co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Mnooo to použitý lanko z francie asi nedorazí či-co :-) už sem dal podnět ke zkoumání Ebay... je to asi nějakej jouda... nejspíš love back... asi neumí poslat dopis... za 1000,- njn... nevadí :-)
Dneska mi volal šéfík od Freye, že tam jsou mý díly... lanko secret atd... řikám... jeeeee děkujuuuu no má mít 218*219cm... zkusíte ho změřit? :-) Nemam metr :-) :-) Ouuuu, nevadí zejjtra sem tam, já sázim 60% že by to mohlo bejt bingo :-) Smál se, jojo... pak po chvíli sem seděl zrovna na balkoně a normálně sprchlo asi 3 minuty... krásnej efekt slunce... jo možná to vyjde :-) muj trick ---- ale taky do prdele možná ne a zase neeee... ne nebudu nasranej... mam lampičku, žárovky a čudlíky, supr ty vole :-) Ale že ono to vyjde... mý propočty řikaj že jooooooo :biggrin:
Pan Smrž je fakt hustej... ale ví že já sem taky hustej :-) dokážu najít a rozkódovat i to co neni... to víme oba :-) tohle lanko ale musí bejt tajný :-) VIP jestli to vyjde--- :biggrin: Stálo mě to kurfa mega sil.... prozkoumal sem toyoty... jsou to puzzle... to má to a ta tohle... skládačka... problém je když chybí dílek do skládačky...
No chtěl bych mít možnost ovládat kapoty celic 5g na celým světě... :-) to jo..... a jako jedinej, bavilo by mě to :-) diskutovat o ceně atd... :biggrin: dokáže to totiž fakt fest nasrat... :biggrin:

Zároveň ale I AM in.... subaru XV je ze zdejšího rajonu :-) Takže nejen celica veterán otravující :-) naopak... my máme hoodně společného :-) :biggrin: i když subaru a toyota jdou mimo... nenápadně :-) je to o tom samým :-)
O tom že tam číhá pan Smrž :-) Ten ví, no prostě kdyby tam nebyl asi tam nejezdim... Ví, poradí, pomůže, je fér... člověk se vlastně na něj těší :-) absurdní :-) ale je to tak :-) supr.man, vždycky pomůže--- a to se jen tak nevidí ... :bigups: Mě už pozná po hlase :-) A Já jeho taky... hustý :-) Jen prostě zavolám "Dobrý den, chtěl bych tyhle kódy... a jo dáme vědět :-) ne jako adresu, jméno, cokoliv... ne..... přijde mi sms automaticky neboooo když je to zajímavější tak zavolaj... :-) cool :-) Srandovní je to, že podle telefonátu nemusim vyplňovat data... vědi že to jem já :-) :-) To je kurva super tohle... nejsem žádnej VIP ale podle hlasu a mobilu jo.... to stačí :-) to je prostě super---- :biggrin:
No + jako díky panu Smržovi se daj testovat i díly který nemusej vyjít.... což je fain služba... a děkuju za ní... !!!! Za prolém může z 90% automobilka... ale dá se to vychytat... někdy...
U celicy se soustředim na to aby žádný problémy neexistovaly.... jinde je to složitější...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od PerryCZ »

Ahoj, mám tu navíc celý motor 7afe s alternatorem servem starterem atd. Motor je rozebrany klika by chtela brus váce jsou ok. Hlava v poradku. Prodam levne, potrebuji misto ve sklepe :)
Jestli by nekdo chtel mam zadni operadla se zachovalou kuzi. Fotky poslu
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Dneska byla nákupní horečka, nejdřív mi volá TNT že má balík... wow Kat je tu a takovej fofr... 27.10 objednáno 1/11 doma TNT hustý :-) z Anglie.
Zaseklej balíček z francie- lanko kapoty náhradní ejjj dneska na poště, už je doma :-) pěkný, supr. :biggrin: Už sem ani nedoufal že to přijde...uff
A u Freye měření lanka numero 53630-20411 Carina T19 (logický by to bylo, je to poblíž T18, že... je stejný, ale samozřejmě kratší cca 200cm takže finito...
Někdy se stavim na Zbraslavi a uvidim co si řeknou za kopii na zakázku... lampička je pěkná, hned to líp svítí, spodní psycho plastový šrouby do zadního deklu pasujou přesně, nááádhernej mechanismus, to vymyslel fakt jouda... ale horní nejsou compatible... tak sem se nasral a dal tam mega šrouby co sem našel ve sklípku... jo pasujou, kdo by to řek, takový obří mega šrouby... a je klid.
Supr.
Těšim se na Katík... Euro I/II ekoložka celica :-)
Obrázek

