Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

kde jsou, jak jsou vybavená a jaká je obsluha
Floki
Věčnej rejpal
Příspěvky: 761
Registrován: pon 26.06.2006, 17:27
Bydliště: Znojmo

Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

Příspěvek od Floki »

Našel jsem jednoho chlápka co se specializuje na japonce, je to sice asi pro většinu z vás daleko, ale třeba se to někomu bude hodit. Koupil jsem od něj boční sklo na moji carinu. Má ve skladě skoro stovku aut a všechno japonci (Toyota, Nisan, Honda...)
Jen tak naoko jsem si všiml že tam má Rav4, Celicu, Carinu... Rozebraných aut tam má navíc požehnaně, sklad veliký, tam má snad 50 motorů.

http://maps.google.cz/maps?q=%C3%BAjezd ... =cs&tab=wl

Tady máte kontakt: 602817027
Toyota Carina E 2.0 GLI
JBJ
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: pon 11.07.2011, 16:53
Bydliště: Olomouc, Telč

Není Újezd jako Újezd

Příspěvek od JBJ »

Zkoušel jsem zavolat na uvedené číslo, protože sháním zadní stěrač na Carinu E, liftback. Pán, co to zvedl, mi téměř okamžitě řekl, že se na skladě určitě něco najde, ať si přijedu. Že za to chce 300Kč, což je proti 1600Kč v případě original Toyota slušnej rozdíl.
Potíž je jen v tom, že Újezdů je na Moravě mraky. Ten odkaz, který je uvedený v předchozí zprávě odkáže sice na Újezd, ale ne na ten, co je u Jevišovic, ale na jakýsi Újezd poblíž Nového Veselí. Po chvíli snažení se mi podařilo dostat z Google maps odkaz, který by měl odkazovat na ten správný Újezd. Tady je:
http://maps.google.cz/maps/ms?msa=0&msi ... 6bb5d3d065

JBJ

PS: dám vědět, jak jsem u něho pochodil...
2015: Toyota Avensis Liftback 2.0 D-4D 93kW 2007 5,9l/100km
2008-2014: Toyota Carina E Liftback 1,6Si - 85kW 1996
Uživatelský avatar
tuareg1
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: ned 23.01.2011, 14:38
Bydliště: Tišnov

Ujezd vrakáč

Příspěvek od tuareg1 »

Ahoj tak jak jsi tam pochodil.
Potřebuji sehnat vstřikovací trysku na ravku a tak bych se tam taky rozjel.
Kde to v tý dědině je?
Dík
Mě chrání bůh a Remington 870
JBJ
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: pon 11.07.2011, 16:53
Bydliště: Olomouc, Telč

Jak jsem pochodil v červenci v Újezdě u Jevišovic

Příspěvek od JBJ »

Předem se omlouvám, že jsem nedodržel slib a nenapsal jsem dřív.

Byl jsem tam a sehnal jsem vše, co jsem potřeboval: spínač na stahování el. okna u spolujezdce, zadní stěrač i přední logo. Dohromady za 500Kč vše.
Což považuji za velice dobrou koupi. Nový stěrač např stoji 1600Kč.

Určitě je třeba si tam třeba předem zavolat. Protože tam nemají nijaký pevný pracovní hodiny. Takže zavolat si, zeptat se, jestli to mají a pak dohodout co nejpřesnější čas. Někdy jsou tam třeba jen několik hodin během dne, někdy vůbec - protože třeba pro něco na rozebrání jedou, někdy jsou tam i v sobotu. Ale věcí tam mají teda opravdu mraky, jsou to dvě obrovský haly plné náhradních dílů... a pak ještě menší - asi bývalé kanceláře, napěchované vším možným.

Jinak je to budova bývalého JZD, vchod je hned u váhy: to je taková bílá budka s rozbitými skly, kdy se dřív vážily náklaďáky s obilím. Téměř naproti té budky jsou zelená vrata. Pokud jsou otevřená, někdo tam je, pak je to dobré. Když jsem tam jel poprvé, tak byla zavřená a musel jsem přijet jindy...

Jak říkám, spokojenost naprostá (stěrač 300Kč, spínač 200Kč, logo toyoty na přední masku gratis.)

