Applause

Jelikož v ČR nikde Daihatsu forum ani nic podobného nefiguruje a značka patří do koncernu Toyota, naleznete veškeré info tady...
Spooky1
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 24.01.2011, 11:08
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Applause

Příspěvek od Spooky1 »

Najde se tu někdo kdo má taky Applause? Jsem majitelem jednoho kousku kterej se letos budu snažit malonko zrenovovat.
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Naposledy upravil(a) Spooky1 dne pát 28.01.2011, 10:54, celkem upraveno 2 x.
Tuning is not hobby, tuning is lifestyle.

Chceš ušetřit na povinném ručení? Zeptej se mě jak.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Kura já měl asi jako třetí auto v životě. Applause XLi 1.6 ... To bylo fáro.. :-) Hodně zdaru!
Back in Czech.
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Applause

Příspěvek od gramo »

Hledal jsem auto na zimu a po celkem dlouhém koukání po různých levných japonských autech jsem někdy koncem října pořídil Daihatsu Applause. Někteří byli zvědaví na fotky, tak posílám pár rychlovek. Já jsem zas zvědavý, kdy to v tomhle zapadlém koutě fóra někdo najde :D Trochu mi to zasněžilo a byl jsem líný to ometat. Třeba se ještě dokopu udělat nějaké další fotky :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Na autě jsou na nejrůznějších místech známky toho, že 20 let parkovalo v Praze, červený lak je vyšislý a mocně rozleštěný, ale kam jsem dohlédl, není to sežrané od rzi, na podvozku nic nevrže ani neklepe, brzdí to pěkně, tlumiče po 20 letech už nejsou asi ve 100% stavu, tak se to maličko pohupuje, ale už jsem jel i v houpavější Celice :) I na mokré dlažbě to v zatáčce sedí slušně, takže OK. Podvozek je tak normálně civilní, i corolla byla tvrdší. Drobnější nerovnosti utlumí, ale pořád o nich dá vědět. Po geometrii to jede i rovně, řízení mohlo být strmější a posilovač mírnější, cit ve volantu se s celicou ani s corollou bez posilovače srovnávat nedá. Jak je to relativně lehké krabicoidní auto, v dálničních rychlostech na mokru to celkem reaguje na boční vítr, lehce bylo poznat i když mě předjelo jiné auto.

Motor je za studena trochu hlučný, nejspíš bude potřeba seřídit ventily, v nízkých otáčkách něco rezonuje, asi nějaký plech u výfuku. Je to 1.6 SOHC 16V, max výkon 77kW v 6000 otáčkách, max krouťáku je 134Nm v 4800 otáčkách, takže spíš točivější motor, ale reakce na plyn v nízkých otáčkách (2000-2500) mě celkem příjemně překvapila, není to kdovíco, ale i tak to zrychluje dostatečně, když jsem líný a nespěchám, nemusím podřazovat :) Ani pod ty 2000 necuká, táhne plynule. Auto má cca tunu, tak to s tím motorem líné není. Trojka je oproti celice rozumně kratší (v 50km/h cca 2400otáček), na zrychlení při výjezdu z obce přijemná věc. Pětka už je tak podobně jak v celice, v tachometrových 140km/h to točí 4000 otáček. Motor má pod plynem specifický zvuk a docela se mi to líbí :)

Na sedačkách je šedý samet, příjemný, čistý a zachovalý. Sedí se (oproti celice) poměně vysoko, ale rozměrově je to jen o 5mm vyšší než byla corolla, takže v té to muselo být +- podobné a jak si tak pamatuju, i v té mi po přesednutí z celicy přišlo, že sedím podivně vysoko. Po včerejších cca 260km v kuse můžu říct, že se v tom sedí docela dobře. Taky jsem ocenil, že na stěračích je cyklovač s Nnastavitelnou délkou intervalu, stejně jako v celice. Na to, že je to malé levné 20 let staré auto, má centrál, okýnka i zrcátka v elektrice (až na to že u řidiče je to rozbité), červené světýlka ve dveřích. Bohužel mi na otevření dveří nereaguje stropní lampa a světlo v kufru. Kdyby to bylo všecko, co nefunguje, budu rád :)
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Applause