+ Jo udělalo mi radost zjištění, že ty sufitky 3w ve dveřích byly original 1989... neuvěřitelný... 1. odpadla čepička a stejně svítila :-) stejný logo-klikihák jako na nových made in japan. Nedá se to přečíst ale ani na makro :-) takový pěkný logo tam bylo a je pořád. To samý sufitka v kufru- původní, stejný logo... a 1 stropní mam taky original... tam dám ale orange led.
Ta životnost je neuvěřitelná... o tomhle se může Vw škodě atd jen zdát :-) :-) Koito žárovky v zadních lampách jsou všechny taky original, mam mraky náhradních, neexistuje aby jediná prdla... to mam na japoncích rád... dokonalou elektriku. Až teda na vyklápěčky, tam se to muselo předělat komplet... Czech. Jinde ale nebyl nikdy potřeba zásah. Ta zpětná rezonance ACIS by měla bejt rychlejší... teoreticky... s novým katem... a to si dám líbit :-) :-)

Ale na ten kat se fakt těšim... čim je auto starší, tim funguje víc původnějc... 1.díl laufu udělal hoooodně parády Bandel, střed a konec Bosal bez chybičky... jedinej vřed je celou dobu kat.
Jak řikal Libor, lauf je mega důležitej u 3SGE atmo... když je dokonalej, je to dokonalý... ACIS atd... response... celou dobu mě ale blokoval kat... a na to se těšim... :biggrin: Mělo by to bejt akčnější... jako když to bylo nový... a to mi dělá radost... pěkně postupně k dokonalosti.... :biggrin:
Ta zpětná rezonance ACIS by měla bejt rychlejší... teoreticky... s novým katem... a to si dám kurfa líbit :-) :-) Umí to vystřelit i s K.O. katem 1989... na tohle sem ale zvědavej :-)
Zpětná akustická rezonance by měla bejt DOKONALÁ... špičková frekvence....
Užít si tu dokonalost po 29 letech... tak o tom je ta krása... o tom je pak ten úsměv :-) :-) radost kterou ti nový auto nedá... tohle sis totiž zasloužil... :biggrin: :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Dneska sem vytáh kat co sem koupil kdysi od Dawe24... to je fuj fuj teda :-) ale váží solidně, podle mě minimálně 1x než BM catalyst. Budu mít 2 kusy na recyklaci drahých kovů...
Jestli já si neobjednám bezpečnostní agenturu :-) Takový drahý kovy převážet jen tak? :-) :-)
Tak sem zvědavej kdo dá víc? 3 možnosti
https://www.vykup-katalyzatoru.net Dobříš... pěkný stránky...
http://www.vykupkovu.eu/kontakt/provozo ... -5-smichov ...blízko...
a nebo ideálně že si pro ně někdo přijede?
https://auto.bazos.cz/inzerat/95384226/ ... -Mazda.php
Poctivý Toyota :-)
Měří přesně ten novej, jako původní... jen je lehčí a kompaktnější :-) pár kg shodit nevadí :-) naopak...

Stejně mě zajímá jestli zbyde víc drahých kovů po mým katu z celi, nebo po Dejvový celi :-) :-) rád bych se podival jak to zkoumaj :-) zajímavý...
Z toho katu po Dejvovi něco padá... takový kousky, ale zlato, ani diamanty to nejsou... možná to paladium... šlo do koše :-) No chrastí to tam dost... sem zvědavej na svuj 29 let starej... třeba z něj diamanty vypadnou :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Původní náhradní kat toyota od Dejva zvážen... 4.6 kg.... BM Catalyst má 3.1 kg... úspora 1.5 kg drahých kovů :-) :biggrin: Nakonec asi pojedu do tý Dobříše... nejdřív jim dám 1- očmuchám ceny a pak vytáhnu druhej :-)
To by bylo aby z 10kg nebyly prášule :biggrin: poctivější katy tam ještě neviděli...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

1 dárek pro mě i pro celicu... na zadní plato do kufru jako dekoraci, a někdy si jí dám i na palici... pěknýýýý
https://www.ebay.com/itm/263527779927
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 21:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

proč vajíčka? dneska sem si chtěl koupit vajíčka, ale v albertu vyprodaný :-) :-) normálně vyprodaný vejce 6ks... WTF ne jako že si vybereš mezi těma co to snášej ve věznici, a nebo v prostornější věznici či psycho bio...hovnoooo žádný!... :biggrin: :biggrin: Co s těma vejcema lidi dělaj? v neděli???? :biggrin: otázka 2, to jako slepice stávkujou? nějakej babiš protest? nebo co????? nejsou vejce.... kurfa :-) To by neměly bejt babišovy vejce... myslim.... :biggrin: podle mě ty vejce jsou jakš takš nezávislý... :biggrin: to je drzost....

