IS220d - klicek a baterka :-)

modelové řady značky Lexus
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

IS220d - klicek a baterka :-)

Příspěvek od Jakuza »

Ahoj lidi,
poridil jsem si ted tohodle mazlika, auto je vyborne, zatim nevidim, zadne problemy, ale mam ho jen chvilku, takze se za cas neco jiste ukaze a pak budu potrebovat vetsi radu. :-)

1) potreboval bych poradit, jak je to s klickem od auta, mam ten ovladac a baterie v nem je dost vybita, jen nevim, jestli se da rozebrat a je v tom baterka nebo se to dobiji indukcne? :-) pripadne jestli je tam baterka, jak se sakra da do toho dostat? :-))

2) koukal jsem na dily a vsiml jsem si, ze tam je rozvodovy retez. Je tam nejaky servisni interval na vymenu?

3) jake jsou doporucene ukony na vymenu veci? ted budu mit servis ve 170 000 km.

Diiiiiky.. :-)

IS220d, rv. 2007
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
matus69
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1215
Registrován: stř 02.06.2010, 09:29

Re: IS220d - klicek a baterka :-)

Příspěvek od matus69 »

Jakuza píše: 1) potreboval bych poradit, jak je to s klickem od auta, mam ten ovladac a baterie v nem je dost vybita, jen nevim, jestli se da rozebrat a je v tom baterka nebo se to dobiji indukcne? :-) pripadne jestli je tam baterka, jak se sakra da do toho dostat? :-))
meni sa v tom bateria, ktoru ide bezne kupit.
Rozobera sa to tak, ze vyberies z ovladaca kluc a s nim ten ovladac vypacis - rozdvojis na dve casti. Je tam na to zarez. Uplne jednoduche.
2) koukal jsem na dily a vsiml jsem si, ze tam je rozvodovy retez. Je tam nejaky servisni interval na vymenu?
na CD k autu sa spominalo tusim 6 rokov, ale v zasade sa retaz meni ked sa vytaha, a to je pocut (chrasti)
Odpovědět

Zpět na „Modelové řady“