Příspěvek od 29Carlos »

Dobrej Winter car!!! :biggrin: Kde si sebral sníh???
Houpavá Celica? Počkej jak tě pohoupu na Kokořínsku!!! :mrgreen:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Applause

Příspěvek od biscuit »

carlos: snih? no prece doma, na horach ;-) copak neslysis ten jeho akcent? :mrgreen: (neboj gramo, jses pro me ta nejmilejsi naplavenina, kterou znam :-) )

gramo: konecne! diky za minirecenzi i fotky. auto vypada paradne (fungujici exot je proste vzdycky perla) a myslim, ze je to dutojna nahrada za rollku. prijde mi, ze se k tobe i hodi. ted uz jen doladit tu letni karku... covece, tys to vlastne nechtene behem roku uplne prevlik, ten autopark. jo a znacka taky luxusni - zavist - chtel bych taky stare na vsechna auta :-(
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Applause

Příspěvek od gramo »

V Jeseníkách včera přes noc trochu sněžilo. A na Kokořínsko se těším.
Tu obměnu jsem si takhle nepředstavoval, ale jak se říká, změna je život...

Líbí se mi, že vzadu jsou na každé straně dvě žárovky
Obrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Applause

Příspěvek od Jimmi »

Aha.... tak to je dost hustý 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Applause

Příspěvek od libor12 »

Pěknej povoz! Sám pasu po nejakem slušném charade gtti.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Applause

Příspěvek od gramo »

Charade gtti je určitě zajímavější a má jiný potenciál, s těmi turbenými tříválci předběhli dobu :)
Applause jsem chtěl opravdu jen jako náhradní dopravní prostředek.
olddriver
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: ned 21.03.2010, 16:59
Bydliště: Olomouc

Re: Applause

Příspěvek od olddriver »

TLESKÁM !!! Opravdu dobrá volba pro skalního toyotáře - "koncernový", neokoukaný a sympatický !!!
Ať dobře a dlouho slouží :-)
nakonec Japonec !

Toyota Corona 1500, (RT40), r.v. 1970 (Mototechna)
Toyota Corona Mark II 2300 Coupé - Hardtop, řadový šestiválec, Automat (MX22) r.v. 1972
Toyota Corolla 1300 Sedan (E90) r.v. 1990 (Tuzex)
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Applause

Příspěvek od 29Carlos »

Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Applause

Příspěvek od Jimmi »

Jen aby z toho nebyl druhej "koncern" 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Applause

Příspěvek od gramo »

olddriver: díky za uznání, potěšilo mě to.

Co je nového:
Vymontoval jsem z Celicy rádio Sony s USB, z Daihatsu kazetové rádio zn. Gelhard, zakoupil ISO konektor, připájel ho na dráty v autě a zapojil rádio Sony do Daihatsu.
Naštěstí k rádiu Gelhard byl v autě i návod k instalaci, takže jsem nemusel moc zkoumat, který drát je který.

Obrázek

U řidiče nefungovalo štelování zrcátka, motorek cvakal, ale šnek byl stržený, navíc místo původního zrcátka, tam bylo vlepené nějaké o dost menší. Před Vánocema jsem se stavil na vrakovišti v Holohlavech u Hradce Králové, kde měli elektrické zrcátko z novějšího modelu -- Applause II. Našel jsem to přes http://partes.cz a následně http://iautodily.cz , docela užitečné stránky. Podle obrázku vypadalo stejně, jako to moje, pak se ukázalo, že i číslo dílu je úplně stejné. Bylo sice stříbrné, ale měl jsem ještě sprej na škodovku s odstínem "Romantic Red", je to trochu jiný odstín, ale je to menší plocha a nesousedí to přímo s jinými červenými díly, tak mi to oči netrhá a žíly už vůbec ne, hlavně že mám správné zrcátko a funguje i štelování.

