co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

PavoB> přesunout na facebook se nedaj informace... jen pár fotek a pár keců... facebook nikdy nemůže nahradit forum. Vždycky je to pár slov a fotka... to ale nejsou informace... chceš tam něco vyhledat na fuckbooku? nelze... jen čučíš a ztrácíš čas.... některý fotky jsou supr, některý kecy taky.... ale neni tam to podstatný.... :biggrin: a i kdyby tam bylo, nelze to vyhledat... proto Facebook nemá smysl, ale je to jen pokus uniknout do černý info díry. Zdrhnout když se něco hroutí... a hroutí se to jen díky Toyotě... ta by měla vzkřísit DRAKA. "Wake up Dragon".... :bigups:
Když už Toyota ty fóra nesponzorovala... většinou... což je taky divný????? A nelogický.... Tak by měla začít znova... nikde jinde info nebudou než na forech... facebooky jsou jen vedlejší kolej... vedlejší kolej fóra.... A tak to prostě je. a bude... kapišto? :biggrin:
No o co mi jde...??? jde mi o to, že nechápu proč tu nejsou bannery Toyoty nebo Subaru.... a proč z toho nemam ani prd kdyby tu byly.... :biggrin: Ne jako může to ject bez sponzoringu... ale proč?
No že by se ztratila originalita a ne-vážnost :-) Že bych měl třeba telefonát a tam..."Tohle a tohle nesmíš!" oleeee.... :biggrin: Anooo prosim... no aaaano já vás špatně slyšim moment... sduhdghidtghixd pííííííííp pííííííp haloooo už se slyšíme? Ano co to bylo? No někdo nám tu ruší komunikaci, software :-) ---arfjsuihgisueghsiughjsdugjsogjaogjseuoíhgjsrfbgs !" Ješšš tak ty nedáš pokoj? :-) Zlobivej system... AAAAno co jste si přála? :biggrin: Já sem jen chtěla upozornit, že byste měl změnit... drigsgujsdogljsdogsdphjsdthps kurfa zase to vypadlo--- :biggrin: Já nejsem ten co by měl cokoliv měnit... a už vůbec ne sebe.... "Cooože" :-) No jo smiř se s tim :biggrin: přepojte mě na někoho kompatibilnějšího prosim čekám díky--- Toyota... :biggrin: :biggrin: týýýt týýýýt
Anoooo dobrý den, co si přejete? Ježiš to jste zase vy???? Kdo? Já? Já sem Nikdo... jakto že mě znáte, co po mně chcete? :-) My máme určitou představu jak by to tu mělo fungovat... Woooow no to já taky... to sem rád že máme podobnej názor :-) Takže jak? :biggrin: to je tajný... no já si taky myslim že je to tajný, zase se shodnem... :-) A jak moc tajný... :biggrin: Já mam raád tajemství... alenejradši mam ten oka-mžik když to tajemství vypluje... :biggrin: "No je to s Váma těžký"... "S váma taky"--- tak až něco vymyslíte, dejte vědět :-) nenápadně... hlavně nenápadně.... :biggrin: zlatíčko...

