Mafia II

hry nejen s Toyotami
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Stáhni si na warezforu ten DLCS pack + freeride a je to :-) volná jízda i na sněhu a v garáži máš všechna auta co jsou ve hře, plus dodatky... jinak samotný první příběh Mafie 2 nic moc. Jsem zvědavý na pokračování :lol: vyjde během týdne...
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

počkej datadisk?? jinak ano stáhl jsem si "frýrajd" ale nejde savevnout takže to hrát nebudu nemá to smysl :( jinak příběh není uplně šúatný ale občas nenavazuje a furt tě to nutí hrát až to za 14:24h a to sem si jezdil tunit a blbnul dohraješ :( mafia 1 jsem hrál přez týden mafii 2 jsem hrál 3 dny :(
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

na mafia1 to urcite nema, iked polka sveta cakala, ze to bude lepsie alebo aspon tak dobre...
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

hugo> nene, u gta IV žádnej problem nebyl... jen musíš mít správnej crackoš a postupovat dle instrukcí... a totálně eliminovat windows live a nebo steam a podobný reklamní smetí co v tý hře a v celým systemu je jen na obtíž... furt aby měl člověk pocit, že tě buďto sleduje microsoft, nebo valve... nene žádný "velký bratr" mi zbytečně žrát paměť a výkon procáku nebude a práskat to už vůbec... :lol:
Ono to dost často bejvá naopak... právě že originálka ti chodit nebude... např brácha si koupil original GTA IV s tim, že si dá mulťák... ale co čert microsoft nechtěl... prostě mulťák nefungoval... kdežto u cracklý verze po další úpravě "dopingu" fungoval... takže hru prodal na aukru a respect Razor 1911

gabko24> ale notaaaak to, že nemá na mafii 1? už si nepamatuješ, jak amaterská byla grafika u mafky 1... ono se to všechno zdá, že člověk z toho byl "na větvi" kdysi... bylo to dokonalý, ale teď když se podiváš na tubě na maf1, tak se při porovnání s 2jkou budeš asi dost divit... nebe a dudy
mně to akorát za celou dobu vypadlo asi 2x nebo 3x do woken, ale save zůstal a prostě pár chybiček se dá tolerovat... engine je hodně zajímavej a hejbe se to ukrutně dobře na plný detaily i na starších strojích... zajímavý je to, že hra je líp optimalizovaná na pc, než na ps3 a boxe... kdežto u GTA IV tomu bylo přesně naopak... modely aut perfektní, poškození perfektní, řízení perfektní... co mě dostalo tak ten sníh, ty hromady sněhu na střechách některých aut, tak detailní, tak realistický! to sem ještě neviděl... a pak jak ta hromada sjede ze střechy, detaily, třeba jako že praská vejfuk když protáhneš auto a stojíš vedle něj... praská lauf stejně jako u celicy :lol: to sem taky nikde neslyšel... dost realistický. Ale hlavně je to kopec srandy v tý češtině... atmosféra 1báseň
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

micron píše:hugo> nene, u gta IV žádnej problem nebyl...
u warez verzi bylo problemu ze je nespocitam na vsech prstech, proto sem koupil origo (asi jedina co mam :D )

jinak mafie dohrana.. cca 6 hodin hrani.. hodne me mrzi ze to bylo tak kratky... ale nejvic me stve ze volna jizda se musi stahovat :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

hugo> 6 hodin? noooo to si se tomu teda moc nevěnoval... to já sem pečlivej, vychutnávám si i detaily vloček na hromadách sněhu... jak se to úžasně reálně třpytí, no úplně megaaa! ... to sem fakt ještě neviděl ani u snowboardů na pc...takovej snížek... lepší i než v segarally, prostě nejlepší :lol: kolik si vypil chlastu a pak řídil? dobrej simulátor 8)
já se prostě vždycky najednou zastavim, a "jen tak se kochám"... jako z tý komedie... třeba takhle k večeru sněžilo úplně zase realisticky, to noční osvětlení perfektní, stíny... tak sem si tam dal od shora až dolu... a ještě zpátky... a jen sem koukal, jak přes tu výlohu kráááásně sněží... dal sem si doutníček, pivko, vita sem úplně vožral a pak se jelo na výlet... pořádně rozmazaná jízda, a i jak to reálně klouže... wow, fakt to na nastavení "simulator" celkem odpovídá řízení reálnýho auta na sněhu... perfektní, jak se s tim musí člověk "prát" a snaží se tě to rozhodit a ustřelit 8)

nebo např. sem se asi 15minut kochal jen tim, že sem zákeřně strkal do rybářů na molu v docích a oni padaj do moře :lol: tam tak zahučej i s tou udicí :lol: a pozoroval sem ty kocábky a krásnou vodu... střílel po albatrosech... atd... :lol:

