co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Stan »

pro ToyotaCelicaSt: neřeš ho. Poslední dobou to už fakt zašlo za hranu. Taky tu pamatuju, že býval relativně normální a dalo se s ním promluvit. V každým jiným fóru by už měl ban na všechny svý IP adresy.
Ale zaráží mě spíš, že někdo ještě na celicu shání nový čínský ramena s gumovýma siláčema a musí se řešit jakýsi šrouby a vložky, když jsou za dobrou cenu k mání polyuretanový siláče, který si doma nalisuješ klidně sám ve svěráku a jízdní vlastnosti se jen zlepší.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Hele neni lepší nic nechtít a nikoho neotravovat?----- a prostě to tu vypneme.... :-) Co vy na to :-).... vypneme to tu.... a udělejte si to sami.... okej?
Já proti tomu nic nemam... tohle téma bych klidně zprovodil ze světa.... nezajímá mě... :biggrin: Neodpovídá tomu čemu sem chtěl, aby si lidi pomáhali... bylo to to o něčem divným jiným.... nechápu to.... jo zrušil bych to... bo problemo... klik a konec. Já souhlasim s formátováním... :biggrin: Totálním... ale jen týhle sekce... nepovedlo se to... Tak to prostě je... něco se povede a něco ne... Většina se toho povede... takže cajk.... co se nepovedlo... tak to je otázka :.) Je tu toho fakt moc ale všechno k hovnu... zformátoval bych to...
Stejně tak bych čase rád zformátova jiný... ale někde se začít musí... a tohle je start.
293.000 sledování mě to nezajímá, je mi to u prdele... prostě vymazat to celý.... nic tam neni zajímavýho.... finito. Prosim vymazat a hotovo... kdyby někdo měl něco proti... tak to může napsat sem... :-) Kdyby to lidi chtěli zachovat, můžou... já jen řikám že bych to vymazal...
Tady si totiž nikdo s nikym nebude pomáhat.... :biggrin: sorry ale je to tak... pak se zruší yoshimura a fine fotky... třebas :-) No toho by byla škoda... to zase jo.... :biggrin: jsou to historický záznamy---- ale jako čekám na sci-fi film kde si konečně zahraje i celica 5G... na ten film se těšim... bude tam jen jako... na chvíli... a těšim se na to :-) Měla by bejt ve filmu... scifi... jo jako byl bych fakt rád kdyby si celica zahrála ve filmu.... proto jí tak udržuju.... Ale nepotřebuju to, mam radost že je... :-) aleee hodí se do filmu... hodí se :-) Bude se hodit... do sbírky... filmu, audi, bmw, a no právě hlavní role celica.... :-) no ne že by to zvýšilo cenu... to me nezajímá... ale byl bych jen rád že hrála dobře... :biggrin: stačí pár sekund a vidíš že hraje dost dobře... :-) 'Hrála by fest dobře... aleeee problém je že že neni pro ní tak dobrej film... zatim... musí bejt z 90/ 95 a musí bejt drsnej... Celica musí patřit nějakýmu bossovi... ale toho znaj poldi... takže si celicu pučej do akce... atd... :biggrin: Bo výhoda toho auta je že můžeš mít 3 kopie než uděláš dokonalej záběr... třeba... Hele kurfA... to hlavní auto tak na to bacha... to nehraje tak jako ostatní vy hovada... :-)
Takže znova vy hovada.... to auto ta celica, tu nesmíte zničit... prostě kurfa... jen jako.. :biggrin: tak a pak se buete věnovat jiným autům.... podobným... ale nebude to celica--- :-) je to jasnýýýý :-)

celica nechce a bojí se bejt čehokoliv součástí... bojí se... má ráda klid... taková prostě celica je... všechno ráda chápe... a nechce dělat chyby... nechce aby jí někdo dlouho otravoval....
A tady bude asi problém... Protože jí to začíná srát.... Tak tohle je nasrallah.... :-) Takže co to má bejt 2:0 ??? Takže tohle ne... tak ne... vůbec ne... :-) -Tohle takhle NE.... sorry...
A jak???? noooooo :biggrin: TAK TAK co to je tak tak... noooo co to je tak tak ??? tak tak je divná platforma... :biggrin: ale co je na ní divný by mělo bejt tady...
No je to v pohodě... jen jde o to se snažit bejt taky v pohodě.... to co je nademnou, ty lidi se nesměj zničit.... musej tu bejt... kdyby tu nebyli, tak tu nebudeme ani my.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Petanek
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: pon 22.08.2011, 21:51
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Petanek »

Ty vole microne, nechceš se jít léčit? Připadá ti to normální? Vzal sis dneska prášky?
Celé subforum je plné tvých výplodů co nikdo nechce číst... Jdi do sebe :wink:
Antimistrator
Site Admin
Příspěvky: 20
Registrován: pát 29.11.2013, 10:57

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Antimistrator »

micron píše:Hele neni lepší nic nechtít a nikoho neotravovat?----- a prostě to tu vypneme.... :-) Co vy na to :-).... vypneme to tu.... a udělejte si to sami.... okej?
Já proti tomu nic nemam...
Fajn, tak já s tím vypínáním začnu u tebe, jo? Už to fakt přeháníš...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od biscuit »

myslím, že by to chtělo odmistrovávací samotku na delší dobu. ten nemocnej shluk buněk to možná ani nedetekoval...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od stefancelicaT20 »

Nevie niekto kde by som pozhanal kryty predných kotúčov na Celicu T20 ST202 McPherson ?
Nightwish
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23.03.2020, 16:26

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Nightwish »

Zdravím po lelitém snění jsem si konečně dopřál svou celdu a tak vás chci požádat jestli někdo nemá levé dveře na 6.gen.nejlépe stříbrné -vypadá to že snad v republice nejsou.Dík moc.Ps.Bude letos nějakej sraz ?
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od biscuit »

se srazama ti asi v tuhle chvili nikdo nic nerekne. nikdo nevi, co bude a nebude.

co se tyce vrat, jestlis zkousel klasicky vrakarny ( https://www.google.com/search?q=vrakoviste+toyota ), tak zkus jeste mistniho uzivatele idaho. muzes ho najit i na fb (idaho von vesin).
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Stan »

Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od biscuit »

čistě náhodně - nádrž na AT180 sháním...
měla by být shodná u všech non turbo 5. gen podle internetů ;-)

edit: zapomněl jsem napsat, že nádrž už mám 8)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Celica“