Jinak na mým platu v kufru si už hooodně let lebedí opička a krásná modrá krysa s vyboulenýma očima... ta je od máti... nevim kde jí vzala... ale je skvělá :-) čapka se tam bude hodit na válečnou japan vlajku... kdysi by nebyla vidět, když tam byla folie... teď už jo...

Pořád ještě nemam ten kat... v pondělí byl šéfík nemocnej.... fest... sem si řikal nechám ho volám ve čtvrtek.... tak jak? A prej že od úterý byl zase zdravej... no tak to jsme se nepochopili... já myslel že mi cinkne, on si myslel že já.... :-) takže až v úterý... + new pedály, new hadice, new podsvícení klíčku, check brzd podivnej sound, nějaká kokotina... ale zvukově mi to vadí... perfekce je perfekce, tu vyžaduju, resp. celica jí vyžaduje... já perfektní zdaleka nejsem jako celica :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Tak jo, paráda KAT BM supr, pasuje naprosto přesně, je to takový tišší krapet, než s tim staroušem, v garáži sem nechal asi 5min běžet motor, větrání se nespustilo... čidla spokojený :-)
a voní to pořád pořád podobně, krásně :-) co sem čmuchal, ale už to neni tak morbidní-intenzivní luft- míň čoudu, bylo to fakt moooc :-) paráda.

Nechal sem šéfíka tipnout si kolik můžu tak dostat za 1 kat Toyota.... tipnul 2000,- klidně i víc.... ooooouuuu :-) Tak to bych si sám ani netipnul....
V tom případě člověka vyjde novej kat na 1000,- :-) a když mam 2 katy Toyota... ještě vydělám litr :-) Goood change.
Těšim se až to potrubí provětrám, dneska je moc mokro... ee
+Destičky nový ABE, místo Kashiyam přední... ty nejlevnější :-) Kashiyamy už nejsou... je to náhrada... s Kashi sem byl spokojenej... 2003-2018? jo fakt že asi jo :-) sjetý nebyly, ale už to neni co to bejvalo... zestárly a začaly "chroupat"... Tyhle by měly bejt podobný, tvrdý- na drcení kotoučů, tichý a hlavně nesměj špinit elektrony. Mam radši když se uměj "zakousnout" a neprášej.

Na jaře jsou v plánu nový brzdový hadice a komplet trubky... aby to nebyla ostuda :-) + nějakej moderní dálkáč/centrál. Pak se asi zbavim BBS a nechám jen Dotz Monza se zimákama, a časem dám univerzály gumy.
Jo a těší mě žeto nikoho nezajímá, protože mě to že to nikoho nezajímá totiž taky nezajímá :-) takže jsme si kvit--- čuráci

Od teď 0 info a když info tak jen pro ty co si to zasloužej.... jinak ani hovno... finito. ADIOS
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Začala to bejt prostě nuda--- všechno... zajímavýho nebylo nic neni nic a nebude nic... NIC Mimochodem japan auta jsou mi úplně u prdele... jen mam rád design.... jinak jsou mi u prdele....
Celkem by mě zajímalo co si myslí někdo o mně... nevim :-) myslim si ale hodně o ne sobě....... hooooně...... psy-cho... a boj se... víš proč :-) kámo :) no počkej kočko ty si fakt jako myslíš že se mam bát :-) :biggrin: těžko :-)
Np je to comedy... lepší je se věnovat vedle... tohle je bloklý :-) ale jak jedou..... :-) oleeeeee :biggrin: akce :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Nooo nedalo mi to, musel sem prozkoumat ty ultra starý destičky Kashiyama... před rokem a něco se měnily kotouče přední ABE, starý byly na povrchu-na hraně fest orezlý a už se to fest loupalo- špatný chlazení... super price :-) destičky byly checklý, 80% cca jako new :-) fakt nemizej... jenže... si nesedly... zdály se fain--- ale nebyly ty samý jako kdysi nový :-) necheckoval sem. Já si je pamatuju přesně... barva byla jak beton, tvrdý jak beton, žádná šmouha... špinka... čistý... jak pleny.

