Celica klub ČR

odkazy na zahraniční Toyota Kluby - nezveřejněné odkazy mi prosím posílejte jako SZ nebo mailem. Komanche
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

Idaho píše:
Cvok píše:...
Idaho: No jo no, když máš tolik zbytečných aut a to nejdůležitější ne :wink:

sakra že o nich nevím :D mame dve auta v rodině ( z toho jedno sem ted musel pujcit babce když jí kleklo její, takže se vlastne se ženou a dcerou fackujem o jedno :D ).. tak netuším kde sa ta ostatní schovávaj :D
Podívej se pod rohož. Tak ne, ale za pokus to stálo. Aspoň, že má dcerka skvělé rodiče, co půjčujou.. zcela dobrovolně, že? :wink:
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Cvok píše:
Idaho píše:
Cvok píše:...
Idaho: No jo no, když máš tolik zbytečných aut a to nejdůležitější ne :wink:

sakra že o nich nevím :D mame dve auta v rodině ( z toho jedno sem ted musel pujcit babce když jí kleklo její, takže se vlastne se ženou a dcerou fackujem o jedno :D ).. tak netuším kde sa ta ostatní schovávaj :D
Podívej se pod rohož. Tak ne, ale za pokus to stálo. Aspoň, že má dcerka skvělé rodiče, co půjčujou.. zcela dobrovolně, že? :wink:
no zatím dobrovolně, protože vím že nedosáhne na pedály :D ( je jí 5 mesíců :D )
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

Idaho píše:
Cvok píše:
Idaho píše:
sakra že o nich nevím :D mame dve auta v rodině ( z toho jedno sem ted musel pujcit babce když jí kleklo její, takže se vlastne se ženou a dcerou fackujem o jedno :D ).. tak netuším kde sa ta ostatní schovávaj :D
Podívej se pod rohož. Tak ne, ale za pokus to stálo. Aspoň, že má dcerka skvělé rodiče, co půjčujou.. zcela dobrovolně, že? :wink:
no zatím dobrovolně, protože vím že nedosáhne na pedály :D ( je jí 5 mesíců :D )
:) tak co si ztěžuješ? :twisted:
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

Kubrt píše:Ale no tak, registrace ma svuj vyznam pro Club, ne mozna pro forum. To je dost znatelny rozdil.
no prave, proc se nemuzu nejdriv kouknout ceho clenem se chci stat, nez se regnu? nebo jsou tam nejaky tajny informace? ja to proste nechapu..
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

biscuit píše:
Kubrt píše:Ale no tak, registrace ma svuj vyznam pro Club, ne mozna pro forum. To je dost znatelny rozdil.
no prave, proc se nemuzu nejdriv kouknout ceho clenem se chci stat, nez se regnu? nebo jsou tam nejaky tajny informace? ja to proste nechapu..
Je tam hold nastavena jina priorita a me neprijde omezujici se zaregistrovat na to abych se kouknul. nektere stranky to tak maji a volba je na tobe. Bud se predtim vydesis a nebo ne. A opravdu bych tohle nedaval na prvni misto toho co ti vadi. Ty jsi se zastavil pred registraci a nebo jsi udelal z pepy lenku? Tak to totiz dela kazdej v celym svete ze se regne a pak si teprve udela svuj ucet. A nerad bych se o tom bavil dokola jako o 1 a 2zz.. Nebo registrace je neco co i kdyz uz ji nikdy nepouzijes ti sebere cest, slavu, hrdost? Ucet jde zrusit tak jako se na nekterych forech mazou prizpevky bez varovani.

Ja jsem si svoje rekl , ze je to malicherny,trapny a o nicem, ale i presto je to strasne zabavny ... protoze jsem nikdy nevidel a necetl nic podobnyho na cokoli jineho. Takze mi porad tak trosku unika ten zakopanej pes ... me stacil ten popis na uvodu co tam je a dalsim evidentne taky ... jde o sracky a nebo o auta a zabavu okolo?