Njn... sem potřeboval po delší době proklikat klávesnici HP. :biggrin: Nikdo nezná mě... ale všichni znali Celicu modrou z Barrandova. To je fascinující--- kdysi jí znali všichni, teď jak je skrytá... už míň... ale nechá se poznat :biggrin: Kdysi byly podobný... už NE. Jo je jediná modrá GTi aka GT-R cajk blue, a to mě těší :-)
Chtěl sem si doject pro 2 píva... a u celi najednou ty vle já nemam klíče :-) Ale mam od Subaru... Noooo Noooo jako chčije tam, je tam hnusně... víš co celica už 4 roky nejela v dešti, nemá to ráda :-) Noooo chtěl sem, ale tak jooo beru Subaru :-) Těšil sem se ale na Celi... :biggrin: Ty si hovado--- takovej vybíravej magor :-) Sůl tam už neni... ale vodu taky nemá ráda... ale chtěl sem :-) :biggrin: Subaru XV ale taky fain... co se dá dělat :-) :-) V celice si člověk připadá jako "pěkně komickej parchant" :-) v Subaru XV jako " 4x4 dokonalej hňup" :biggrin: Obě auta se pilotujou skvěle. Rozdíl je v tom, že celicu chci mít i jako dědek... to rozhodně :-) dědek- pěkně komickej parchant :-) co z toho nevyrost(e) :-)
Fakt je že ten čas a love co sem věnoval celice... tak sem moh věnovat holkám... měl bych tak 5-7 holek :-) Ale kdo by financoval ty parchanty :-) :-) Já sem si vybral celicu... prozatim... všechno přijde... časem... celica má ale prostě přednost. :biggrin:
Já vlastně nemam rád plánování... jakmile máš ženskou všechno se ti změní... to ale já nechci. Něco jako... hele celica už tu překáží... potřebujem jiný auto...????!!!! WTF!!!! Tak moment miláčku, ne že potřebujem nový auto, potřebujem novou manželku... a to fofrem !!!! Cooože :biggrin: Nojo Doběhneš mi snad pro piva na benzinku, aby mě to navíc bavilo... ??? Ne No tak klídek.... :biggrin:
Hele já i ty víme co můžeme nabídnout... dovnitř a ven.... ty máš svoje hračky já mam taky... myslíš si snad že je nějakej rozdíl v tom silikonu- a tebou? :biggrin: A co si myslíš ty ty šuline? Myslíš si že si lepší než silikon? Prdlajs... No tak ale vidíš :-) :biggrin: No a já si furt řikám proč to ty lidi ale furt baví... zmáčkneš silikonovou hadici a máš to jako Anál... No jo ty prasoni :-) a já si zmáčknu vibrátor a mam to jako tvuj anál... coooože :biggrin: :biggrin: :biggrin:
No trocha srandy neuškodí ....

Toyota> Prosimvás co to je toto...??? Takovéto úchyloviny tu nesmí být... co si o nás budou lidi myslet? Answer__: Hele Mysli si co chceš... protože nikoho to nezajímá co si myslíš... ani co si myslim já... lidi jen rádi čtou... :biggrin: :biggrin: Lidi rádi čtou a dívaj se na obrázky.... tak nějak vlastně vznikla televize :-) Tohle je ale taková jiná tele-vize, nejdou ty snímky tak rychle za sebou... jinak je to ale stejný... fakt ale že tu neni žádná fotka... hned to napravim...
Obrázek
Ještě je dobrý vědět, že celicy 5G nemaj neměly... kabinovej filtr :-) :-) olds-cool---syrový :biggrin:
Proto se jmenuje CELICA ---nebeská.... fascinující... na planetě si celica udělala svoje vlastní tornado....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Tak projíždim Ebay.... a oleeee neeee tak tohle sem hledal ale hooodně let :-) original přední zástěrky jako nový... dokonce sem to dávno vzdal a koupil univerzální... ty jsou fain, ale stejně mi vaděj... :-) Fetiš :-) Takhle to bude dokonalý, zadní má celi jako nový. Nooo 2.250,- dost, ale je to "something special" Nooo je to mastný, ale zase sem ušetřil na subaru laufu dooost do budoucna... takže cajk :-) To bude fešanda...
Obrázek
https://www.ebay.com/itm/GENUINE-TOYOTA ... 663.l10137
Ještě tam někdo má přední a zadní, ale bez fotky... možná budou taky perfekt.

Noooo myslim že mam ještě náhradní origo zadní schovaný v supr stavu... takže komplet, tak už postoupil ten 3D tisk? Nebo ne? Představoval bych si to asi tak, že je vezmu do firmy, tam to projede 3D scanner, udělá 3d model a vytiskne mi třeba 4 žlutý--- fosforeskující, luminiscenční nebo prostě aby svítily ve tmě "fluorescenční" - to je slovo :-) :-) Dle libosti... nebo pořád ne? Pořád to nejde tak easy?
Chtěl bych takhle vychytaný zástěrky.... neony, ledky a light tuning nemam rád, aleeee ve tmě svítící zástěrky by šly.... bylo by to fest originální. Ve dne, za světla tmavý černý, ale ve tmě shine zelenej/žlutej/orange

https://tuning.autodoplnky.cz/autokosme ... y/smid-99/
tahle varianta je možná, ale až na 3d vytisknutý zástěrky případně...

Nebooo
rovnou celý--- no jako žlutý/ orange svítící zástěrky by nebyly špatný k modrý barvě :-) To by taky nemuselo bejt zlý...
http://www.copymania.cz/produkty/tiskov ... nce-orange
https://www.tsbohemia.cz/gembird-filame ... 70909.html
No teď jen ty zástěrky dostat do programu...