JBJ
2015: Toyota Avensis Liftback 2.0 D-4D 93kW 2007 5,9l/100km
2008-2014: Toyota Carina E Liftback 1,6Si - 85kW 1996
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2275
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Jestli se nepletu, jako, že ne, tak tu majitel vrakoviště působí pod nickem japanvrakbrno. Vrakoviště bývalo v Brně, v Modřicích až za čističkou (u Olympie), hned vedle D2, ale přestěhovali se do vlastního a pro mnohé bohužel mnohem dál. Pán je ale ochotný a lze se domluvit na předání v Brně. V tom Újezdu jsem sám byl, je to pomalu "na konci světa" :D

Měl tam i 3S-GE T20 anglána, ale ceny nebývají uplně klubové a moc prostoru ke smlouvání není, zkušenost tak rok a půl zpět.
pepa559
Člen Týmu
Příspěvky: 69
Registrován: pon 13.10.2008, 12:14
Bydliště: Brno

Příspěvek od pepa559 »

Doporucuji. Bezproblemova domluva. Pan majitel je z Brna - predani v Kralove poli.
murnik01
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: pát 21.01.2011, 17:05

Příspěvek od murnik01 »

Mate nejakej kontakt na toho pana?
TOYOTA YARIS 1.0 i 16V 50kW FREETRONIC r.v.99
JBJ
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: pon 11.07.2011, 16:53
Bydliště: Olomouc, Telč

Kontakt na pána na vrakovišti Ujezd

Příspěvek od JBJ »

Ahoj,

protože sháním motor a dívám se po nejbližších vrakovištích, tak jsem našel i to, že tu někdo shání kontakt na tohle vrakoviště. Tak před rokem jsem se dovolal na tohle číslo:

602 817 027.

Pokud je to něco menšího (třeba mi nabízel kompresor na klimu, až mi ten můj odejde), tak je ochoten to dovézt do Brna... (obávám se ale, že motor mi tam nedoveze...). Tehdy tam motor měli a řekli mi, že když tam dorazím ráno, tak do večera mi ho vymění a chtěli za to 9000Kč. Dnes by to asi bylo míň...
2015: Toyota Avensis Liftback 2.0 D-4D 93kW 2007 5,9l/100km
2008-2014: Toyota Carina E Liftback 1,6Si - 85kW 1996
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

Příspěvek od radohanno »

O nějakém Lexusu LS430 se neví???? :roll:
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
RebelYell
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 22.10.2015, 10:12
Bydliště: Brno

Re: Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

Příspěvek od RebelYell »

Zdravím, nevíte někdo jestli ještě vrakovište "premává" a kontakt na majitele? Výše uvedené tel. číslo se hlásí jako nedostupné. Díky.
TOYOTA Avensis WG 2.2 D-4D, 110kW, r.v.2007
ex Seat Toledo 1.9 TDI, 66kw, r.v.2000
JBJ
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: pon 11.07.2011, 16:53
Bydliště: Olomouc, Telč

Re: Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

Příspěvek od JBJ »

Ahoj, nepochybuji o tom, že stále funguje (ještě před několika dny mi chlápek, co opravuje Toyoty v Brně říkal, že si tam něco objedával), jen si možná majitel změnil číslo. Mám na něj naštěstí mail. Takže údajně (opravdu netuším, kde jsem to jméno našel) se jmenuje Libor Zeman a jeho e-mailová adresa je: japanvrakbrno@seznam.cz. Přes tuto adresu se snad dostaneš i k jeho číslu, pokud ti ho prozradí. Pokud ano, tajně předpokládám, že by se tu to číslo zase mohlo objevit, protože všichni tam občas něco můžeme potřebovat... (i když po té, co jsem objevil ten servis v Brně, tak asi budu vozit auto tam a oni seženou, co bude třeba z vrakovišť, která už dobře znají. Například před nedávnem montovali několik - snad 6 - Carin E pro Afriku...prý je tam velký zájem).
2015: Toyota Avensis Liftback 2.0 D-4D 93kW 2007 5,9l/100km
2008-2014: Toyota Carina E Liftback 1,6Si - 85kW 1996
RebelYell
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 22.10.2015, 10:12
Bydliště: Brno

Re: Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

Příspěvek od RebelYell »

JBJ píše:Ahoj, nepochybuji o tom, že stále funguje (ještě před několika dny mi chlápek, co opravuje Toyoty v Brně říkal, že si tam něco objedával), jen si možná majitel změnil číslo. Mám na něj naštěstí mail. Takže údajně (opravdu netuším, kde jsem to jméno našel) se jmenuje Libor Zeman a jeho e-mailová adresa je: japanvrakbrno@seznam.cz. Přes tuto adresu se snad dostaneš i k jeho číslu, pokud ti ho prozradí. Pokud ano, tajně předpokládám, že by se tu to číslo zase mohlo objevit, protože všichni tam občas něco můžeme potřebovat... (i když po té, co jsem objevil ten servis v Brně, tak asi budu vozit auto tam a oni seženou, co bude třeba z vrakovišť, která už dobře znají. Například před nedávnem montovali několik - snad 6 - Carin E pro Afriku...prý je tam velký zájem).
Zdarec, ok, moc díky za kontakt. Ještě, prozradíš mi ten servis Toyoty v Brně? Určitě se mi bude hodit, když máš dobré reference. Díky. T
TOYOTA Avensis WG 2.2 D-4D, 110kW, r.v.2007
ex Seat Toledo 1.9 TDI, 66kw, r.v.2000
RebelYell
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 22.10.2015, 10:12
Bydliště: Brno

