Servis Střítež u Třebíče

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
jaromirkunc
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 31.05.2010, 13:34
Bydliště: Rohozná 420

Servis Střítež u Třebíče

Příspěvek od jaromirkunc »

Dobrý den . Nedávno jsem byl v tomto servisu se závadou špatného startování. Takovou ochotu a vstřícné jednání jsem doopravdy dlouho nikde nezaznamenal. Přehráli mi program a auto startuje,tak jak má.Počítal jsem s cenou okolo jednoho tisíce,ale když na ně vybafli 270 kč.Tak jsem si málem sednul na zadek. Druhý den jsem musel navštívit servis znovu,poněvadž se mi rosvítili kontrolky motoru a trakce. Závada mi byla vymazána a auto znovu překontrolováno zcela zdarma.Pro mne nepochopitelné. V práci jezdím po servisech s VW T5. A srovnávat servis Carnova nebo Exner v Praze je úplně zbytečné. Fakt solidní a profesionální jednání. Mohu jen doporučit. Zdravím všechny a přeji obdobné zkušenosti. Corolla Verso 2.2 D-CAT
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Re: Servis Střítež u Třebíče

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

jaromirkunc píše:Dobrý den . Nedávno jsem byl v tomto servisu se závadou špatného startování. Takovou ochotu a vstřícné jednání jsem doopravdy dlouho nikde nezaznamenal. Přehráli mi program a auto startuje,tak jak má.Počítal jsem s cenou okolo jednoho tisíce,ale když na ně vybafli 270 kč.Tak jsem si málem sednul na zadek. Druhý den jsem musel navštívit servis znovu,poněvadž se mi rosvítili kontrolky motoru a trakce. Závada mi byla vymazána a auto znovu překontrolováno zcela zdarma.Pro mne nepochopitelné. V práci jezdím po servisech s VW T5. A srovnávat servis Carnova nebo Exner v Praze je úplně zbytečné. Fakt solidní a profesionální jednání. Mohu jen doporučit. Zdravím všechny a přeji obdobné zkušenosti. Corolla Verso 2.2 D-CAT
Proč zakládáš nové vlákno když už tu jedno takové je hned pod tvím příspěvkem :?: :roll: :?: Jardo čti než něco napíšeš :P
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“