Filtr na corollu E10

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

2 Beaver: takže shrnuto, je to sání stejně k ničemu. Pokud chce mít dobrý pocit, že motor snadno dýchá, stačí dát sportovní vložku do stávajícího boxu a nemusí řešit odstínění od teplého vzduchu z motoru. A jinak stačí pravidelně měnit normální fitlr. Konečný efekt bude stejný.
Navíc pochybuju, že by 1.3 nebo 1.6ka s výkonem do 100k měla málo vzduchu. Asi to bude mít význam u aut s turbem, ale jinak fakt nevim....
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

no když sem se díval na ceny sportovních filtrů místo rérionýho(do airboxu) tak mi lezli oči z důlků kolik za to chtěj
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

BRunner píše:2 Beaver: takže shrnuto, je to sání stejně k ničemu. Pokud chce mít dobrý pocit, že motor snadno dýchá, stačí dát sportovní vložku do stávajícího boxu a nemusí řešit odstínění od teplého vzduchu z motoru. A jinak stačí pravidelně měnit normální fitlr. Konečný efekt bude stejný.
Navíc pochybuju, že by 1.3 nebo 1.6ka s výkonem do 100k měla málo vzduchu. Asi to bude mít význam u aut s turbem, ale jinak fakt nevim....
Je to podobný, sériová vložka má často dost velkou plochu, ale pokud má někdo vychytanej přívod vzduchu, potom dosáhne lepších výsledků s kónusem, obzvlášť když skutečně natahuje studenej vzduch. Pro lidi co jezdí často v prašným prostředí a nemají na motoru nějakou zásadní úpravu a myslí, že dají jen vložku nebo kónus, mám radu - nechte sériovej filtr, protože sportovním nic zvláštního nezískají a ten papírovej nemusí čistit a bude spolehlivě chytat borčus.

garfielld: Sem koukal na vložky do origo boxu od TRD. Tady to pochopitelně přes Toyotu objednat nejde a je to drahý :? Tak jsem dal na auto Greena bez odstínění - výsledek hroznej, auto nejelo, filtr šel po cca 5ti kilometrech ven a prodal jsem ho. Plánuju znovu někdy filtr pořídit, tentokrát z mé nabídky :P Ale půjdu na to už líp, jednak filtr bude dost velkej, jednak bude odstíněnej od vrtule na vodní pumpě a jednak bude vhodnější se středovým otvorem. Potom už to bude o něčem jiným. Auto zatím stojí, tak se do toho nehrnu :)
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Odpovědět

Zpět na „Tuning“