prospekty a brožury celica

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

prospekty a brožury celica

Příspěvek od micron »

Dneska jsem měl fakt radost, úplně jsem dostal snad horečku... nevěřil jsem, že by v prospektech byla někde jediná modrá 5g... samý červený, černý a bílý... ale fakt mi tenhle prospekt udělal mega radost...

Jen modrá 5g na hlavní straně, a i uvnitř... a dokonce i jako 4x4? what a... těch bylo fakt máááálo. Ale tak za tu křivdu, že všude se prezentujou jen jiný barvy, tak tenhle prospekt propagující jen tmavě modrou metlu mě fakt potěšil... aaaaaah skoro má člověk chuť pouštět prďásky :-) samou libostí, když vidí že jeho auto je po 21 letech hezčí než ty kundičky na fotkách :lol: satisfakce ... only dark blue! tohle jsem hledal fakt dloooouho :-) teď musí načichnout doutníčkama... a zabydlet se natrvalo nej prospekt...
LOVA LOVA LOVA
1990 Toyota Sports "A" Rakousko Emil Frey
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
aero-dynamic
Obrázek

Jestli máte taky svoje ikonický a dále neprodejný prospekty, nebo i prodejný... sázejte to sem... jeden prospekt možná prodám, ale ceny nebudou jako na aukru... tady jsou vyšší 8)

ps: včera jsem tak surfoval a hledal jsem auto hezký, krásný a ekonomický jako je celica... nic jsem nenašel... aby to mělo takový charisma... takovej styl... takže prostě nic... všechny auta Dodge challenger, ford mustang, FJ cruiser, Jaguar XKR, porsche 911 993 (muj oblíbenec z dětství)... o hovně... jen cáluješ za benál a navíc jsou absolutně nepraktický... nic prostě zhola nic... No tak nic... asi budu sbírat celicy... takhle modrá cabrio 5g original a nebo modrá 5g 4x4 oleee... asi tak nějak... všechno ostatní mi neimponuje jaksi :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

jeden velmi pěknej prospekt 1976! pro milovníky 1G :wink:
http://aukro.cz/toyota-celica-prospekt- ... 96475.html
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“