Tyhle co jsem dostal teď zpátky, byly neojetý, aleeee tmavý, černý, dá se říct spálený??? a mazaly pouštěly černej sajrajt jako některý nový šajze... i po opláchnutí pouštěly... takže když fest zestárnou, měknou... jako od výroby např. Jurid atp sračky... a pak to člověk slyší jak to drhne, nebo chroupe... zajímavýýýý :-)
Nový destičky ABE se chovaj stejně jako kdysi Kashiyamy... tvrdý a okamžitej zásek do kotouče.... paráda. Mechanik se divil že tam neni ten plíšek... co má ukazovat opotřebení... no je to logický :-) tyhle destičky se totiž nikdy nesjedou, ale spálej se :-) a to člověk musí poslouchat... ale i spálený brzděj... jop ale člověk musí poslouchat.... :biggrin:
Nesmí to dělat nic... jen se zakousnout... nepískat, nechroupat, čistý záseky.... a povolovat aby se nepřipekly :-) tak to mam rád. Já brzdim vždycky fázovaně.... 1x 2x a 2x 2x postupně....
Je ale logický že většina lidí by takhle nebrzdila... 90% lidí to zadupne a hotovo... já mam rád system i v brždění.... pořádně, víc, míň, nejmíň... rád si to rozfázuju :-) jinak by se to upeklo :-)
resp. se ty destičky začnou chovat vyměkle... a to fest teda... ten rozdíl je nehoráznej. Nemam rád měkký destičky... vůbec ale.... :biggrin: Člověk ťukne do brzdy a musí cejtit reakci.... ne slyšet chroupání :-)- zmačkni víc :-) nene.... to je ztráta... I když u těch elektro aut se budou snažit právě o tohle.... aby to brzdilo plynule jemně že :-) No to už je jiná gamesa...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

OK oba oldschool katy jsou prodaný. Výlet do Dobříše. Přijíždim :-) všude vánoční stromky... koukám že firma dělá vše možný, ne jen katy :-)
"Jste přijel zrovna ve špatnej čas"... :-) Mam tu 2 krásný katy... Toyota Celica 29 let Jop ukažte... no tak 1600,- kus... ihned jsme to šli proměřit... hustá ta pistole, navrtá se kat, 2 hromádky... a ta pistole zaznamenává veškerý drahý kovy a složení vzorku... hustý :-) Tomu řikám mašinka, vypadá že umí snad všechny prvky periodický soustavy.... drsnej scanner.
Pak prej že před 2ma rokama bylo hlavně palladium dražší... a že to jo to by byly 2000,-/ks... teď 1200,- x 2 + 100 ,- takže 2500,- Jo fain, je to dobrej obchodník :-) A když budou ty vánoce, no určitě si vydělaj :-) V kanclu 2 akvárka... supr... tak zasponzoruje Toyota 2 akvárka :-) 2500,- cajk... takže novej kat BM za 500,- supr... škoda že se nedá nic víc takhle recyklovat.... :biggrin:
PS: prej nej palládiovější katy maj felicie... :-) Ty měly nejvíc... a já si řikám že jich je tak málo... vraků :-)
Nooo moh sem jako hrát "no tak 3000,- a jinak jdu.... já už jduuuuuu :-) Opravdu jduuu :-) Ne byl dobrej výkupčí, rychlej, příjemnej... to je cajk :-)

Jako ta pistole je ale kurfa zajímavá... co by to změřilo za prvky třeba na lidským těle??? atd... supr mašinka... kdo tohle vynalez? No asi se to nesmí... na tělo... ale takhle v ruce máte tyto a tyto prvky, ale v noze naopak tyto... :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Zároveň ale "nemám co k čemu říct".... :bomb: :bomb:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Pavo.B. »

micron píše:Zároveň ale "nemám co k čemu říct".... :bomb: :bomb:
Microne, tím, že tu budeš spamovat toyotaklub nezachráníš. Bohužel se aktivity přesouvají na "a"sociální sítě, kde je úroveň diskutujících podobně proměnlivá jako tady a úroveň příspěvků a odpovědí také. Řekl bych, že jim tam chybíš :bomb:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

