Vrakoviště Dobré ceny

kde jsou, jak jsou vybavená a jaká je obsluha
Odpovědět
Uživatelský avatar
DJ.Versace
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 04.09.2005, 20:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vrakoviště Dobré ceny

Příspěvek od DJ.Versace »

Nevíte o Vrakovišti kde mají dobré ceny ?
Pojízdná reklama značky Toyota , mám je moc rád . (Toyoťák Praha )
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

zkus tohle...já se tam teprve chystám... :)
http://www.autovrakoviste.org/nabizime/
Uživatelský avatar
skullda
Navigátor
Příspěvky: 141
Registrován: sob 06.02.2010, 19:56

Příspěvek od skullda »

asi se tam taky kouknu..dnes jedu do Prahy tak snad mi zítra zbyde trochu času...myslím že startér by tam mít mohli :))
Toyota Avensis 2,0D4-D 81kw
r.v. 2001 sedan...
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

skullda píše:asi se tam taky kouknu..dnes jedu do Prahy tak snad mi zítra zbyde trochu času...myslím že startér by tam mít mohli :))
To myslím,že určitě :) hele,já se tam tento týden nedostanu,tak pokud tam pojedeš a vzpomeneš,mrkni mi prosím jestli maj a za kolik na T22 sedan zadní světla facelift-ty co máš ty :wink:
Uživatelský avatar
skullda
Navigátor
Příspěvky: 141
Registrován: sob 06.02.2010, 19:56

Příspěvek od skullda »

meryz.07 píše:
skullda píše:asi se tam taky kouknu..dnes jedu do Prahy tak snad mi zítra zbyde trochu času...myslím že startér by tam mít mohli :))
To myslím,že určitě :) hele,já se tam tento týden nedostanu,tak pokud tam pojedeš a vzpomeneš,mrkni mi prosím jestli maj a za kolik na T22 sedan zadní světla facelift-ty co máš ty :wink:
mno tak nakonec byla změna:D startér mám dobrý problémeček byl v baterce a tu řešit z vrakoviště určitě nebudu :D tím páden ani nic nezjistím prepáč...jinak jak jsi spokojenej s toy?...myslím že máš benzín co?a tvůj názor na diesel?šel bys do něj?....díky :)
Toyota Avensis 2,0D4-D 81kw
r.v. 2001 sedan...
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

skullda píše:
meryz.07 píše:
skullda píše:asi se tam taky kouknu..dnes jedu do Prahy tak snad mi zítra zbyde trochu času...myslím že startér by tam mít mohli :))
To myslím,že určitě :) hele,já se tam tento týden nedostanu,tak pokud tam pojedeš a vzpomeneš,mrkni mi prosím jestli maj a za kolik na T22 sedan zadní světla facelift-ty co máš ty :wink:
mno tak nakonec byla změna:D startér mám dobrý problémeček byl v baterce a tu řešit z vrakoviště určitě nebudu :D tím páden ani nic nezjistím prepáč...jinak jak jsi spokojenej s toy?...myslím že máš benzín co?a tvůj názor na diesel?šel bys do něj?....díky :)
Nevadí :wink: bude mi stačit,když mi to světlo z kufru cvakneš jak to vypadá :D jj mám 2.0i benzína....mám ji rok a zatím klepu na dřevo,moc spokojenej...no a teď co řeknu mě tady možná mnozí odsoudí,ale je to můj názor...naftu od Toyoty asi ne....do toho bych asi nešel,nevím proč...další auto v naftě bude Audi :) nebo Ave T27-benzín :)
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

byl jsem tam , ceny opravdu suprové - třeba motor carina E 1,8 ( klasický 7AFE ) za 18tis celý ( bez kabeláže a ecu ) nebo za 10tis polomotor..

.."to víte je jich málo a jsou hodně žádaný.."

:D :D
Uživatelský avatar
MiTMaN
Věčnej rejpal
Příspěvky: 959
Registrován: sob 22.04.2006, 14:43
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiTMaN »

to sou dobry vtipalci :lol: :lol:
-----------CAR HISTORY--------------
Toyota Corolla E10 4EFE(sold)->Toyota Ceres 4AGE 20V(rip)->Toyota Corolla E10 4AGE 20V (sold)->BMW E39 530D
Odpovědět

Zpět na „Vrakoviště“