Mozna nahradni dily na previi 93

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
mirda 22
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13.01.2010, 21:27

Mozna nahradni dily na previi 93

Příspěvek od mirda 22 »

Nazdar lidi neni nic jisteho ale mozna jsem sehnal Previi na ND. Sejdu se s majitelem a ukaze se co je mozne pouzit,sam jsem zvedav ale to ukaze az navsteva majitele a Previe. Budete li mit zajem ozvete se. MIRDA22
Uživatelský avatar
Frkoun
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24.07.2010, 15:19

Honba za ND

Příspěvek od Frkoun »

Pokud můžu poprosit, optej se na kliku k posuvným dveřím, sensor snímající rychlost k tachometru, ten je na převodovce.. Pod sedadlem řidiče je první zelený senzor "čidlo" myslím že na 19-tku klíč, to je pravděpodobně čidlo k řídící jednotce které dává impulz do váhy vzduchu popř. jednotce k impulzu palivové směsy, nicméně to bych také potřeboval a poslední věc je kryt na vzduchový filtr včetně jednotky na něm ... já totiž nevim co mi vlastně nefunguje, musím systémem pokus omyl ...
Mám Previi 9 let a asi mě začíná nenávidět :D přitom jí mám tak rád :D

Dík Roman ...
mirda 22
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13.01.2010, 21:27

Příspěvek od mirda 22 »

Ahoj Romane tak te musim zklamat ta PREVIE co jsem o ni psal tak zazila krasnou bombu na predek a tak neni vlastne nejde z predku nic demontovat je to podle mne na autogen ale jeste jednou tam jedu tak mrknu zda neco pujde ven pomoci hrubsiho demontovani jo a klika neni na tu jsem uz koukal.
mirda 22
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13.01.2010, 21:27

Příspěvek od mirda 22 »

Ahoj Romane tak te musim zklamat ta PREVIE co jsem o ni psal tak zazila krasnou bombu na predek a tak neni vlastne nejde z predku nic demontovat je to podle mne na autogen ale jeste jednou tam jedu tak mrknu zda neco pujde ven pomoci hrubsiho demontovani jo a klika neni na tu jsem uz koukal.
Uživatelský avatar
Frkoun
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24.07.2010, 15:19

Honba za ND

Příspěvek od Frkoun »

Ahoj, to je v klidu ... ted už jen snad to čidlo na tachometr v převodovce, popřípadě kdyby byla celá řídící jednotka pod sedačkou za rozumnej peníz..... co se týče ostatního, už to není nutné .... kdyby jste chtěli "previáci" naučím Vás udělat si diagnostiku v garáži u Vás doma, pomocí jednoho drátu ... tento víkend mě to naučil kamarád ze Skotska ... čidla kromě toho na tachometr mám v rychtiku ....
Dík a teda ten sensor na tachometr + řídící jednotka pod sedadlem platí :D ...... když to teda nějak půjde ...
Ahoj Roman
mirda 22
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13.01.2010, 21:27

Příspěvek od mirda 22 »

Ahoj nic nemohu slibovat ale ve stredu jedu kolem tak na to mrknu a skusim ale jak jsem psal rana to byla paradni ale majitel z toho vyklouzl bez vaznejsich sramu takze bezpecnost mame u tehle autaku slusnou.
Petr S
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29.05.2010, 21:28

Příspěvek od Petr S »

Ahoj lidi, zajímala by mně ta diagnostika. Člověk nikdy neví, kdy se může hodit. Mám ještě mazdu a tam už jsem návod na diagnostiku sehnal. Lidi jsou neuvěřitelný koumáci.
cibl
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07.07.2010, 12:49
Bydliště: Ostrov

Příspěvek od cibl »

Ahoj,
jestli ještě ta bouraná Previe není úplně rozebraná, není v ní náhodou použitelná funkční automatická převodovka (2,4i 16V 1993 - 97 kW)? Mě totiž ta moje přestala sloužit a když nějakou neseženu, tak velice nerad budu muset svojí Previi odtáhnout na vrakáč. Jiné řešení mě nenapadá vzhledem k ceně případné repase :cry: . Nebo kdybyste někdo věděl o nějaké převodovce, dejte mi prosím vědět. Auto mám dva měsíce, nějak sem si ho ještě nestihl užít...

Díky Vlasta
Toyota Previa 1993, ale nejede :(
Kostkac
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10.11.2010, 18:31

Příspěvek od Kostkac »

Zdravím,
potřeboval bych nutně sehnat váhu vzduchu. Máte někdo nějaký tip třeba i na vrakoviště.Spěchá to jsem nepojízdný. Mám Previi r.v. 93 kombinace benzín plyn.
díky moc.
Odpovědět

Zpět na „Previa“