Re: Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

Příspěvek od RebelYell »

RebelYell píše:Zdravím, nevíte někdo jestli ještě vrakovište "premává" a kontakt na majitele? Výše uvedené tel. číslo se hlásí jako nedostupné. Díky.
Tak přes email jsem se dostal k číslu, které je to samé co bylo uvedené dříve (602 817 027). Jen se mi asi 2x mimo pracovní dobu hlásilo jako nedostupné. Takže tak.
TOYOTA Avensis WG 2.2 D-4D, 110kW, r.v.2007
ex Seat Toledo 1.9 TDI, 66kw, r.v.2000
JBJ
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: pon 11.07.2011, 16:53
Bydliště: Olomouc, Telč

Re: Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

Příspěvek od JBJ »

Díky za ověření toho čísla. Servis v Brně je na Vídeňské, ale pozor! Tam je i oficiální zastoupení Toyoty, tak to neplést. Přímo u Toyoty vám z vrakáče pochopitelně nic neseženou (aspoň doufám).
Takže tenhle servis se nachází v komplexu několika budov a je celkem nenápadný. Najdete ho za společným vjezdem se závorou, u které stačí chlápkovi jen říct, že jedete do servisu k panu Blažkovi (majitel je Slovák a jmenuje se Blažko). Přesná adresa toho vjezdu: Vídeňská 120b, Brno. Jakmile projedete závorou, hned na první křižovatce se dát doprava a hned za první budovou též doprava. Tam už uvidíte nějaké lexusy, toyoty a pod. většinou staršího data a často nepojízdné (od pohledu). Pro majitele GPS přesné souřadnice jsou: 49.140632, 16.601386.
Telefon na pana Blažka: 602 522 501. Velmi doporučuji, volat jen v pracovní době (od 9:00 do 17:00). V sobotu i v neděli se sice občas dovoláte, ale pokud nejde o urgentní věc, může se stát, že vás požádá o zavolání až v pondělí... Něco jiného je, když jste už známý zákazník... Také se může stát, že to některé dny nevezme, protože je na cestě do Rakouska či Německa pro nějaký další kousek. Vybírají pečlivě a na základě toho, co si lidé řeknou, ale většinou to chce trpělivost, do týdne auta neshánějí (pokud tedy nemají auto přímo před garáží bez majitele - i to se stává - to je můj případ). Pod panem Blažkem pracuje jeden mechanik, který dělá toyoty a jiné japonce rozhodně víc než deset let a je fakt hodně dobrej, ví o různejch muchách jednotlivých modelů toyot a je to prostě poctivej chlap. Neznamená to, že když něco opraví, že se to nemůže znovu pokazit (mně se to tedy nestalo), ale není to rozhodně díky jeho nedbalosti či opomenutí. Fakt se snaží svou práci dělat dobře, kvalitně, celkem rychle a cenově přijatelně (určitě levněji než přímo v Toyotě). Navíc má certifikát, že může dělat záruční opravy/servis všech toyot.
2015: Toyota Avensis Liftback 2.0 D-4D 93kW 2007 5,9l/100km
2008-2014: Toyota Carina E Liftback 1,6Si - 85kW 1996
rav2007
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: úte 26.08.2014, 11:09

Re: Újezd u Jevišovic - Jížní Morava

Příspěvek od rav2007 »

Dobrý den, taky bych rád přispěl ze svou zkušeností s tímto servisem. Ten zaměstnanec se jmenuje p. Vavřinec a je opravdu šikovný.
Naopak s panem Blažkem moc dobrou zkušenost nemám. Nacenil mi repasované vstřiky na 2,2 D4D 100 kw za 8 000 za kus + práce.
Jelikož nejsem včerejší, tak jsem si doma prošel internet a zjistil, že cena je cca 5 500 Kč za kus. Takže takový malý pokus napakovat
se na úkor nezkušeného zákazníka. Něco podobného jsem zažil v autorizovaném servisu C K Víděnská Brno ( tam šlo o větší částku ).
Pan Blažek prostě neodolal pokušení . Víc krát jsem tam nebyl.
Odpovědět

Zpět na „Vrakoviště“