Spřátelené kluby jiných značek

cokoliv co nějak souvisí s klubem nebo Vás zajímá
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cafa
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 28.06.2004, 17:00
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cafa »

Toyota Corolla XL 1.3 (55kW, LB, 1990)
Volvo V70 XC AWD (142kW, 1999)
Volvo S40 2.0T (118kW, 2000, A/T) - R.I.P.
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

Jimmi

Příspěvek od Jimmi »

Tohle je fotka ze srazu klubů jedné z mých oblíbených značek. Účast byla ještě větší než na snímku, a prý se tam nenudili 8)
http://fiat125p.ic.cz/Srazy/SrazRozkos01.jpg
Komanche

Příspěvek od Komanche »

jak muzes mit zaroven oblibenou Toyotu a tyhle vraky? :D :roll:
Jimmi

Příspěvek od Jimmi »

Musel bych Ti odpovědět něco ošklivého, Komanchi, ale jelikož jsem rozený gentleman, neudělám to :)
Tenhle jak ty říkáš vrak jsem si v osmnácti kompletně zrenovoval a dvanáct let v něm jezdil. Ale to jsi ještě zřejmě tahal kačera, ne.....? :wink: Bylo to na tu dobu suprové auto, obrovské, pohodlné, kotoučové brzdy s "plovoucími" třmeny na všech kolech (to Tvá corolla určitě nemá), sqěle řešená palubka s obrovským středním tunelem... Jo, žralo to kolem devíti a některé části byly méně trvanlivé (hlavně přední podběhy), ale jezdilo to a jezdilo...... 8) 8) 8)
A těm lidem ten klub nějak funguje, pravidelně se scházejí. Ale je fakt, že je drží pohromadě vášeň k jednomu určitému typu, někdy neprávem (viz Tvůj příspěvek) haněnému - poláky tu totiž neměly vůbec fungující servis a náhradní díly se nedaly koupit taky vůbec, a přestože tudíž nebyly vůbec udržované, jezdí až do dneška 8)

MMCHDM, nezapomněl jsi na mě? Psal jsem Ti mejlík. No, kdybys aspoň napsal, že to nejde, tak to beru....... :(
Komanche

Příspěvek od Komanche »

ok, sorry, nemam s tema autama zadny zkusenosti...

asi to de, uvidim se s kamosem odpoledne, takze se s nim domluvim, ok?
Jimmi

Příspěvek od Jimmi »

Jasně, beru, stačí mi už jen jedno vozítko (corolla prošla s odřenýma ušima 8) ), nechci to zadarmo, ofkórz :)
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé odkazy na jiné webové stránky“