Chip

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
miv
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 15.03.2012, 20:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miv »

... To je dost možný, já měl benzín naposledy před 12 lety a to je jiný století - i konstrukčně. Taky jsem nikde netvrdil že u benzítu to bude stejný. Jen jsem popsal konkrétní vlastní zkušenost. Asi máš Libore pravdu.
Dík.
barnodaj + Verso Active WG-2.0 D-4D 93kW
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

miv netrpíš Ty nejakým antislovenským syndrómom? :wink:
Nemám absolútne nič proti SantaFe...ja som narážal na to, že je to turbodízel a nie benál atmo - vôbec nie na značku. :wink:
A inak RAV4 D4D mám doma a o kvalitatívnom rozdiele medzi Hyundai SantaFe a Toyota RAV4 sa tu na toyoťáckom fóre hádam nebudeme baviť, nie? :wink:
Z iného súdka - RAV4 D-CAT na šprintoch (auto majetkom organizátora) a proti nemu len tak pre srandu víťaz šprintov na (nie len tupo) "očipovanej" RS Fábií (inak druhá bola ST205 JDM v sérií). RAV-ka s powerboxom z PL za 2000 zlotych....proste nám všetkým padla sánka ako tú Fábiu nechal v prachu...nik niečo také nečakal...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

nebylo by video? Hadam, ze to nebyla Cajickova Fabka TDi s 250k :))
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

Nebolo - boli to naše niestne "sedlácke" šprinty - nič pod nejakou reklamou o supertuzzingu a popri tom prebiehajúcich nudných pretekoch F1... :lol: - proste sa len zbehlo pár bláznov z okolia s S2000, ST185 a 205, pár VW TDi fanatikov s čipom a dejlom a podobne... Inak tá Fabka má tuším odbrzdených 152 kW na kolesách a mala vykuchaný interiér - šlo mu to fakt pekne - teda až na ten kúdol dízlových spalín čo ostával za ním... :lol:
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

nevím co je na tom pravdy,ale Pišta z vti906 prý připravil před 14dny někoho z Čech s Fabii TTDDII :) čipem o 8000eur na těch "sedláckých" závodech.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

Pravda je že na SK sa na podobných akciách ide občas v štýle Fast and Furious... :lol: - hold keď sa nájdu dvaja šialenci čo si to chcú takto rozdať, nik im v tom nezabráni - hlavne ak to nie je oficiálna akcia, ale len malý letiskový zraz typu "obvolaj chalanov či si nechcú zajazdiť"...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

no ja se zatim do nějakých větších akcí zatím nepouštím,přesto už se mi investice do auta a motoru skoro zaplatila při různých příležitostech.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Odpovědět

Zpět na „Tuning“