Previa na vrakovišti

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Previa na vrakovišti

Příspěvek od Tonda »

V Prostějově je na ekologické likvidaci Toyota Previa světle modrá metalíza. On z těch aut prodá cokoli si člověk na místě domontuje.V interiéru už nejsou sedačky jinak se zdá že je kompletní. Kupříkladu za zadní světla chce kolem 200Kč za obě-prostě za vše pakatel.
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Previa na vrakovišti

Příspěvek od Idaho »

Tonda píše:V Prostějově je na ekologické likvidaci Toyota Previa světle modrá metalíza. On z těch aut prodá cokoli si člověk na místě domontuje.V interiéru už nejsou sedačky jinak se zdá že je kompletní. Kupříkladu za zadní světla chce kolem 200Kč za obě-prostě za vše pakatel.
tondo jaký je tam motor? zjisti mi to rposím, kdyžtak bych ti poslal peníze a vyndal bys mi ho :) prijel bych si pak pro nej.. zkus i tak nejak shlédnout/ poslechnout..

proč je vubec na likvidaci??
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Previa na vrakovišti

Příspěvek od Tonda »

Idaho píše:
Tonda píše:V Prostějově je na ekologické likvidaci Toyota Previa světle modrá metalíza. On z těch aut prodá cokoli si člověk na místě domontuje.V interiéru už nejsou sedačky jinak se zdá že je kompletní. Kupříkladu za zadní světla chce kolem 200Kč za obě-prostě za vše pakatel.
tondo jaký je tam motor? zjisti mi to rposím, kdyžtak bych ti poslal peníze a vyndal bys mi ho :) prijel bych si pak pro nej.. zkus i tak nejak shlédnout/ poslechnout..

proč je vubec na likvidaci??

to auto je zaházený druhýma autama takže má od nich promáčklou střechu-je tam už delší dobu-bouraný to není a vyhořelý taky ne.Skusím se poptat majitele jak to s ní je a čučnu co je to za motor :wink: Vyndat by se dal-skusím ho naťuknout kolik za něj

-nafotím a pošlu info :wink:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
kristýna ficová
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: sob 30.01.2010, 13:52
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od kristýna ficová »

adresa, kde ta previa leží by nebyla?
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

bohužel jsem se tam ještě díky vytíženosti nedostal

kontakt máte tady :wink: http://www.firmy.cz/detail/173107-hana- ... tejov.html
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
kristýna ficová
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: sob 30.01.2010, 13:52
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od kristýna ficová »

tak jsem tam byl v sobotu...bohužel jsem ji tam nenašel :( bud už tam není nebo je maximálně slisovaná
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

včera jsem tam byl a je tam stále-tady je foto-byla až v zadu a některej den ji teť přesunuli dopředu na hromadu ostatních aut
Obrázek
bohužel při jejím stěhování poškodili Destou bok auta a vymlátili zadní sklo. Motor je podle slov chlapů co jsem se s nima bavil KO-údajně potkaný díky rozvodům
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Odpovědět

Zpět na „Previa“