Japan Camp 25.-27.6. 2010 Přehrada Seč / Shine + Sprinty

pravidelné i nepravidelné
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jo napsat můžeš jak to cejtíš, ale píšeš a nevíš vo čem, když si tam ani nebyl-jestli se to týkalo pouze vybavení kempu, potom nechápu tvoje další poznámky typu dj ozzy-vono mě osobně je jedno kerej dj tam bude hrát, protože tam prvotně jedu na sraz aut, vogrilovat nějaký maso a pokecat a né na house party..., jinak určitě jde zorganizovat sraz i v Hiltonu ale to asi nebude za sto korun na celej vejkend. Já teda rači rozhodě preferuju takovejhle menší sraz, než jet na mimoň, kde ti organizátor nabízí to samý, akorát že za šestset korun. Myslel jsem tím jenom tolik-jestli by z tvý strany nebylo příště jen lepší napsat jedu na Slovensko-sem nejedu, než se rozepisovat vo tom jaký to podle tebe bude a kdo na ten sraz podle tebe přijede. Já myslím že je zázrak už to, že při vstupným sto korun se tam pořádá tolik soutěží a dokonce se za ně předávaj i nějaký ceny...
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

biscuit píše:Obrázek
týbrďo biscuit, kde to je? Nikde jsem nezažil dřez :lol: Nojo, moderní doba :lol:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

Pokud seženu prachy tak by jsem jel
schilik
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: pát 09.12.2005, 13:16
Bydliště: karlovy vary

Příspěvek od schilik »

No já pojedu myslím že to bude pohodička a za 100 na víkend na přehradě v kempu paráda a jaký si to uděláš takový to máš!!! :D
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

pepamoto píše:To :biscuit -to jsem taky říkal že se to kryje se Slovenskem na který bych rád ,jestli pojede autí , ale loni jsem byl i na tom japan a nebylo to tak špatný ,myslel jsem v pátek na Seč v sobotu ráno Slovensko a večer zpět na Seč pokecat protože Slovensko je jenom do 17,00 .
Taky přemýšlím jak to skloubit,myslím že tvá varianta by byla fajn každopádně u mě vede SK.
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

Tak už se rozepište... :) já teda asi pojedu.. :wink:
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já jedu taky, s náma by měli jet dva kamarádi s nisanama a jeden s hondou
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

marcelus píše:já jedu taky, s náma by měli jet dva kamarádi s nisanama a jeden s hondou
A ty pojedeš odkud??
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

Z Hrace Králové
žaky
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: ned 15.02.2009, 15:27
Bydliště: Jak kdy. Praha

Příspěvek od žaky »

Možná mrknu. Kdyby se tam prodávaly nějaké věci....,tedy náhr.díly a tak. Potřebuju nějakou ninimlhovku,za zrušenou origošku.
ex E 9
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

tak přijdu v pátek a pojedu z Prahy kdyby někdo chtěl jet se mnou , Marcelus v kolik jedete z Hradce
Konečně mám auto s motorem uprostřed
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

pepamoto píše:tak přijdu v pátek a pojedu z Prahy kdyby někdo chtěl jet se mnou , Marcelus v kolik jedete z Hradce
Možná já :wink:
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

čau Pepo-myslim že pojedem tak kolem 18.00-budu se vo to snažit, ale tobě teď už nebudu moct stačit-když už sesh voturbenej :D , tak jestli chceš tak se můžem nějak domluvit
to žaky-tak to ti můžu rovnou slíbit, že tam žádný stánky s autodoplňkama nebudou-je to spíš menší sraz lidí co chtěj pokecat, popít a něco vogrilovat, loni tam žádnej stánek nebyl a myslim že ani letos nebude-leda se studenejma párkama a teplym pivem :D
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

No mně vubec nedošlo že nepojedu přez Hradec ale rovnou od K.Hory no ale aspon vím že nemusim pospíchat
meryz.07- tak se příští týden mužem domluvit v kolik by sme jeli
Konečně mám auto s motorem uprostřed
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

pepamoto píše:No mně vubec nedošlo že nepojedu přez Hradec ale rovnou od K.Hory no ale aspon vím že nemusim pospíchat
meryz.07- tak se příští týden mužem domluvit v kolik by sme jeli
já jsem pro... :wink:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní srazy“