Kdysi sem zkoušel na modelu 3D modrý celicy na kompu jí dát žlutý zástěrky.... vypadalo to výborně, svěže :-) sportovně, zajímavě.
Celica 5g má mooooc pěkný zástěrky, až tak pěkný, že se během faceliftu lakovaly v barvě auta... což bylo hezký, ale nepraktický... lak po letech slez.
Takhle ale jako komplet 3D žlutý fluoro... tak to byla jináááá :biggrin: :bomb: jako vim, 8) že by to vypadalo krutě... a přitom taková kravina že jooo :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

No vytisknout to je nejmenší problém.... dostat to rychle do kompu bez měření, mega ořech. time 4 laser.
Zajímavý strojky
https://all3dp.com/1/best-3d-scanner-di ... -software/
https://www.aniwaa.com/best-3d-scanning ... artphones/
https://www.3dnatives.com/en/top-10-low ... 280320174/
Ale jo ono to asi fakt pude... pude... jen vybrat ten pravej :biggrin:

ale hovnoooo :-) Takže i bez laseru? Ale joooo.... jako tohle jestli fakt fachá, tak to joooo :biggrin: :bigups:
https://levels.io/3d-scan-phone/
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

To pude, jako před mnoha mnoha lety sem si to vysnil... ale přední zástěrky chyběly, původní sem měl "natrhnutý"... Takže nechám vytisknout černý a asi "žlutý fluoro" komplety.
Brácha umí s 3D programama, takže to by bylo "Gratis" + dal by se tam vyrazit font CELICA jako bonus :-) :biggrin: 3D scan gratis- s pořádným foťákem Nokia, a pak teda ten tisk, ten umí brácha taky "Gratis" problém je jen jestli nejsou na tu tiskárnu ty mucholapky moc velký, potvůrky :-) Takže cena lanek- náplní.... joj ale jako v garáži by se nabíjely zástěrky Ledkama a prc tma.... jej to by bylo sexy kdyby svtily ve tmě :choon: :inlove:
Jinak nevim co bych tak tisknul 3D z auta... ty zástěrky si o to ale fakt řikaj :biggrin: no celica si o to řiká... moderní technologie + krásnej design.
Otázka je jakej to bude matroš... chtělo by to... no sem náročnej :-) Silikon fluorescentní žlutej a černej. nebo tak něco :biggrin: aby to bylo přilnavý a podobný jako guma.

+ pak by šly třeba kolečka k ovládání intenzity topení a větrání na palubce... zelený fluoro... nebo boční lišty na celi... ale nejdřív musej bejt perfecto kopie zástěrek, musí to bejt lepší než original. 3D Kuchařka celica :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Dneska přišly zástěrky... fakt jako nový... wow někdo v manchesteru si je syslil buhví kolik let, a já je sháněl cca 10 let... joj :-) :biggrin: jako ty pudou na 3D tisk... 100% nááádhera. Na tohle se fakt těšim... to bude bomba :bomb: snad se to bude vejít do tý kámoše bráchy tiskárny... bude to hustý :biggrin: :onfire: orange nebo žlutá? No pořád nevim... :biggrin: ideálně černý, orange night light, žlutý night light... všechny :-) 12 zástěrek 3D to je moooc... takže spíš orange... spz svítí orange pozičky orange, zástěrky orange.... asi jo---

Tak tuhle píčovinku si vychytám... no a nemyslim jen na sebe... vy zmrdi :-) nejdřív se to musí ale vytisknout a otestovat... až pak šmejdi :-) :biggrin:
budou prostě kopie 3D jak předních tak zadních.... a budou do-ko-na-lý..... chci tam mít vražený i ty nefunkční původní kódy... japonštinu a prostě dokonalou kopii... + M!CR0N /P3TE 3D Ev0luti0n.
nebude snad vadit :-)
a co si vymyslet svuj kód? podobnej jako toyota... ale prostě jinej... code na celou sadu 3D... no chce to něco jinýho, ale i podobnýho :-)
10LR3D89-94OK111X A I TENHLE NEFUNKČNÍ KÓD TŘEBA :-)
No prostě mě ten kód napad.... je muj? :biggrin: je google ukazuje 0 fain :biggrin:
Ani tady mě nenajde google podle toho kodu.... goood ale asi ho ještě změnim :biggrin: je takovej složitej... :biggrin: nic k němu neni na planetě.... ale kód je... :biggrin: srandovní :-)
kdokoli zadá tenhle kód najde mě :-) :biggrin: moooožná.... a to mě jako najdou tady....???? nebo kde??? ve vaně :-)
Obrázek
Tak a si v prdeli goooogle :-) :biggrin: ten kód existuje... ale ještě sem ho nestih ti ho říct... kamaráde a taky se změní... wow :biggrin:
Tohle miluju přímo když system neví.... ale snaží se... :biggrin: :biggrin:
Ale já tam neměl pomlčku u XA to je divný :-)
No srandičky... vyjebat s goooglem supr, snad neoddělal páár serverů urputným hledáním :-) chudáček :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Pavo.B. »