Např u GTA IV mě zase najednou napadlo, že bych si moh na jídlo zaject autem až přímo k pultu do toho fastfoodu... a jde to :-) sem tam napresoval dodge challengera, vystoupil, dvřma sem praštil sedící žrouty, nakoupil a zase vycouval ven :lol: dá se
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Tak datadisk už mám v kompu. Matess už se tam dá ukládat, jsou tam 3 domovy, úpravy aut na 3 úroveň, polepy aut atd... :lol:
Více na warezforum.cz
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

Mattyno píše:Tak datadisk už mám v kompu. Matess už se tam dá ukládat, jsou tam 3 domovy, úpravy aut na 3 úroveň, polepy aut atd... :lol:
Více na warezforum.cz

parááááda děkuji sosnu 8)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

tak jem to sosnul nějak i ten patch 1 patch sem asi nainstaloval nebo nevím... protože to mam instalovyný přez phoenix a tam to je nejistý a pak sem stáhl tu vendetu ovšem ta je jen halda souborů který sem překopčil ale nic se neděje hra je stále stejná... jo ještě teda jestli se ta vendeta nespustí jen při dohraný hře?? protože mě to mazalo sejfy... jak sem dělal ten update 1



edit:

takže hra už mi jede ,jimmy je hustej ale není to česky čeština se dá někde sehnat?? aspo%n titule?
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

jde to jen s crackem Skidrow V3.
S tou češtinou je to divný, ve složce tam je, ale do hry ji nemůžu dostat. Zkus to přejmenovat jako AJ, nebo něco podobného. Až budu mít čas, tak to zkusím. Ale stejně v Angličtině je lepší dabing, v driftu a pod. :lol:
asi teď neděláš na gt4 když paříš, co?
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

Mattyno píše:jde to jen s crackem Skidrow V3.
S tou češtinou je to divný, ve složce tam je, ale do hry ji nemůžu dostat. Zkus to přejmenovat jako AJ, nebo něco podobného. Až budu mít čas, tak to zkusím. Ale stejně v Angličtině je lepší dabing, v driftu a pod. :lol:
asi teď neděláš na gt4 když paříš, co?
nene ale po obědě tam pujdu něco poudělat :) a pak stojím protože jsem totálně out off money :( ale chci to mít aspoň připravený pak na složení... ono času je vlastně dost :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

tak ta čeština v mafii rozchozena :) stačí to přejmenovat na en a jde to :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

martin.matess píše:tak ta čeština v mafii rozchozena :) stačí to přejmenovat na en a jde to :)
zítra v práci to prubnu. Takže přejmenovat a tím pádem i přepsat, nebo tu starou en smazat?
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

Mattyno píše:
martin.matess píše:tak ta čeština v mafii rozchozena :) stačí to přejmenovat na en a jde to :)
zítra v práci to prubnu. Takže přejmenovat a tím pádem i přepsat, nebo tu starou en smazat?
já jsem starou an přejmenoval na cz a cz jsem přejmenoval na an a jde to luxus, nic mazati nemusíš :)jen přepsat ty poslední dvě písmenka těch adresářů... a taky mý dobrý hlášky týpek
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
mateska
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: úte 17.08.2010, 21:10
Bydliště: Habry

Příspěvek od mateska »

kurňa nevypalujte, aspoň české hry ne, aby byly peníze na vývoj dalších a lepších...

jinak jak tu někdo psal, že hrál mafii 6 hodin, tak to mi přijde jako hovadina, na střední úroveň jakožto průměrný pařmen jsem ji hrál asi 15 hodin, a nevím o tom, že bych se někde zdržoval...
Odpovědět

Zpět na „Gamesky“