co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

pete> jak píše PavoB, neměly by se vyrábět... ani nový origo, ani kopie. jen použitý např. ebay.de když ne u nás, nebo na slovensku bazos.cz bazos.sk.... nebo bazar dovoz z polska přes Automedik.cz
Neboooo moment jo tohle by teoreticky šlo... ale těžko říct... jestli to jako opravdu existuje nebo jen virtuálně...
https://www.autokelly.cz/Catalog/toyota ... 8;45891346
Možný to ale je... kdo si měsíc počká se možná i dočká :-) A nebo taky ne... a je to "fake" LKQ zajímavý.... velmi zajímavý... ultra zajímavý.... mega zajímavý... kurfa zajímavý :-)

Zubatej vysmátej muj nárazník maj do 18 dnů.... prej... taky good...
https://www.autokelly.cz/Catalog/toyota ... 1;33031412

Takže bych to zkusil objednat bejt tebou... :biggrin: Sem si jistej že tu bude hodně "zvědavců" is it fake or not... ??? hmmmm
Já autokelly nevyužívám... jen sem si toho kdysi všimnul... speciálně blatníků a nárazníku... to je velmi special nabídka, jestli neni fake.
Celicu mam prostě "totálně ošéfovanou" globálně vzato :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Petanek
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: pon 22.08.2011, 21:51
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Petanek »

Čirou náhodou, němá někdo nevrzavý zadní ramena na celicu 5.generace? :mrgreen:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Petanek> mam je celej set náhradní, ale ten si nechávám pro sebe.... i když sem je dáááááávno měnil nebo pro někoho ko by byl nespokojenej, nebyl nespokojenej nikdo... ale prostě si je nechávám, takže kdybys chtěl nový musim je objednat, jestli jsou???? už sem je dlouho neřešil....... Ale prověřený jsou co se kvality týče.... nikdo neřek ani slovo :-) Já sám je mam, takže by to sralo i mě.... ne jsou dokonalý jedinej problém může a bejvá v tom že tvý ramena se nikdy nepovolovaly.... takže to možná 50/50 ani nepude.... povolit... uřezat atd.... je to sado maso práce tohle....
Máš pravděpodobnost že to pude, ale něco ne, takže ti budou chybět šrouby, matky ty toyota má ale neptej se zakolik :-) :-)
U mě šlo povolit všechno.... i když se to i bránilo.... někdo totiž kdysi ramena měnil předemnou než sem se seznámil s celi.... tak to usnadnil :-)
Mam prostě 4 příčný a 2 podélný komplety nový. Ale musel bych to objednat, takže potřebuju vědět jestli to opravdu chceš.... a pak ti řeknu aktuální cenu. neměla by se tak li-shit od původních cen... :wink: Bralo to tu spousta lidí... nikdo nenechal reference... takže jsou spokojený :-) co víc si přát ty vole!!!! :-) alles guttes :biggrin: :biggrin:

Ale že to vrže jako stará postel :-) je to psycho zvuk... nenávidim ho a poznám ho :-) to je ten sound :-) Ambient + technology springs sound :-)
Tohle vrzání jsme zkoumali kdysi dávno s automechanikem... já byl v kufru celicy.... mechanik dole a já skákal :-) :-) ejejejejejejej jsk to vrzalo... a najednou nic... hej vole mam to :-) Supr já už nemůžu... skákej vole... :-) No a tak nějak se tu no po megadlouhým hledání a mega dlouhým zkoumání.... asi tak 80 dnů.... to nepřehánim... tak sem našel to co sem hledal :-)
Kdysi se to vyrábělo ale ne když sem to potřeboval.... a kurfa.... hele 5 dnů skenování kódů na netu... málo.... nic.... ale pak sem si dal něco do ne do nosu do držky a ejjjjjjj......
Musí se to hledat jinak.... jinak se budou muset použít ty úchylný polský silentbloky nene.... problém je že nejsou z gumy.... ale z buhvíčeho.... :-) Musíš to vyloupat původní a nalisovat nový... no z 1 ramene se zesereš tak na 1 den :-) No a protože ramen je 6 ne nemusíš si brát tejden volna :-) u mě ne.... tam jo :-) U mě to máš prostě slisovaný z výroby jo je to china... kdyby někdo pochyboval... je to china... :-) Maj tam tu mašinku.... a věř že to slisuje dokonale.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: Ne v 90 letech tuhle mašinku v japan neměli.... :biggrin:

