Prémiová paliva

máte pozitivní / negativní zkušenost s nějakou čerpací stanicí? Tak tady jste správně ;)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin_HnN
Manager Týmu
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 15.07.2010, 11:29
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Martin_HnN »

@ libor12>
líbí se mi jak jsi popsal jak to vlastně všechno je. Kámoš mi říkal, že ŘJ sama pozná, když tam naleju N98 místo standardního N95 a upraví si příslušné parametry. Jednalo se teda konkrétně o feldu 1,3 MPI (1999).
Potvrdíš, nebo vyvrátíš? :-)

A teď k naftě (2ad-ftv) (i když v benzínu to možná bude to samé) - všiml jsem si, že když odjíždím ze servisu, tak průměrná spotřeba obvykle bývá někde kolem 20 i víc ... jasně, asi odpojí baterku ... a něco se tam pak stane. Když pak courám po městě, pak nějakých 20 km, tak to obvykle klesne, tak na 7,5 - 7,8 - jezdím "lanksááám" :-) ... a když na to pak trochu šlápnu a trochu vyženu pavouky z válců, tak pak najednou klesne spotřeba o cca. litr. Je to tím, že si řídící jednotka upravuje nějaké parametry? Musím říct, že co jsem tak vypozoroval, tak mi to přijde jako jediné logické vysvětlení :idea:
Nebo se pletu a je to všechno jinak?

Díky za odpověď
:wink:
Corolla Verso 2007 / 2,2 D-4D 100 kW
Uživatelský avatar
TOY OTA
Navigátor
Příspěvky: 76
Registrován: stř 31.03.2010, 11:16

Palivo

Příspěvek od TOY OTA »

Tak to ti nevím. Ale něco jsem slyšel že ta silná verze D4D Cat 177ps má trochu při startu zvedlou spotřebu něco jako sitič než se zahřeje, a možná i s tím filtrem pevných částic než začne pracovat. Pak to samozdřejmě klesá. Ale nevím to bych musel víc vidět slyšet... Ale zkus vynulovat tu spotřebu a odpozoruj to při studeném motoru, a pak nech zahřát a vynuluj a zase změř. Jinak to asi nejde...
Uživatelský avatar
Alliq
Manager Týmu
Příspěvky: 459
Registrován: ned 27.04.2008, 19:14
Bydliště: okr. PB

Příspěvek od Alliq »

taky pridam sve postrehy...

s tou ridici jednotkou... v tom vyse zminenem testu ji vzdy pri zmene paliva resetovali, mimochovem kdo by to hledal byl to Paty stupen (Fifth Gear), nekde na disku i konkretni dil mam, ale pohledam jedne kdyz o to bude mit nekdo zajem...

no a k benzinu daval jsem na OMV Carreru 100 do meho Suzuki Swift GTi, kdy pri zavodech to bylo asi nejvic znat na startu, kdy byl motor klidnejsi, jinak pri jizde zadnej vykonovej rozdil... a pri bezne jizde byl motor kolem 3000 otacek tissi...
Toyota Corolla E10 - 1,3 16V XLi, 4E-FE, 65 kW, r.v. 95
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Některé řídící jednotky skutečně na základě signálu ls a knock senzoru dokáží rozlišit palivo. Jedna se však o auta vyrobena 2007 a výš. Felicia o 10let starší to opravdu nemá. Ecu se resetuje pro načtení korekčních map. Žádná tovární ecu není naladěná pro maximální výkony motoru,ale pro maximální využití ve všech prostředích. Tím i výkon motoru padá dolů. Čiptuneri například využívají eliminaci těchto korekci ke zvýšení výkonu. Jen změnou korekce barometrickeho tlaku která je běžně mezi 96-101kPa na rozdíl pro naši nadmořskou výšku v čr na 98-99kPa sama jednotka zvýší výkon motoru protože už to do ní výrobce samozřejmě dal. A takových triku je spoustu. Mapy ecu závodních motoru počítají i se samotným převýšením tratě. Stačí pak aby bylo před deštěm a motor ztrácí výkon. :) u nafty to platí obdobně jako u benzínu. Ale to základní naladění je vždy stejné a ecu si hodnoty "doděla". Ale je toho schopna v rozmezí cca 20% nahoru/dolů dle prvotně nastavených hodnot. Výrobce vždy vychází z daného kompresního poměru motoru a tomu se základní mapa napíše. Počítá se i s tím že ne vždy palivo bude mít deklarované oktany.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

hmm libor vypada, ze se vyzna a ma pravdu, kam sahaji moje znalosti, tak souhlasim s nim.
Muzu se zeptat, Ty zavodis, nebo se tim nejak zivis?

Jinak tusim TOY OTAk psal neco o Shellu a tak...ja taky nemam rad Shell...ale reknu Ti, natankuj Vpower u nas a v Nemecku...a neargumentuj, proste to zkus...ten rozdil je neuveritelny...takze nas tady proste ojebavaji, je to tak a je to smutne. Kvalita Nem. benzinky u supermarketu je u nas premiovym palivem, co se u sepermarketu prodava u nas radeji ani vedet nechci.