A tenhle chladič klimy by mohl pásnout i do 5.gen

http://www.m.ebay.com/itm/GENUINE-TOYOT ... nav=SEARCH
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

PavoB> chladič klimy.... no to je prostě pěkná blbost pro 5G celicy... :biggrin: :biggrin: sám o sobě by moh bejt fain... ale nikdy se stejně tu klimu nepodaří zprovoznit... takže je to jen dekorace....
Já sem tu na fóru neviděl nikdy!!!! nikoho!!!! kdo by ukazoval jak mu fachá klima na 5g celice.... ty jo????? :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: no tak proto.... chill.... :biggrin:
Nebo zároveň sledovat kontrolky na palubce... ty se prohnou :-) :-) je to zátěž jako prase.... z gti máš sti :-) klimu bych fakt jako umrtvil.... to se nepovedlo... Tečka.

Pořád se dá ale hrát si s designem.... lehce... jen detailně... 3D jemně... a přitom jednoznačně drsně.... :biggrin: :biggrin: Celica má tu výhodu, že nikdo neví že je jí 30 let, málokdo by to tušil... a proto to chce extra blbiny... musí to bejt ale perfekt, sexy... jedinečný... ty 3D zástěrky samosebou nechám i pro ostatní... ale chci prvek 2019 v autě 1989 :-) to tam chci prostě přidat.... nerušící prvek, ale fascinující.... ideální.... :biggrin: teď se zástěrky nenosej... a o to víc je tam chci... :biggrin: a chci je zajímavý.... černý jsou nudný... musí se jim pomoct---- 2019 už máme technology na takovou kravovinu....
tak jo... musíš mít perfekt 3D model - 10 let sem na něj čekal!!!!... mam... jop tak paráda.... kdysi to byl jako vtip, ale ne neni to vtip... nebyl to vtip... všechno pude klonovat....kromě mě :-) já sem totiž tak blbej, že by mi ten klonovací stroj řek... "vyser se na to kámo".... :-) Stačí dyž seš sám.... kdybyste byli 2 tak by byl svět totálně v prdeli... aha tak jo díky :-) No svět je zlej :-) jistě když myslíš... :biggrin: cože? Ne neberte to tak avivážně... fakt ale... já sem ten hodnej :biggrin: Ty zmrde ty mě chceš zničit... no jen počkej... králík azurit... to je stejnej zmrd jako energizer králík.... to je jasný :biggrin: Zmrdi...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Našel sem to co sem hledal... náááhodou... jak by mohla teoreticky a i prakticky vypadat 8G CELICA.
Je to podobný jako 1G, 1G je pěkná, ale dát tomu šmrnc... a 4x4, jako fain koncept... mělo by to úspěch, tomu fakt věřim... jak se skrejval aleeeee... už sem fakt myslel že jí nenajdu...potvůrku.
"Reboot celica concept" něco takovýho to chce... :choon: :inlove: retro style... zadek se nepoved, proto tu fotka radši ani neni, ten vychytat je už maličkost... ale jinak je to inspirativní, hooodně.
Takový krásně jednoduchý... elegantní... jako celica.
V tom roce kdy to někdo vytvořil, 2013 mi to uvízlo v hlavě.... a 2019 sem si na to vzpomněl... pořád se mi to líbí... :bigups: design
Obrázek