Nikdo po tobe registraci nechce, nabory se nedelaji, listky za sterace se nedavaji. CCcz je pro lidi kteri si projdou tim prvnim krokem ( kteej je tam popsanej) at sepak rozhodnou jak chteji. Ty ho evidentne pokorit nechces a to prece nevadi. :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Ach jo chlapy... přesně tohle jsem nechtěl. Takže než se tohle téma smaže (aby nebylo zbytečně dusno) tady je pár odpovědí:

- fórum má 3 hladiny oprávnění.
a) přístupné bez registrace
b) přístupné po registraci
c) pouze pro plnohodnotné členy

jako vzor jsem si vzal zahraniční kluby, kde to není nic výjimečného. Pokud někdo chce jen číst tak má možnost:
http://cccz.get-forum.net/cokoliv-o-emkoliv-f22/
http://cccz.get-forum.net/koupim-prodam-c2/
Pokud mu styl komunikace a prostředí vyhovuje má možnost se registrovat a dostat na cca 80% příspěvků po registraci... V případě že má pocit že tohle na 100% co hledal může se stát plnohodnotným členem klubu se vším co k tomu patří.

- CCCZ není konkurence TKCZ. Je to jinej level...
v ČR mi chybí to co znám ze zahraničí (Kypr, Polsko, Itálie, Švýcarsko, UK, Hong Kong). Komunita lidí co se i chová jako komunita. Kdo nezažil nepochopí... Snad možná příměr co jsem už jednou použil pomůže pochopit:

- V roce 2007 jsem jel s jedním člověkem který je v pohodě a kerého znám osobně na celoevropský Celica sraz do Itálie.
- V roce 2009 jsem jel s jedním člověkem který je v pohodě a kerého znám osobně na celoevropský Celica sraz do Řecka.
- V roce 2011 bych rád jel s dvaceti pohodovýma lidma které znám osobně na celoevropský Celica sraz do Polska.

Kde ty lidi vzít a nekrást? Na TKCZ jsem je za čtyři roky nenašel... chcete důkaz? Kliknětě si:
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=2631
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=5528

- žádná agitace neproběhla úmyslně!
Chtěl jsem stryktně zamezit "tahání lidí ze zaběhlého fóra jinam". Tohle není politická strana kde čím víc hlasů, tím líp. Kdo chce, najde si cestu sám. Komu to za to nestojí, asi nehledá to co CCCZ nabízí.

...na závěr copy+paste úvodní strany CCCZ. Tučně najdete zvýrazněné odpovědi na další otázky (a doplní na otázku "proč" pokud už jsem dostatečně neodpověděl výše)
Vítejte na fóru CCCZ!

Pár let to už bude co vlastním Toyotu Celica a pohybuji se po různých fórech doma i ve světě. Téměř v každé zemi se najde pár nadšenců – Celicářů kterým stojí za to se družit, poklábosit o autech a případně si pomoct (ne proto aby mohli machrovat kdo má dražší nebo rychlejší auto nebo ostatní shazovali že jsou něco víc). Takové fórum (a nechci nikoho urazit… třeba jsem jen špatně hledal) jsem v ČR prostě nenašel.
Fórum kde:

* Jsou registrováni jen majitelé vozu Toyota Celica (tím pádem mají úzce společné téma).
* Svoji Celicu nepovažují za spotřební zboží.
* Jsou spíš nadšenci než „studovaní odborníci“.
* Očekávají na fóru přátelskou atmosféru.
* Chtějí si především pokecat na své oblíbené téma (Celica) a podělit se o zkušenosti.
* Nevadí jim se družit i mimo fórum (pokec v hospodě, srazy v ČR, mezinárodní srazy s kluby v zahraničí).
* Mají zájem na tom aby se CCCZ dále rozvíjel.

Prostě hledají komunitu majitelů Toyota Celica v ČR v pravém slova smyslu. Je přesně tohle co hledáte a očekáváte? Prostě se zaregistrujte! Pokud ne… jednoduše tuhle stránku zavřete a užijte si hezký den :).

Malpaso (fórum administrátor)
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

To Idaho: Na Hondaclub, mužeš klidně chloubitse Suprou a zaregistrovat se na Celicaclub ti děla problemy...? to nechapu, určitě tam maš nějaky vrak ktery rosprodavaš na ND, ne? :lol:
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

cera píše:To Idaho: Na Hondaclub, mužeš klidně chloubitse Suprou a zaregistrovat se na Celicaclub ti děla problemy...? to nechapu, určitě tam maš nějaky vrak ktery rosprodavaš na ND, ne? :lol:
celda vraky jsou zatím rozprodány a na HC nikdo nepodminuje napsání vlastnictví modelu celdy jako podmínku pro přihlášení - kdyby to bylo aspon volitelné :(
To že ji mám v avataru ( protože mne tak mnoho hondařů již léta zná ) neznamená že se jí tam chlubím :)
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

Kubrt píše:No Pavo docela jsi me prekvapil a........