Alliq: plz uploadni ten dil, ja ho hledal na youtube a on byl tusim kvuli tomu stazen.
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Luky: neživím,kdysi ano,ale teď to mám jako koníček. Dlužno dodat že v DE nejsou pumpaři takoví zloději jako u nás a co si zákazník zaplatí také dostane. Druhou věci je,že u nás jsou tyto paliva drahá a není takový odběr což má na kvalitu samozřejmě také vliv. Čím víc oktanu tím víc lihu a tím větší absorpce vody,která ho snižuje. edit: voda v palivu je dvousečná :) když je ji moc tak oktany mizí,když je ji ale správné množství tak oktany přibývají. :) je to vlastně ta nejjednodušší a nejlevnější přísada jak oktanovemu číslu pomoct. :) existují paliva která by výkon opravdu zvedla :) ale mají spoustu nevýhod,pro běžné použití. Třeba produkce vodíku a lišky z výfuku. Tyto paliva jsou většinou hodně korozivní. Jediná cesta jak zvýšit výkon motoru je zvýšit objem směsi který se dostane do válce,výsledný kompresní tlak. Díky palivu a jeho detonacní odolnosti je možné potom zvyšovat kompresní tlak tak jak to je jen možné a potom ho ve správný čas zapálit. Když zapálit tak co nejrychleji a v co největší ploše.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Jo taaak.
S tim primerenym mnozstvim vody to myslis tak, ze kdyz je trocha vody ve valcich, tak diky vyparovani pri teplote nad bodem varu se vypari a tim umozni mit jiny pomer vzduchu a paliva?
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Ne tak úplně. U vysokokompresních nebo přeplňovaných motorů se díky teplotě a tlaku který ve válci vzniká dostaneš dříve či později na hranici když už palivo chytne samo,což není záměr protože hoří nekontrolovaně - detonacní spalování. Správným naladěním předstihu proto se mu také tak říká musíš palivo zapálit dřív než k tomu samozapalu dojde. Jinde to má N95 jinde N100,vstřikem správného množství vody dojde k redukci teploty stlačovane směsi,zpomalení hoření a 95 se začne chovat jako 100ka. takže muzes stlačovat dál než opět dosáhnes té kritické teploty a tlaku pro samovznícení. V praxi je to tak že 95ku musím zapálit třeba 20st před uvrati abych maximálního tlaku kontrolovaného hoření dosáhl 15st po. Stlačím li víc bude hoření rychlejší a stejného efektu dosáhnu 10st před. Díky většímu tlaku samozřejmě získám vyšší výkon. Ale to je jen jedna z mála věci co celý ten proces ovlivňuje.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

:thumbsup:
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Alliq
Manager Týmu
Příspěvky: 459
Registrován: ned 27.04.2008, 19:14
Bydliště: okr. PB

Příspěvek od Alliq »

tak jsem to soupnul na ulozto heslo je klub
Toyota Corolla E10 - 1,3 16V XLi, 4E-FE, 65 kW, r.v. 95
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

dik moc
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_HnN
Manager Týmu
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 15.07.2010, 11:29
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Martin_HnN »

Rovnez dik :-) ;-)

ale pouhe tvrzeni, ktere tam udelali mi nestaci / kdyz uz, tak tam meli uvest vice udaju / resp. meli porovnat grafy ... jedna hodnota nic nerekne ... :-(
To je jako kdybych srovnaval dva prasky do peciva / na jaky objem mi nakyne rohlik. Ale u auta??? Dobry umysl, ale spatne odprezentovano :-(

Z toho pro mne plyne nasledujici>
1. bud si to co potrebuju dokazu zmerit
... nebo ...
2. budu muset verit svemu subjektivnimu pocitu

;-) :-D

Dulezitejsi ale pro nas vsechny asi je, ze stale nemuzeme verit tomu, co vlastne ve skutecnosti tem nasim milackum cepujeme :-(
Corolla Verso 2007 / 2,2 D-4D 100 kW
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

no u te imprezy to bylo docela vypovidaji, ptz meril jak kroutak, tak kone, coz mas v docela sirokem rozmezi od sebe...navic tam na chvilku jsou grafy videt.

Sice muj Auris neni Golf Gti ani nahodou, ale vzhledem k jeho kompresnim pomerum bych rekl, ze i pri tech 130k bych mohl lepsi palivem 4-5k nabrat :)
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_HnN
Manager Týmu
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 15.07.2010, 11:29
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Martin_HnN »

Tak to to budu muset nekdy shlédnout ještě jednou - mně připadalo, že mluví pořád jenom o koních a žádný záblesk grafu jsem tam také nezahlédl - mohl jsem zrovna mrknout :-D
Jednou až bude chvíle, tak to ještě pořádně skouknu.... ;-)


dik za info Luke_Luku ;-)

|
|
V
Naposledy upravil(a) Martin_HnN dne úte 03.05.2011, 11:40, celkem upraveno 1 x.
Corolla Verso 2007 / 2,2 D-4D 100 kW
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

graf 22:15, kroutaky v britskych jednotkach, hlasem prepocitane na nm 22:30
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Palivo“