NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

zviditelnění, propagace klubu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od Jimmi »

Protože se jiný Muamar nenašel, vyhlašuji tímto veřejnou soutěž o logo Toyotaklubu :idea:

Podmínky:
- logo bude veřejné a zdarma použitelné pro všechny členy klubu i jeho příznivce
- autor loga si může za svou práci ponechat leda tak věčnou slávu a vděčnost ostatních
- pokud by bylo logo opravdu natolik nápadité a jedinečné, že by ho bylo lepší někde registrovat jako ochranný vzor, provede se na registraci veřejná sbírka; ostatní viz výše

Zásady pro tvorbu loga:
- jednoduché, čitelné
- snadno aplikovatelné
- pokud možno národně a klubově identifikovatelné
- graficky jednotné
Předem se vylučují všechny (polo)plagiáty ať už odvozené od KFC, TRD nebo ostatních zájmových klubů.
Neměl by tam být lev, páč by jednak měli právo protestovat Moravané a Slezané, druhak bysme vypadali jako klub Pažoutů.
Důrazně upozorňuji, že oficiální název našeho státu v angličtině není Czech. Toto slovo totiž v překladu znamená český (přídavné jméno), Čech (příslušník národa), čeština (jazyk). Oficiální název našeho státu je Czech republic (Česká republika) anebo zkráceně, a to se třeba potento, ale je to tak, Czechia (Česko). Pro upřesnění, samotné Čechy jsou anglicky Bohemia.
Jinak již před časem jsme se zde dohodli, že jsme Toyotaklub, nikoli Toyotaclub.

Návrhy klidně někde uložte (v nějaké rozumné velikosti - prostě aby se vám vešel :wink: ) a pošlete mi odkaz, budou umístěny na jednotné místo na začátku tohoto vlákna.

Podmínky mohou být na základě připomínek ostatních modifikovány, což bude dostatečně jasně dodatečně zvýrazněno.
Naposledy upravil(a) Jimmi dne stř 23.03.2011, 13:20, celkem upraveno 5 x.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Návrh č.7 (ArnieGT):
Obrázek
Naposledy upravil(a) Jimmi dne stř 30.03.2011, 22:32, celkem upraveno 15 x.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

NEJNOVĚJŠÍ NÁVRHY 2014:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Rezervace 3.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Volná diskuse může následovat 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Před časem se tu někdo někde kasal, že získal Toyota font... poprosím dobrou duši, která je vlastníkem alespoň relativně podobného fontu o zaslání ;)

Nějaký nápad by i byl, ale s blbým fontem všechno vypadá jak pěst na oko :sleepy:

Díky!

A Jimmi, hezky sepsáno :bigups:
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Artie píše:Před časem se tu někdo někde kasal, že získal Toyota font.....
psal jsem SZ uživateli mmajor ve čtvrtek 03.02.2011 v 8:45 hod a dodnes nebyla SZ doručena takže si to nepřečetl :roll:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

Ahoj, já teda nevím ale pro toyotaklub psát do loga cosi anglického německého apod. mi připadá jako nesmysl, kurňa buďme trochu patrioti a nenechme naši řeč zničit a zaniknout. Nejsem grafik, ale opravdu myslím, že psát tam anglický nesmysl je prostě jen vlezdo prdelkování.
RAV4 D-CAT
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

:-) tak jsem vykuchal kdysi optimalizovanou vizitku.. :-)

Obrázek
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Tonda píše:psal jsem SZ uživateli mmajor ve čtvrtek 03.02.2011 v 8:45 hod a dodnes nebyla SZ doručena takže si to nepřečetl :roll:
To se dalo vcelku čekat =/

Kdyby spoň byla nějaká Helvetica Black nebo Helvetica Neue Heavy, popř. Helvetica Bold. To se vcelku blíží, jak jsem tak koukala...

Ale jak jsem ta googlila po fontu (tj. Toyota display font), tak jsem se dočetla, že...
"I have been in touch with Dalton Maag, they said if i contact the local Toyota dealer that they will give me the link to the font. (apparently it has to go through a Toyota dealer)."
Tak by mě zajímalo, jestli to třeba někdo nezkoušel, než to budu zkoušet případně sama ;)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Čistě teroristicky se dá použít font Aller std reg. :-) Ten je velice blízko toyota fontu používaném v corp com materiálech. :-/ Jinak se dá koupit i ten font od toyoty, od tvůrce fontu... ale zase proč a nač, když přeci jen s oficiální podporou toyoty (natož TMCZ) nejsme příliš spojeni. :-/
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

aczasa píše:ale zase proč a nač, když přeci jen s oficiální podporou toyoty (natož TMCZ) nejsme příliš spojeni. :-/
No a proč teda vůbec se jmenujeme Toyota klub a ne "sdružení přátel vozů japonské eliptické značky" :lol: to je sice hodně s nadsázkou, ale prostě jednou je to Toyota, která nás spojuje, tak by to, imho, mělo být poznat nejen tím, že si to tam napíšeme... ;)

Každopádně díky za info o fontu, mrknu na to večer =)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

špatným směrem proudí tvé logika... :-/ Toyota corporation si nechala udělat font na zakázku. Takže by jej jistě ráda použila pro všechna své korporátní sdělení a aktivity, ale již velmi nerada by se zabývala tím, kdo všechno (s ní nic společného nemající) jí bere ten font a používá ho (více nebo méně prasáckým a nemotorným) způsobem na něčem, co má i nějaké společné znaky s toyota corporation...

Teda alespoň tak to vidím já...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Radus2,0Gti píše: ...teda nevím ale pro toyotaklub psát do loga cosi anglického německého apod. mi připadá jako nesmysl, kurňa buďme trochu patrioti a nenechme naši řeč zničit a zaniknout. Nejsem grafik, ale opravdu myslím, že psát tam anglický nesmysl je prostě jen vlezdo prdelkování...
Tož ogaru, také nechcu propagovat ausgerechnet cizáky také, šak sečkej, že maximálně na druhej listně zas někdo postně logo s nápisem Toyota Club Czech a bude to vydávat za děsně onaké a frúdovní, do klamgalasa :wink:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
radys03
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1181
Registrován: sob 26.04.2008, 19:56
Bydliště: Chrudimsko - východní čechy

Příspěvek od radys03 »

tohle mi docela padlo do oka. Určitě o 100% lepší než toyota c(k)klub czech apod. JSEM PRO ČESKÝ NÁPIS
Naposledy upravil(a) radys03 dne úte 01.03.2011, 16:48, celkem upraveno 1 x.
aktuálně E11 4E-FE LPG
Peugeot 307 SW 1.6 LPG
EX - corsa B 1.2 33kW :lol:
EX - Avensis 2.0 VVT-i
EX - corolla E10 4A-FE
Ex - favorit 135L LPG
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“