Jestli jste to docetli az sem tak uz vam nezbyva nez se zaregistrovat na CCcz a v dalsim kroku se stat aktivnim clenem. Zaroven, ale chodte i na Tf je tu hodne informaci a par dobrejch lidi co umi, vi a hlavne z vas nebudou delat blbce .....
No a tady je ten ožehavý bod na který nejspíš Pavo narážel. Kdo se zaregistruje na CCcz,i když bez agitace, a stane se aktivním členem je pro Tf stracen a jeho hodnotné příspěvky,rady,apod se už na Tf neobjeví v tak hojné míře nebo vůbec. Příkladem je samotný Malpaso jehož příspěvky se srskly na nabídku či prodej ND a dál už nic. Otázky některých nováčků na Tf tak zůstanou nezodpovězeny nebo ne tak důkladně z různých úhlů a samotná sekce Celica na Tf se postupně časem změní na pavlač :( i když doufám,že se pletu.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

malpaso: dekuju za vecnou odpoved... tvuj pristup a nadseni pro srazy mimo cr sdilim a byl bych moc rad, kdybys info o dalsich tvejch aktivitach v tomhle smeru daval i sem ;) treba se jednou veci zacnou menit ;) treba brzo, kdyby ti nevadila spolecnost jedny milovany 5g social edition coupe ;)

all: nicmene, myslim si, ze deleni a stepeni na mensi skupinky, je v ceskejch podminkach naprosto absurdni a nemuze prinyst nic pozitivniho. je tady urcity mnozstvi lidi (nevelky - myslim v cr) a vic uz proste nelze najit a tim je vsechno dano. meli bychom byt obdareni toleranci a respektem, ale bohuzel, v cechach si od nepameti neprejeme a zavidime i to co nemame.. a tak to asi zustane navzdy - bohuzel. ja tu nejak cejtim po precteni prispevku i pravej opak snahy porozumet druhymu - proc si o kazdym (skoro kazdym) a priori myslime, ze je idiot - je to soucast narodni povahy?
...sorry, jen moje pocity
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Chlapi .. nakonec to vypada, ze to vsichni docela pochopili ... jsem tomu rad .. jen mam jednu malinkou vyhradu ... Nemyslim si, ze by clen CCCZ byl pro TF ztracen ... ale je to prave o tom stylu komunikace .... ono to tak muze vypadat, ze lidi co na CCCZ pisou o 106 na TF uz nepisou, ale treba aspon za me osobne je to prave tim, ze na CCCZ se proste bavi trochu jinak a treba i o jinych vecech (a nemam pocit, ze by moje - navic nemnohe - prispevky nekomu tady chybely). CCCZ fakt neni pokus o konkurenci TF ani TF-Celica casti. On jaksi chybi jakykoli duvod si "konkurovat".
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

ja som taky forum addict takze mne dlasi priestor prijde vhod :) ja po forach zvyknem zabijat cas v robote ked neni co robit :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

biscuit píše:malpaso: dekuju za vecnou odpoved... tvuj pristup a nadseni pro srazy mimo cr sdilim a byl bych moc rad, kdybys info o dalsich tvejch aktivitach v tomhle smeru daval i sem ;) treba se jednou veci zacnou menit ;) treba brzo, kdyby ti nevadila spolecnost jedny milovany 5g social edition coupe ;)
Společnost jiných Celic na cestách vítám (třeba za dva týdny zase někam vyrážím a není to single akce :)). Co se týká mé aktivity tady na TKCZ skončila díky poměrům, atmosféře a "koloritu" jaký tady panuje. Prostě mi nesedí. Necítím se tady dobře jako na jiných fórech (btw.: jsem teď aktivní na celkem třech) a proto nemám ani chuť se tady o cokoliv dělit :/.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

malpaso: ok, respektuju to a budu teda premejslet o sledovani dalsiho fora ;) za dva tydny je to trosku brzo, protoze ted prave mam pred sebou cestu, na ktery znacne vykrvacim.. tak snad priste. loni na podzim jsem se chtel dokonce solo vydat do holandska, ale nakonec jsme jeli dodavkou vw a z pochopitelnych duvodu teda sraz celic vynechali :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

:mrgreen: palec dolu malpaso je případ... hands off... snobs
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Toyota Kluby na webu“