci zaruka, tak uvazuji, zda naposled zkusit neco znackoveho mimo Prahu nebo jik do neznackoveho...
ex Toyota Avensis T27 1.8
Yxo
Člen Týmu
Příspěvky: 55
Registrován: sob 11.05.2013, 19:01
Bydliště: Praha a SNV

Re: Znackovy servis v Praze

Příspěvek od Yxo »

ja chodim do auto duba v prahe na Jeremiasovej a celkom spokojnost.
stalo sa mi, ze pri prezuvani mi potrhali jednu pneumatiku, ale ako kompenzaciu som dostal dve nove. takze spokojnost.
Toyota Avensis Sedan 2008 2,2 D-CAT 130 kW
baisy
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pon 30.09.2013, 20:07
Bydliště: Praha

Re: Znackovy servis v Praze

Příspěvek od baisy »

Tak dnes proběhl servis po 30 tis. u Toyoty Emil Frey na Černým mostě.

Objednal jsem se minulý týden na tento pátek. Bohužel se to nějak změnilo a tak jsem zavolal dnes ráno do servisu, jestli by neměli volno dnes. Měli a tak jsem jim ráno auto přivez.
V záruce mě vyměnili trysky ostřikovačů, udělali to co měli při 30 tis. prohlídce a navíc jsem si připlatil za 600 vyčištění klímy a celého auta ozonem.
Auto převzal pan Černík - moc příjemný a rozumný pán. Na sedadlo dal pokrývku proti ušpinění, omotal volant i řadičku strečkou a obešel auto.
Večer jsem si auto vyzvednul a cena seděla. Bylo umyté, čistá palubka i koberečky.

Byl jsem poprvé v značkovém servisu Toyoty ale jsem maximálně spokojen. Měl jsem z toho hrůzu ale musím uznat, že jsem to nečekal že mě mile překvapí.

Toto je moje zkušenost, nikomu nic nenutím ani neupírám.

Baisy
scota
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 14.05.2009, 11:27

Re: Znackovy servis v Praze

Příspěvek od scota »

Kolik časových jednotek má být učtováno za pravidelný servis po 60 000 Km pro Toyota Auris 1,33, rok výroby 2011?
scota
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 14.05.2009, 11:27

Re: Znackovy servis v Praze

Příspěvek od scota »

Emil Frey - Černý most účtuje 31 časových jednotek, místo předepsaných 21. Toyota toto předepisuje pouze při pro provozování vozidla ve ztížených podmínkách. Podle sdělení přijímacího technika údajně proto, že již takto starý automobil (najeto cca 46 500 km) potřebuje speciální péči. Zejména prý při extra kontrole airboxu.
Druhým problémem bylo, že tento technik nebyl schopen 2 měsíce dodat pojišťovně dokumentaci při k výměně čelního skla. Nedoporučuji !!!
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“