Při instalaci zrcátka se ukázalo, že konektor je uvnitř dveří a je potřeba tedy sundat tapec. Když už jsem to měl dole, pročistil jsem vodící lišty okýnek, protože se pohybovaly velmi líně, třeba u spolujezdce to bez motoru jen na baterku ani nevyjelo zpátky nahoru. Tak jsem sundal všechny tapecy a vyčistil to všude a okýnka opět okýnkují. Vlevo vzadu dokonce guma vyskočila z lišty, takže okýnko se o ni zarazilo a nemohlo sjet. I podle tlumící pěnové gumy, která se vlevo rozpadala a vpravo vypadala jak nová to vypadá, že auto parkovalo levou stranou ke slunci. A když už jsem měl dole ty tapecy, napadlo mě vyměnit i reproduktory. Jsou tam 4" namontované na plech, kam by vešly snad i 6.5", ale musela by se do toho řezat nová díra a vymýšle uchycení a v tapecech je díra a mřížka na ty 4", takže vyhrálo plug'n'play řešení a dal jsem tam tyto: http://www.ahifi.cz/reproduktory-mac-au ... -10-2.html Jak se dívám, podražily, kupoval jsem je za 650 Kč. Nejsem žádný fanoušek hifi v autě, ale při delších cestách se hodí, když to hraje a nechrastí.

Stropní světlo už svítí při otevření dveří, byl to jen kontakt ve spínači, stačilo trochu pohýbat páčkou. Taky jsem rozhýbal spínač na otevření kufru a díky tomu svítí i světlo v kufru. Dal jsem do těchto světel LED panýlky, bohužel na stropě se mi to podařilo zkratnout. Nenašel jsem ani v návodu pojistku DOME, pokusy co přestalo fungovat, jsem zjistil, že osvětlení interiéru má společnou pojistku s brzdovými světly. Tato pojistka je schovaná spolu s dalšími cca 4 ve speciální krabičce vedle 12 jiných pojistek u řidičova kolene a kryt této krabičky se hodně blbě sundává, je nacvaknutý, ale není tam místo na prsty, ani na šroubovák s nasazovacími bity a pacičky je třeba odcvaknout ze zadní strany, je to zabezpečené jak tlačítko na odpálení jaderných hlavic.

Když jsem při procházení různých účtenek, co jsem našel v kufru, našel i účtenku od výměny rozvodového řemene, potěšilo mě to. Ovšem krátce na to se v sekci Corolla objevilo téma výměny rozvodů a zaznělo tam, že nejsou důležité jenom km, ale také věk. Tak jsem si tu účtenku zase našel a zjistil, že výměna proběhla roku 2002... Tak dnes jsem si vyzvedl auto s novým řemenem, kladkou i vodní pumpou a tedy i chladící kapalinou, která taky byla neznámého věku. Původní řemen vypadá zachovale, nikde se netřepí, na vodní pumpě taky nic moc není, ale budu klidnější. Taky mám nové ploché drážkované řemeny. Ty původní vypadají, že jsou tam snad ještě z fabriky a drží jen nějakým zázrakem, který bránil jejich rozpadu. Kupodivu nepískaly a bohužel mě nenapadlo zkontrolovat jejich stav, naštěstí vydržely.
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Applause

Příspěvek od gramo »

Tak jsem neodolal. Z inzerovaných "originál Daihatsu" se vyklubaly AEZ Eta Beta, ke kterým si někdo dodělal/dokoupil krytky s logem, ale to mě zas tak neuráží...

Obrázek

Se dvěma si někdo hrál a zabrousil oparkované hrany a na další dva uz nedošlo...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Applause

Příspěvek od biscuit »

gratuluju, to jsou fajn kolecka, i kdyz aez zrovna nezeru ;-)
uz se tesim na fotky na aute.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Daihatsu“