Prostě to chceš, nebo nechceš... komplet ramena se silentblokama 6ks.... já řikám jo :-) nikdo mi neřek ne.... ani potom co řekli ano..... takže prostě normálně mi cinkni 608/354666 a já objednám, až to bude do 3 dnů/2 dnů na cestě potvrdim.... platbu předem nepotřebuju, až tu budou pak chci platbu a posílám a nebo přes zásilkovnu.cz.... tam je mi to jedno dle libosti.... preferuju zásilkovnu, nebo osobní odběr Praha 5 Barrandov. Nepoužívám Poštu... prostě Zásilkovna a nebo osobně.... a NIKDY nebudu CZ post service use anymore... sorry....

Jinak řečeno prostě chceš se zbavit vrzání? co zní jako šukací postel :-) potřebuješ 6 ramen se silentblokama.... a pak ještě něco navíc možná???? :-) Jestli opravdu chceš celicu a tak to uděláš :-)
+420608/354666 neni problem if you speak english little no problem....
ten design stojí za to--- motor stojí za to.... interier stojí za to.... vejfuk taky :-) SÁM TO ALE NEDÁŠ... Ale měl by každej vědět že by měl bejt kurfa mega hodnej jestli se s tim mam zabejvat!!!!!
Nebudeu se kurfa zabjvat nějakejma šmejdama. buranama co to posrali... nato se vám tak akorát vyseru!!!!!!!!!!!!!!!
A ty nejsi Ježíš? NE ty jedna krávo ne nejsem ježíš a myslim to s váma fakt zle.... chápeš?
ježiš.... končim
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Jo kdysi sem ten set prodával za 6000,- což bylo fér.... extra fér....
No ale teď mam dojem že to bude 8.000,- což je real.... a i tak fér.
Lidi maj prachy, daří se jim... maj se až moc fain.... takže 8.000,- bez debat :biggrin:
6 ramen spočítej si kolik by to stálo u toyoty.... :-) ..... prostě 8.000,- a objednám a nebo ne.
Kdyby sis tam dal pylyuretany.... tak stejně nakonec za instalaci/reinstalaci zaplatíš víc než u mě :-)
U mě nemusí nikdo nic lisovat... a to je kurfa výhoda----
jo jen 2 silentbloky v těhlicích... 2 silentbloky hyundai což se dá :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

284.000 zobrazení taky cool... a co z toho??? NIC.... kámo nic.... lautr nic.... :biggrin: No fuj... trochu to tu hnije... celkem fest :-) jako cejtíš to? ten puch???
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ondrik
Řidič
Příspěvky: 263
Registrován: ned 15.05.2005, 13:11
Bydliště: Povazska Bystrica, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od ondrik »

Potrebujem RJ /ECU/ na celicu ST202, 3S-G, M/T, pred FL
kód 89661-2B820
konkretne toto cislo.


Obrázek
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

ebay si někdy neví rady s některýma věcma na celicy.... aleeee máš jí tu ondrik>
https://www.ebay.com/itm/Toyota-Celica- ... 3855783963
stačí si to rezervovat a na poštovným se nějak domluvíte... česky slovensky německy anglicky :-) Guten tag :-) Iš mošte diese artikel :-) špét ja špét... aber fofr :-) schnell jaja na jaa :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ToyotaCelicaSt
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: stř 16.08.2017, 14:15
Bydliště: BRNO

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od ToyotaCelicaSt »

Opět se tu po nějakém čase připomenu že sháním tapecy na Celicu T18. Už jsem je měl domluvené na Slovensku ale pán nějak pospíchal k Eurům a prodal tomu kdo přijel dřív a nedbal domluvy semnou. :( ještě že se ozval než jsem vyjel za hranice zbytečně.
Doufám že mě osud jen tak trápí a že se k nim někdy dostanu. Takže pokud někdo máte sem s nima ať to stojí co to stojí. :blush:
Mirek Novotný - Hrabu se v celice jak jen to jde už od 18ti, mám soustruh, svářečku a hodně velkou dílnu. Takže Celica se u mě má hodně dobře. Jdu kolikrát raději cestou ,,co bych to sháněl, vyrobím si,,. Z toho důvodu se tady na fóru moc neukazuju.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od biscuit »

