Mafia II

hry nejen s Toyotami
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

mateska píše:kurňa nevypalujte, aspoň české hry ne, aby byly peníze na vývoj dalších a lepších...

jinak jak tu někdo psal, že hrál mafii 6 hodin, tak to mi přijde jako hovadina, na střední úroveň jakožto průměrný pařmen jsem ji hrál asi 15 hodin, a nevím o tom, že bych se někde zdržoval...
já jsem si ji nevypálil ale dostal jsem ji od známého 8) a já jsem taky proti pirátství, jenže kdyby ty hry nestály takovej ranec... kdyby stála 4-5 stovek tak si ji koupím ale 1300 nebo kolik to koštuje to ne-e... já si hry vždy koupím 2 roky staré do sbírky za 300kč, když to jsou srdcovky jako třeba mafia. jo a já to dohrál za 14:24 a to jsem se "crcal" s autama tuněním extrémníma přestřelkama s fízlama vandalismem a tak :) a datadisk je bomba akorád mi spadly savy tak musím od znova no :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

savy si stiahni znetu a no problemo...
ja som dnes nainstaloval volnu jizdu... skoda, ze som bez penazi a zbrani, a stale to pusta od nuly, ked ma zakileruju..
micron: co sa grafiky tyka, tam je pravda, ze totok je na ovela vacsej urovni, ako jednotka.
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

tak taky po těch letech aby nebylo a pokud chceš kloudnou volnou jízdu tak si nainstaluj datadisk jimmyho vendeta :) to je teprv mejdan :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

martin.matess píše:
mateska píše:kurňa nevypalujte, aspoň české hry ne, aby byly peníze na vývoj dalších a lepších...

jinak jak tu někdo psal, že hrál mafii 6 hodin, tak to mi přijde jako hovadina, na střední úroveň jakožto průměrný pařmen jsem ji hrál asi 15 hodin, a nevím o tom, že bych se někde zdržoval...
já jsem si ji nevypálil ale dostal jsem ji od známého 8) a já jsem taky proti pirátství, jenže kdyby ty hry nestály takovej ranec...
Z UK ji máš za necelejch 800,- i s poštovným včetně Renegade packu (nějaký hadry a auta = k ničemu) 8)
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Tequilla píše:
martin.matess píše:
mateska píše:kurňa nevypalujte, aspoň české hry ne, aby byly peníze na vývoj dalších a lepších...

jinak jak tu někdo psal, že hrál mafii 6 hodin, tak to mi přijde jako hovadina, na střední úroveň jakožto průměrný pařmen jsem ji hrál asi 15 hodin, a nevím o tom, že bych se někde zdržoval...
já jsem si ji nevypálil ale dostal jsem ji od známého 8) a já jsem taky proti pirátství, jenže kdyby ty hry nestály takovej ranec...
Z UK ji máš za necelejch 800,- i s poštovným včetně Renegade packu (nějaký hadry a auta = k ničemu) 8)
stejně je i 8kil moc :?
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Chlapi vy si ze me delate snad prdel ... to se te mafie nezbavim ani kdyz si chci precist forum o toyotach? :-D UAAAAAA ... Nezerte to tak ... dyk je to strasna sracka, ne? :-D
TomasY
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: pát 18.06.2010, 12:38

Příspěvek od TomasY »

Ze sracka :D co povie :D

jedine co ma sere ze si stoho spravili taky nechutny bussiness. Orezat hotovu hru ktora ma slusny rozsah a vydavat to postupne a tak tahat peniaze od zavislakov. kruty marketing od 2kgames.

na mafiu2 si kludne pockajte este rok kym bude cela ;)
Odpovědět

Zpět na „Gamesky“