PavoB> to je spíš funny funky spam... sranda. Jo všechny fóra chcípaj... co sem se tak díval, i ty globální... oprátka se utahuje :-) Chce to novou celicu. Ne je to fakt smutný, jak to zgebává globálně... zkoušej to přesouvat na Fuckbook... ale nemá to smysl... protože prostě komunita se rozpadá, to nikdo nezastaví... jedině toyota s novou Celicou... jediná možnost. Facebook se bude chvilinku snažit... ale stejně to padne. 5G a starší maj výhodu... můžou se přesunout na Veteránský Fóra... pozvolna... ty nezgebnou. :bigups:
Stejně ale... GT86 - 5 témat 33 příspěvků??!! What a funny.... kdežto CELICA 2594 témat a 54270+ příspěvků.... já myslim že je to logický :-) Celica 8 GEN 4x4, to by pochopil i idiot :-)

No čapka přišla... dneska ve schránce :-) Je super, nejlepší moje kšiltovka :-) Luxusní Dragoun. Navíc snad první kšiltovka co mi padne jako ulitá :-)
Ještě mam jeden restík... kdysi sem měnil čelní okno na celi, a ten bauset neorigo neni vůbec good... je fakt špatnej, ta guma- neni guma jako guma, taaakže na další případnou výměnu je objednanej original NEW. Zbejvaj 3 kusy... možná na planetě???? 1 beru uff.... Araboshi
https://www.ebay.com/itm/7553120350-Toy ... 2610603344
Zkusil sem nejdřív toho taliána... ale ten nekomunikuje :-) takže Araboshi
https://www.ebay.pl/itm/75531-20350-GUA ... 3053412336
Zajímavý že tam je ještě spodní těsnění... těch je dost... jsou mega compatible.
Kolem bočních oken mam náhradní schovaný už hooodně dlouho..., jo jde do tuhýho :-)
https://www.ebay.pl/itm/Toyota-Celica-G ... 3815139906
Tuhle hračku si koupim, ale až po vánocích :-) 1:18 wow obří modelka... ten interier, ty sedačky wow, nejradši bych jí hodil do micro lakovny... do modrý :-) :wub: :wub:

Občas najdu něco zajímavýho... co třeba zpětný zrcátka za pár švestek? 5g
https://www.ebay.pl/itm/Right-Driver-si ... 2525720522
https://www.ebay.pl/itm/For-TOYOTA-CELI ... 2525720423

Safriš ale ta kšiltovka je prostě vynikající... já kšiltovky nikdy nenosil... ale tahle fakt ujde. Pamatuju si ale na první jako prďola sem měl original chicago bulls :-) A šel sem po andělu a zničeho nic mi jí cigán srazil a sebral... řikal sem co to děláš? On_ "Beru si jí... je super :-)" No měl sem na krajíčku, řikal sem neblbni, vrať jí.... ani hooovno :-) No tak to byla moje první kšiltovka.
Za tuhle dragounskou bych se ale i bil.... nemá fakt chybu... luxusní logo, nikdo neví co znamená... je skvělá!. Zaujme pozornost, protože nikdo neví co to je... skoro nikdo :-) Precizně vyšitý, a ta barva... ta modráááá.... to je ta pravá modrá. :wub: Fakt kvalitka. Žádnej text... mystický... můžeš si z lidí dělat prdel_ "To je firma co dělá rakety země vzduch" nebooo cokoliv :-) "Aha" Ale je to pěknýýýý" Jo já vim :-) Malá velká británie :-) No já vim... :biggrin:
Tohle logo by se mělo znova využít.... na plno pro celicu 8G.... přímo si žádá o to ho znova uchopit a použít....

Nějak sem ještě narazil na zajímavý LED... ty orange do stropu u celicy svítily fakt špatně... slabýýýý.... tak co tyhle? zajímavej system... led vlákno? wow
https://www.ebay.com/itm/4-LED-31MM-Hig ... 3235660203
40,-kaček za 4kusy? no joooo :biggrin:
https://www.ebay.com/itm/10pcs-Amber-Ye ... 2211305884
a ještě 10 kusů T10 gold.... nooooo ty by mohly bejt slušný.... na SPZ, a do poziček.... místo 4x 5w- 20w ---4x 0.5/1w 2w/4w design neni špatnej.

Ta ve stropě prostě moc hřeje... 10w... ale svítí výborně. + Sem měnil v osvětlení SPZ za chodu.... 1 žárovička sem zjistil že nesvítí stejně dobře... jako druhá :-)
trošku míň... tak sem tam dal chromový T10 z Galanta... ale jako palí to.... toto pálí... když na to člověk šáhne :-) sem si spáil prsty... takže proto chci zkusit tyhle LED gold... příjemný světlo, a nemělo by to pálit kůži :-) 5w a pálí to jako svině :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“