nezkoušels uživatele idaho, nebo pavo.b.?
nechodí sem denně, ale idaho se docela rozjel se zásobama a pavel zase možná má ještě nějaký zbytky... za pokus nic nedáš ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Tapecy neseženeš nikdy... už to pochop.... mam je ja :-) A BUDU JE MÍT KURVA JÁ... JEN JÁ -fuji LIVE SOUND.... otravante.... foť si to na netu... ale to je tak všechno víc mít nebudeš :-)
Buzerant z bazose.... fake... shit... ToyotaCelicaSt
otravuje furt a všude... kreten... s STi.... di DO PRDELE
Navíc si v mým tématu... takže vypadni.... a svoje idiotský inzeráty si dej třeba do annonce.... :biggrin: případně biscuitovi do mailu...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od biscuit »

zdá se mi to, nebo tady něco zasmrdělo? jakoby hovno, ne? asi by měli na barrandově líp pečovat o ty kanály...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Nesežene otravant ani prd.... otravuje na bozosi asi 5 mesicu nema na to... a prostě proč by vůbec měl mít v 1.6 FUJI LIVE SOUND..... jouda... :-) ?????
turbo kapotu by mít taky neměl kreten....
to nepatří do 1.6 sorry.... takže ani k tobě biscuite.... nechte to bejt.... leave it..... thnx

Fuji live sound stojí pomalu tolik jako ta 1.6 celica.... takže tak asi.... no a proto tenhle sound system 1.6 nemůže prostě mít .... kapišto?
viděl si někdy 1.6 s fuji live sound? kecáš..... nikdy nebyla a nebude..... tak taky neser....

Max máš možnost mít zadní.... ale ne přední ve dveřích... to máš smůlu----

Ten jouda s tim otravuje fakt dlouho... asi si myslí že má nej celicu na planetě... možný to je ale Live Fuji sound system mít nebudeš :-) Joudo :-) a už vůbec ne v sti....
Chce to klid.... pěkně se uklidnit a bude zase dobře :-)
Biscuit: 1.6 držej při sobě... rozumim... ale na Fuji live zapomeňte.... zdar :-)
hele buď rád že snad máš elektrický okna.... snad.... :-) to by ti mělo stačit....

PS: kanály.... tak ono to jede dolu.... do Hlubočep.... tady nahoře se to nezasekává jako na vesnici :-) Je to jako turbo... ihned to letí pod Barrandov... vysoko má svý výhody :-) tady nehrozí že by se hovno zaseklo :-) Moje rozhodně ne..... já nedělám tak pevný.... :biggrin: moje jsou nenápadný kluzký smradlavý mrchy :-) Nedaj se identifikovat--- dle tvaru atd... :mrgreen:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Neee ale dal sem jim :-) prdel to byla.... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Pokavaď na hajzlu je ten chemico něco aktivovanej.... a dám to tam.... to ze sebe.... je to úlet.... paráda.... hovno a papery tam zaplujou.... a life is goood :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ToyotaCelicaSt
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: stř 16.08.2017, 14:15
Bydliště: BRNO

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od ToyotaCelicaSt »

Jediné co Micron splách je má úcta k němu za to co všechno tu vyřešil a ostatním poradil.
Mimo tu nejsi jedinej kdo umi používat google a hledat na netu, takze tu tvoji sadu za 8000 si strč do prdele. Já si ji našel i bez tebe, za 2500 všech 6 tyčí i silentbloky a šrouby do těhlic.
Mimo to kapotu už taky mám :biggrin: za 1500 z holandu. Znamej mi ji nechal z gt4 co předělal na CS.
Mimo to nezáleží jaký motor máš. Ano mám 1.6 ale mám ji tak moc rád že spolknu i ty tvoje hovna co tu v poslední době bleješ a snažím se tu pro ni najít vše co z ní udělá šperk.

Biscuit. Díky za podporu, Pavo.B je prodal a Idaho mi je prodat nechtěl, sám je potřeboval.
Tak zkouším dál tady i na Bazoši.
Omlouvám se všem za vulgarity a kdyby někdo o live soundu věděl budu velice rád.
Díky podepsán ,,ubohý sráč s 1.6sti,,
Mirek Novotný - Hrabu se v celice jak jen to jde už od 18ti, mám soustruh, svářečku a hodně velkou dílnu. Takže Celica se u mě má hodně dobře. Jdu kolikrát raději cestou ,,co bych to sháněl, vyrobím si,,. Z toho důvodu se tady na fóru moc neukazuju.
Odpovědět

Zpět na „Celica“