uprava RJ GT4 MR2 3SGTE

vše o tuningu na vozech Toyota
Odpovědět
Uživatelský avatar
elviiis
Manager Týmu
Příspěvky: 397
Registrován: čtv 07.06.2007, 09:02
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

uprava RJ GT4 MR2 3SGTE

Příspěvek od elviiis »

Nazdar lidi majitele GT4ek a MRek resim prave moznost uprav RJ pro vase vozy... Jeste to neberte 100procontene ale nasel jsem asi moznost... jedna se o nasledujici upravu...

otacky o 500rpm hore
tlaku turba max 1bar
uprava predzapalu
uprava mapy vstrikovani

ocekavany vykon 290hp
nutnost pouzit 100okt palivo

obrovskej zapor musite poslat svoji RJ do JP kde vam prehraji rom a zase poslou zpet...

Uprava od firmy MINE's

Resim s nima cenu a podobne blbosti pro mne je uprava nepouzitelna ale nekoho z vas by mohla zaujmout potrebuji vedet jestli to mam s nima dal resit nebo ne....
Carlos Sainz limited 2468/5000
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Pokud se náklady nebudou blížit ceně plně programovatelných jednotek z druhé ruky,tak bych měl zájem.
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
elviiis
Manager Týmu
Příspěvky: 397
Registrován: čtv 07.06.2007, 09:02
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Uprava vcetne dopravy do CR bude do 6tis kc... problem je ze jim musis jednotku poslat cekat nez tam dojde tam prepisi rom a cekat nez to dojde zpet... pokud bys mnel zajem potrebuji poslat seriove cislo jednotky nejlepe jej vyfotit vyfotit jednotku jako takovou a konektor... kluci s Mine's toto potrebuji aby mohli rici zdali ma cenu posilat nebo ne...
Carlos Sainz limited 2468/5000
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Levnější pro GT4 je ale instalace JDM ecu. Zdá se mi zbytečné jim posílat svoji ecu, určitě jich je v JP hodně.
Já bych bral JDM ECU - bez omezovače rychlosti, přes 1bar foukat nebudu, na N98 a s upravenýma mapama. Tu by zmákli ?? :lol:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
elviiis
Manager Týmu
Příspěvky: 397
Registrován: čtv 07.06.2007, 09:02
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Mattyno píše:Levnější pro GT4 je ale instalace JDM ecu. Zdá se mi zbytečné jim posílat svoji ecu, určitě jich je v JP hodně.
Já bych bral JDM ECU - bez omezovače rychlosti, přes 1bar foukat nebudu, na N98 a s upravenýma mapama. Tu by zmákli ?? :lol:
Sak jo tohle je urpava seriove ecu klidne jp rusi omezovac a upravuji mapy jak jsem uvedl vyse... ale je problem v tom ze jp ecu nemusi mit stejny konektor proto je lepsi poslat jim sovji at ti v ni prehraji mapu...
Carlos Sainz limited 2468/5000
Odpovědět

Zpět na „Tuning“