Vizitka - pozvánka na Forum Toyota Klubu

zviditelnění, propagace klubu...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

to je hned... :-)

Příspěvek od aczasa »

Tak to je hned. :-)

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

:-) Ale nějak mi ujela ruka s deformací té vlajky, ale je možné s ní dělat cokoliv. :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

jo vlajka by si zaslouzila stin treba (lehounkej sedej obrys do ztracena, aby nesplyvala horni cast s pozadim)
taky by si mi vic libilo, kdyby logo nebyl znak z auta, ale klasicky plochy cerny logo - vic by to zapadlo ke zbytku. to stribro s vykreslenim perspektivy tam proste nepasuje ;)

edit: obrys nebo stin - koukam ze obrys uz doplnen - ok, rozhodne lepsi nez bez kontury ;)
jo jeste technicka k ty modry barve klinu - mi prijde moc do fialova - jako ze tohle je uz ultra detail ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

No vlajku bych navrhoval ve tvaru šípu v pohybu,u loga bych se taky přimlouval za ploché černé mohutné :lol: dominantní. Jinak dobrý :thumbsup: a šup s tím do tiskárny.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

úpravy

Příspěvek od aczasa »

Tak šíp dnes asi nestihnu udělat, ale zitra snad jo. :-) No a ještě přihodím i nějakou jinou verzi toho samého dle asi mojí vlastní představy. Ale to až zítra. :-)
Přemýšlím, že bych to udělal komplet ve stupních šedi a vytiskl si takových 500 - 1000 ks tady u sebe na printru a rozřezal. :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: úpravy

Příspěvek od m5t »

aczasa píše:Tak šíp dnes asi nestihnu udělat, ale zitra snad jo. :-) No a ještě přihodím i nějakou jinou verzi toho samého dle asi mojí vlastní představy. Ale to až zítra. :-)
Přemýšlím, že bych to udělal komplet ve stupních šedi a vytiskl si takových 500 - 1000 ks tady u sebe na printru a rozřezal. :-)
Půjde to dodělat ? bych se do toho pustil,ale jsem grafik na baterky :(
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

pozvánka

Příspěvek od aczasa »

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Tak další pokus. :-) I se změnou modré. :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

sorry, jsem fakt stoura, ale nebylo by lepsi logo vlevo? lip by to sedelo k tomu prohybu ty vlajky ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

biscuit píše:sorry, jsem fakt stoura, ale nebylo by lepsi logo vlevo? lip by to sedelo k tomu prohybu ty vlajky ;)
Věčnej rejpale,je to drobnost,ale bohužel s tebou musím souhlasit... :lol: :lol:
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

pozvánka...

Příspěvek od aczasa »

Jo, tak ho tam dáme. :-))))
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
:-) Asi je to počasím, nebo "smysluplností návrhů", ale dnes mi to jde docela od ruky. :-)
Back in Czech.
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Re: pozvánka...

Příspěvek od meryz.07 »

aczasa píše:Jo, tak ho tam dáme. :-))))
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
:-) Asi je to počasím, nebo "smysluplností návrhů", ale dnes mi to jde docela od ruky. :-)
To byla rychlost... :D :D :wink:
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

pozvánka...

Příspěvek od aczasa »

No jo, pokud je to přemístění objektů, tak to je raz dva...... Co mě teď trápí víc je fakt, že mi to logo nelícuje s nápisem, je to takové..... No, je to pěkné a asi o dost lepší, než ty první návrhy, ale není to prostě graficky čisté. :-))))))))) Každopádně největší díl práce a zásluh stejně patří původnímu autorovi návrhu!!!!!!! Nikoliv mě.
Back in Czech.
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Re: pozvánka...

Příspěvek od meryz.07 »

aczasa píše:No jo, pokud je to přemístění objektů, tak to je raz dva...... Co mě teď trápí víc je fakt, že mi to logo nelícuje s nápisem, je to takové..... No, je to pěkné a asi o dost lepší, než ty první návrhy, ale není to prostě graficky čisté. :-))))))))) Každopádně největší díl práce a zásluh stejně patří původnímu autorovi návrhu!!!!!!! Nikoliv mě.
Já myslím,že je to v pohodě...možná bych zmenšil znak Toyoty,aby její okraj byl pod nápisem "pozvánka do klubu",stejně jak pod tím nápisem zároveň končí na pravo ta vlajka...aby to celé bylo pod tím nápisem...ale myslím,že to už je zbytečný hledání s*aček... :roll: :twisted: :wink:
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

je to tak..

Příspěvek od aczasa »

Tak jedna varianta (protože jsem neměl původní font), tak je to vše do Arialu Bold a vše pro grayscale tisk. :-) A je to alespoň malinko graficky učesané, ale ještě bych tam něco dost našel. :-))))

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Back in Czech.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

tak.....

Příspěvek od aczasa »

Tak ještě úprava toho loga do "grafiky" celku a srovnání těch stínů a tak. :-) Teď už beru jen dobré (a svoje vlastní) návrhy. :-))))

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Back in Czech.
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

Za mě je to super....:-)))
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“