Modelky celica (ty menší) B-)

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Modelky celica (ty menší) B-)

Příspěvek od micron »

No a jak sem tak surfoval... občas sem narazil na skvostný fotky... ze safari atp...
Tohle jsou fanoušci :-) kurva to byly časy... žádný omezení :-) HARDCORE
Obrázek
koupel...
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Modelky celica (ty menší) B-)

Příspěvek od micron »

Už by mě to možná mělo přestat bavit :-) v 35 ale prdlačku...

další na cestě micro 1/64 s vyklopenýma světlama...
už na tebe čekaj 2 kolegyně :-) konami a podobná jako ty, ale se zavřenýma očkama... k nim se hodíš :-) zajímavý že udělali 2 varianty... zavřený očka a otevřený ňu ňu ňu :-)
dokonce i lištičky na světlech má... to někdy chybí i u modelek 1:43
stejně by mě zajímalo jak se tohle vyrábí... je to fakt micro... stroje, nebo lidi, ať tak nebo tak... hustý celkem :-) vůbec to nechápu... tu výrobní linku bych chtěl vidět!
podle mě tam maj "Robíky" z červenýho trpaslíka, a makaj jak šílený :-) kurfa mě to fakt sere že nevim jak se to vyrábí... taková micro šílenost...
možná bych si i udělal dovolenou a skočil na exkurzi... je to fakt šílený, jak je to malinký... vůbec nevim co bych měl v tý továrničce očekávat že uvidim :-) fascinuje mě to.
Jo asi nic víc mě nezajímá tolik, na planetě, než jak se kurfa tohle vyrábí... :-) Jak je ta fabrika velká? kolik tam dělá lidí, robíků? Bez toho neumřu... tohle musim zjistit :-) Je to muj životní cíl :-)
Takovej dokument sem ještě neviděl... ta modelka měří jako muj malíček... ty detaily--- woooow
Fakt bych letěl do číny hlavně kvůli tý továrničce... velká čínská zeď mě nezajímá... i když je to defakto něco stejně neuvěřitelnýho... tj, každopádně je to na rozdíl od zdi japan technology... a musim to vidět... :biggrin:
https://www.ebay.com/itm/CMS-1-64-TOYOT ... 2865956327
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
brutusman
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pát 15.08.2014, 14:58
Bydliště: Praha

Re: Modelky celica (ty menší) B-)

Příspěvek od brutusman »

Taky mám pár kousků:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Modelky celica (ty menší) B-)

Příspěvek od micron »

brutusman> "Jen" Pár :-) Je to dobrej koníček :biggrin:
Dneska mi všechny modelky zkontroloval strejda, shodli jsme se že nechápem ty modely 1:64 jak se to vyrábí, je to neskutečný, pak nechápal jak je možný že Celica vyhrála 4x Safari rallye i když je to sporťák... no protože je "neobyčejná" pak držel Fujimoto #3 1995 HPI Safari a řikám, pozoor.... na tu pozor... ne že ti spadne... Tohle je už unikát... 5-10.000,- ten musí bejt netknutej :-)
Nedá se sehnat nijak a nikde, precizní práce, nej model od HPI pozooor :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: Modelky celica (ty menší) B-)

Příspěvek od Joey »

18x menší radost :)

http://kookenzee.rajce.idnes.cz/CELICA_model/#front.jpg

z rajčete se mi nedaří nahrát fotky...
Odpovědět

Zpět na „Celica“