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Ještě k případný 8gen celice... jo logický by bylo aby na tom opět dělalo Subaru, jako že BRZ/GT86 má 99% dílů Subaru, až na loketní opěrku :-) Rozdíl musí bejt v tom, že BRZ/86 je prostě "škvrně" je to malý, člověk se uvnitř celjtí stísněně... nejen že je to extremně nízký na posez... ale prostě ta stísněnost tam je. V celice se člověk cejtí příjemně, ne stísněně... prostě komfortně.
Tak musí bejt udělaná i nová celica. Komfortní je důležitý, ale i sportovní... musí mít zadní sedačky- kdyby se tam vešla i zadní loketní opěrka... supr :-) dělený, liftback- pořádnej kufr, kterej málokdy někdo využije, ale využije!... je příjemný jen to že vim že mam mega kufr. :biggrin: No a proč subaru? No je to jednoduchý protože AWD, musela by bejt AWD a to striktně.
Platforma je univezal... Subaru, motor? Třeba FA20 190/200ps naprosto okej Atmo 2.0... stejnej jako v 86/Brz... neměl bych s tim problém :-) Design ale musí bejt CELICA.
86/BRZ bych ukončil... a věnoval se jen a pouze Celice 8GEN "spolupráce" Toyota a Subaru. Fain.

Je to jako s bytem, BRZ/86 je 1+kk dá se na to zvyknout, ale sere to... celica je ale 3+kk zadní sedačky využitelný, svezeš 4 lidi v cajku s bagáží z letiště... atd... prostor = komfort.
Jednoduše 3x snowboardy a 3x lidi s bagáží se tam musej krásně vejít, pak je to CELICA. 6MT AWD... striktně! :twisted: min světlá výška 16- ideálně i 18cm... hmotnost pohot. 1200Kg
No a tim pádem může vzniknout i Rallye speciál že... i když Subaru XV má potenciál... no repektive jde o to udělat z XV sporťák liftback... nižší, ještě akčnější než ten kanadskej speciál. Tak asi tak :-)
Znova celica? Co by drtila rallye...? Jo tohle tohle chci. :biggrin: v tabulkách bude Toyota/Subaru Celica GTX :biggrin: cool
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Stan »

Hele Micorne, mě klima na 5gan GTI celde chladí :-) Teda pokaždý jen cca 5 vteřin, ale chladí. Je tam nějakej problém s čidlem tlaku, kterej elektricky rouzpojuje obvod. Je mi samozřejmě líto to drahý chladivo (Isceon) vypouštět, když náplň stála asi 2500 a musel jsem pro ni jet 80km do Ostravy. Navíc nemám čas to řešit. Každopádně chladivo tam mám už víc jak rok a obvod těsní jak za mlada, kompresor mám fungl novej. Až opravím carině čumák, tak vyřeším k dokonalosti i klimu na čeldě. Teď když chci v létě zimu, tak musím jen prostě to tlačítko zmáčknout asi 10x po sobě. Daleko váíc mě sere v zimě, že když jedu rychle, tak do kabuny profukuje studenej vzduch a je mi zima. To je tím, že okolo všech těch plastovejch dvířek a přepážek v tělese topení se úplně rozpadly motilanový těsnění. takže v létě si udělám den času a uvnitř topení pod palubovkou dám všude nový těsnění a zas bude v zimě teplo.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Stan> na 5 vteřin mi to kdysi dáááávno fachalo taky... přesně na 5-10 vteřin :-) a pak.... nic a všechno chladivo uniklo do prdele :-) No klima mě na celice nezajímá.... je už dávno vyřazená, kompresor skončil v kontejneru a motor šlape líp bez.... auto je lehčí a řemen si sviští líp když se předělal na non-clima system... klima mě u celicy prostě nezajímá, navíc to ztrácí totálně výkon když je zapnutá. Nezájem.
s Celi v tropech maximálně v noci... a stažený okna... na jízdu v tropech mam Subaru :-)
Celi prostě nemá a nesmí jezdit když je sníh, sůl, mokro, a moc horko... :biggrin: jinak okej :-) Tyhle podmínky ale zase miluje Subaru :-) takže je to přesně akorát :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
pete
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: sob 10.07.2004, 09:28

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od pete »

přátelé kde se dá koupit nebo sehnat pravej přední blatník na 5:gen celicu st182????
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Pavo.B. »

Z vraku, na bazoši jich pár je tak jen mít štěstí na pěkný blatník.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
pete
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: sob 10.07.2004, 09:28

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od pete »

Pavo.B. píše:Z vraku, na bazoši jich pár je tak jen mít štěstí na pěkný blatník.
myslel jsem nějaký obchod,poradte
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Pavo.B. »

To si myslím není šance už ani v toyotě. Jedině nějaké kopie z laminátu, ale nevím o nich.

Edit: tak jsem našel https://www.amayama.com/en/part/toyota/538022b130
https://www.amayama.com/en/part/toyota/538012b130
https://carbon-microsystem.com/store/To ... -c16552915
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Odpovědět

Zpět na „Celica“