Toyoyta Celica T 20 1,8 nebo 2,0

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Toyoyta Celica T 20 1,8 nebo 2,0

Příspěvek od Doky »

Mám zájem koupit v dohledné době Toyotu Celicu nejlépe 2,0 r.v. 94-99.Podmínkou je ale skutečně dobrej stav a taky funkční klima více méně ne jako módní doplněk ale naneštěstí bez klimy ty delší trasy co budu dělat v létě nezvládnu.Nemusí mít kůži a extrémní doplňky.Nemám zájem o vytuněné kousky s šílenýmy nárázníky a podobně jde mi o,, poctivou" málo ježděnou a udržovanou Celicu.Upřednostním servisní knížku.To auto chci ne na prodej ale pro sebe a dle toho budu odvíjet i další jednání.Kdyby někdo věděl o nejakém hezkém kousku nejlépe v černé!!!, nebo tmavě modré barvě,případně stříbrné.Tak Vás tímto prosím dejte mi vedět. Radši budu čekat dýl a vyberu si kousek kterej mi bude vyhovovat.Možná Vaše pomoc se Vám vrátí mou pomocí.Děkuji Doky
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyoyta Celica T 20 1,8 nebo 2,0

Příspěvek od ArnieGT »

MUDr.Juraj Divinec píše:Mám zájem koupit v dohledné době Toyotu Celicu nejlépe 2,0 r.v. 94-99.Podmínkou je ale skutečně dobrej stav a taky funkční klima více méně ne jako módní doplněk ale naneštěstí bez klimy ty delší trasy co budu dělat v létě nezvládnu.Nemusí mít kůži a extrémní doplňky.Nemám zájem o vytuněné kousky s šílenýmy nárázníky a podobně jde mi o,, poctivou" málo ježděnou a udržovanou Celicu.Upřednostním servisní knížku.To auto chci ne na prodej ale pro sebe a dle toho budu odvíjet i další jednání.Kdyby někdo věděl o nejakém hezkém kousku nejlépe v černé!!!, nebo tmavě modré barvě,případně stříbrné.Tak Vás tímto prosím dejte mi vedět. Radši budu čekat dýl a vyberu si kousek kterej mi bude vyhovovat.Možná Vaše pomoc se Vám vrátí mou pomocí.Děkuji Doky
No nejsem si jistý jestli nebudu nucen svoji prodat z ohledem na situaci že potřebuji se svou přítelkyní společné bydlení.
Je to opravdu nádherný kousek, který stojí za to a tak pořád váhám zda prodat či nikoli, není na ní totiž ani jediná chybička,.... :lol:
Obrázek
Obrázek
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Kecáš pod světlometem je škrábanec! :D je pěkná a ty kola ji sedí kolik je cena?
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Celica2.0GTI píše:Kecáš pod světlometem je škrábanec! :D je pěkná a ty kola ji sedí kolik je cena?
No jasně, škrábanec už není to byla barva z jiného auta :P vyleštěno,...No a co se týká ceny,..tak 219.000 je základ. :lol: Pro někoho možná moc, ale jsou tam kola za 35.000,- a nové brzdy a další krásné maličkosti :P
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“