Picnic

vše ohledně modelové řady Picnic
Uživatelský avatar
Aleš Brustmann
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 12.08.2004, 22:05
Kontaktovat uživatele:

Picnic

Příspěvek od Aleš Brustmann »

Nazdar Toyoťáci, jednoho Picnica bych měl a jsem s ním fakt spokojenej. Na kouli mám 2000kg, takže s ním tahím i "hengr" na auta. Taky vám tu nechám nějakou fotku, aby jste věděli, jak Pikouš vlastně vypadá. aha, tak foto asi nebude, nepřišel jsem na to, jak, jedině snad na mém webu www.toykaservis.cz je v galerii. Ať vám to frčíííí
LC120 :-D
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

Ty woe, cumim co se da s autem udelat :shock:

Obrázek

Obrázek

A koukam ze sidlis kousek od brna....no to je parada...az budu mit Yarise tak k Vam budu jezdit na opravy :D
Komanche

Příspěvek od Komanche »

to prvni bych videl na pangejt, a ta strecha se holt promackla no :)
Uživatelský avatar
Aleš Brustmann
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 12.08.2004, 22:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Brustmann »

Nazdar TOme ( nazdar Bobe ha ha ha), ne sory, teď vážně. Díval jsem se na tvoje stranky (Yaaris) na jedné fotce je tam Yaris 1,3 při 199km/h, já jen, že jsem ho měl taky, a fakt tak letí, dokonce víc, jen ten digitál víc neumí. to ti potróblenci z bavoráků a meďourů čučeli, co se přes ně na dálnici řítí dvoustovkou. (jen nesměl foukat moc boční vítr)
LC120 :-D
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

Aleš Brustmann píše:Nazdar TOme ( nazdar Bobe ha ha ha), ne sory, teď vážně. Díval jsem se na tvoje stranky (Yaaris) na jedné fotce je tam Yaris 1,3 při 199km/h, já jen, že jsem ho měl taky, a fakt tak letí, dokonce víc, jen ten digitál víc neumí. to ti potróblenci z bavoráků a meďourů čučeli, co se přes ně na dálnici řítí dvoustovkou. (jen nesměl foukat moc boční vítr)
NO ja tomu verim....prave dukaz je ta fotka :D Ja si chci 1,3 koupit....a pak to bude 8) cool
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

TOm píše:
Aleš Brustmann píše:Nazdar TOme ( nazdar Bobe ha ha ha), ne sory, teď vážně. Díval jsem se na tvoje stranky (Yaaris) na jedné fotce je tam Yaris 1,3 při 199km/h, já jen, že jsem ho měl taky, a fakt tak letí, dokonce víc, jen ten digitál víc neumí. to ti potróblenci z bavoráků a meďourů čučeli, co se přes ně na dálnici řítí dvoustovkou. (jen nesměl foukat moc boční vítr)
NO ja tomu verim....prave dukaz je ta fotka :D Ja si chci 1,3 koupit....a pak to bude 8) cool
Kup si 1,5 a budeš 2x cool
Uživatelský avatar
ToyotaMan
Site Admin
Příspěvky: 265
Registrován: pon 28.06.2004, 10:39
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToyotaMan »

Aleš Brustmann píše:Nazdar TOme ( nazdar Bobe ha ha ha), ne sory, teď vážně. Díval jsem se na tvoje stranky (Yaaris) na jedné fotce je tam Yaris 1,3 při 199km/h, já jen, že jsem ho měl taky, a fakt tak letí, dokonce víc, jen ten digitál víc neumí. to ti potróblenci z bavoráků a meďourů čučeli, co se přes ně na dálnici řítí dvoustovkou. (jen nesměl foukat moc boční vítr)
Měl jsem Yarise 1,0 a vymčknul jsem z něj 189 a ne jednou. Hodně lidí na té dálnici koukalo!! :banana:
Komanche

Příspěvek od Komanche »

ted koukam na ty fotky, to je fakt to samy auto?? jestli jo, tak to je celkem sila... muzu vedet co ta oprava stala? jenom pro zajimavost :oops:
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

yarisek píše:
TOm píše:
Aleš Brustmann píše:Nazdar TOme ( nazdar Bobe ha ha ha), ne sory, teď vážně. Díval jsem se na tvoje stranky (Yaaris) na jedné fotce je tam Yaris 1,3 při 199km/h, já jen, že jsem ho měl taky, a fakt tak letí, dokonce víc, jen ten digitál víc neumí. to ti potróblenci z bavoráků a meďourů čučeli, co se přes ně na dálnici řítí dvoustovkou. (jen nesměl foukat moc boční vítr)
NO ja tomu verim....prave dukaz je ta fotka :D Ja si chci 1,3 koupit....a pak to bude 8) cool
Kup si 1,5 a budeš 2x cool
Na 1,5 bohuzel nemam penize :cry: i tak mam problem s lovama :roll: a jeste k tomu se blizi Vanoce....
Uživatelský avatar
Aleš Brustmann
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 12.08.2004, 22:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Brustmann »

Auto stálo 2200€ a oprava bez doplňků včetně CLA a DPH asi 130tis kč
LC120 :-D
Komanche

Příspěvek od Komanche »

nevim, je to slusny? :) asi jo, co? ;)
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

TOm píše:
yarisek píše:
TOm píše: NO ja tomu verim....prave dukaz je ta fotka :D Ja si chci 1,3 koupit....a pak to bude 8) cool
Kup si 1,5 a budeš 2x cool
Na 1,5 bohuzel nemam penize :cry: i tak mam problem s lovama :roll: a jeste k tomu se blizi Vanoce....
kup si moje... :D
Uživatelský avatar
Aleš Brustmann
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 12.08.2004, 22:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Brustmann »

Prodavájí se kolem tří set :roll: , takže dobrý :wink:
LC120 :-D
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

yarisek píše:
TOm píše:
yarisek píše: Kup si 1,5 a budeš 2x cool
Na 1,5 bohuzel nemam penize :cry: i tak mam problem s lovama :roll: a jeste k tomu se blizi Vanoce....
kup si moje... :D
Tak jo..kolik za to chces :D
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

TOm píše:
yarisek píše:
TOm píše: Na 1,5 bohuzel nemam penize :cry: i tak mam problem s lovama :roll: a jeste k tomu se blizi Vanoce....
kup si moje... :D
Tak jo..kolik za to chces :D
Je na dohodě ale 260 000 bez kol a muzika by byla originál rádio,originál desítky repro, ale clariony šestnáctky místo 13 ve dveřích

jinak klasika klima,airbagy,cd,spotřeba, všechno co má novej yaris
Odpovědět

Zpět na „Picnic“