Celica meeting 2010 by micron

fotky + videa ze srazů našich i jiných... vkládejte prosím raději jen odkazy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Celica meeting 2010 by micron

Příspěvek od micron »

Tak konečně---- dneska sem si řek, že to už spláchnu :-) na tuhle muziku sem si musel počkat holt :-) I když přemejšlel jsem, jestli dát mechiko, nebo tohle... ale vzhledem k tomu, že Cera udělal takovej dortík, má tam muziku, který rozumí... já jí nerozumim :-) ale líbí se mi, třeba nám to přeloží :-) sem vypil flašku liberte coconut kiss a když jsem jí odšroubovával, tak sem se málem zmrzačil... sem se říz celkem solidně :-) do prostředníčku- fakáčku :-) ale dobrej mok... + pár piv a doutníčky... enjoy! :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Q03MVpciI6E
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
cadis
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: sob 05.02.2011, 11:37
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od cadis »

pěkně uděláne video, supr srazík letos jedeme s Vámi sice s Rolkou ale aspoň neco :wink:
nyní:Toyota Corolla E11 1.6 kombi
budocnost: Toyota Avensis
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

díky, no chtělo to HD... tohle bylo naposled foťákem, i když foťák miluju, samsung NV3, krásnej design, krásně fotí, ale HD neumí... příště už určitě HD a muzika bude mexico... teda pořád sem se ne a ne rozhodnout... jestli vladivostok.fm nebo mechiko... ale dort, a pak sem viděl, že cera prodává celicu... tak to bylo jasný, ale rozhodoval jsem se asi hodinu, pak program nechtěl tu hudbu... tak sem jí musel z wavu přehodit na mp3 aby se microsoft nezbláznil :-) no a nakonec sem movie makera přechcal... ale co mě motivovalo bylo taky to logo biscuita... super je- jednoduchý jak facka.

musel jsem nechat ten úvod... inspektor kluzó :-) tak co tam máš za olej? :-) nejlepší

hudba je fakt zvláštní... kdybych nebyl milovník GTA IV, Rockstar, asi bych nechápal... ale pokavaď jste to někdo hráli a užívali jste si tu svobodu, tak pochopíte... ty skladby jsou vlastně rytmický libový a srandovní- takový jakoby i depresivní... ale vlastně pohladěj po duši... nevim co to je za skupiny, nevim text až na pár vyjímek, který jsou stejný s češtinou :-) ale má to prostě šťávu... :lol: :lol: nehoráznou, fakt se to těžko psychologicky popisuje, každej to asi cejtí jinak, ale je to nakažlivý, ty melodie
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Video super, teda ale Microne, kdes vyhrabal tu muziku? Ta mě dostala....
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

zejdy: no mě spíš dostalo, že jak sleduju to zpravodajství z japonska, tak ve vladivostoku měřej hodnoty radioaktivity... 8) já ani nevěděl kde ten vladivostok vlastně je... a on neni tak daleko od japonska... najednou čumim Live vladivostok přenos jak tam měří nějaká Nastěnka a lamentuje :-) ... ta hudba je radio vladivostok.fm vyripovaný skladby ze hry GTA IV. v top kvalitce

prdel: asi po 20 minutách mi přišel mail z tuby, že možnáááá moje video používá, respektive je v rozporu s nějakýma licencema... security blah blah... :lol: :lol: ale pochopil jsem z toho, že nemaj šanci zjistit kdo má reálnou licenci... :lol: pssst :lol: liberty city, nemůžou to najít ve svý databázi skladeb... výborně to já rád... :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ze srazů“