Camry V6 89

vše ohledně modelové řady Camry
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

party boy píše:Nekouřim, nikam nechodim, nepiju. Ale rád jezdim často. Hlavně s timhle autem. Neřikám, že je to 100% každopádně si s touto myšlenkou tak nějak začínám pohrávat. Já ani nečekám, že to bude jezdit jako nafta nebo yaris. Byl jsem zvyklej na spotřebu u trojkovýho golfa na 11. Vůbec mi nedošlo, že spotřeba o 3 litry víc mi bude pomalu, ale jistě lámat vaz. Nemůžu na to říct ani jedinný křivý slovo. Zatim nejlepší auto, ve kterym jsem seděl.
ja to chapu, jsem naprosto ve stejny situaci , akorat celica nastesti zere cca 8 - 9 litru podle zateze , jsem rad ze financne vychazim tak ze kdyz vemu kamarada tak muzu jet do skoly autem kazdy tyden 260 km, kdyby zrala vic tak uz by to bylo opravdu spatne

driv jsem chtel supru ale nastesti si clovek uvedomi co muze jenom chtit , horsi je ze v dnesni dobe se na vsem strasne prodela , to bych si radeji koupil druhe auto za par supu , jj je to tezky :?
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

party boy píše:Nekouřim, nikam nechodim, nepiju. Ale rád jezdim často. Hlavně s timhle autem. Neřikám, že je to 100% každopádně si s touto myšlenkou tak nějak začínám pohrávat. Já ani nečekám, že to bude jezdit jako nafta nebo yaris. Byl jsem zvyklej na spotřebu u trojkovýho golfa na 11. Vůbec mi nedošlo, že spotřeba o 3 litry víc mi bude pomalu, ale jistě lámat vaz. Nemůžu na to říct ani jedinný křivý slovo. Zatim nejlepší auto, ve kterym jsem seděl.
taky tě chápu... Ale představa, že by někdo měl vyměnit Camry za golfa :onfire: :angry: Když jsem dělal školu, tak i spotřeba u Škodule byla znát :(
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Já taky neřikám, že bych šel zas do G3. Rád bych v případě výměny zůstal u toyoty.
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

No jak se tak dívám, tak pojedu zas sockou. Já z toho sněhu už mam zas krevní oběh na bodu varu :x
Uživatelský avatar
Gabo
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: stř 31.05.2006, 15:17

Příspěvek od Gabo »

party boy píše:Ahoj, poslední dva týdny jak bylo hezké počasí, jsem s ní jezdil hlavně po městě a taky jsem si střihnul asi 140 km dálnice. Fakt pěkný. Jenže si začínám uvědomovat, že jsem asi šlápl vedle. Ne že bych koupil oplastovanej vrak, to ne. Jenže ta spotřeba ve městě mi tak nějak osciluje kolem 14litrů (což je o 2litry méně než je v techničáku) a to z občasných brigád a kapesnýho není úplně ono. S bejvalim golfem jsem jezdil za 12 a říkal jsem si, že když tohle bude žrát vo pár litrů víc, že už to nebude tak hrozný. No jenže vono to je v tý peněžence doopravdy znát a nemůžu jen kupovat benzín. No ještě nejsem definitivně rozhodnut, ale kdyby se našel někdo kdo by mě zájem nebo o někom věděl, tak neni problém se dohodnout, pokecat a projet.
Necital som celu diskusiu, aky typ Camrynky mas? Je to V6? Dakujem
Toyota Auris TS Hybrid 2016
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Ano V6 140kw (1mzfe)
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

party boy píše:Ano V6 140kw (1mzfe)
Buh vi jake tunersko/amaterské upravy motoru a jiných častí tam máš.Já bych dal ruku do ohně ze v tom bude haček.Já měl ješte starší Maximu z 89a jezdil jsem město za 10-11l.Počkej do jara spotreba určite klesne,vyhazel bych všesky kraviny co tam nemají co dělat,výfuky,filtry,sání a buh ví co jeste...a určite se to projeví a ne málo.Dát to do puvodního satvu
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Máš pravdu, že tam není původní airbox. Do motoru ovšem už nevidim.


http://img514.imageshack.us/img514/1619/p1000692r.jpg

http://img411.imageshack.us/img411/1641/p1000712i.jpg
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

[quote="party boy"]Máš pravdu, že tam není původní airbox. Do motoru ovšem už nevidim.


http://img514.imageshack.us/img514/1619/p1000692r.jpg

http://img411.imageshack.us/img411/1641/p1000712i.jpg[/quote

to sání bych okamžite odělal a dal puvodní+filtr ne Kn nebo nejakej jinej,prostě ten,co tam má byt(stojí pár korun).Volnoběh se uklidní celý auto se uklidní,uvidíš,výfuk taky(ten co tam je je taky jakej si bastard),dal tam svíčky co mají(žadný iridiový,bez elektrod 4kontaktový...atd,ty co tam mají být) být.Všecky rádoby upravy co si každej myslí že to dá víc,jsou k ničemu.Pokud se pod to nepodepsala Toyota.Tam tou izolačkou oblepený u toho saní,jak je to přitahly k tem relátkum je co?Auto vypada zachovale je škoda se ho zbavovat :!: v motoru si myslím zadnej zasah nebude,to spíš to okolo.Vzduchová váha je velice duležitá pro řídící jednotku,je nějak od výroby nastavená...to saní do ní pere pořádnou porci studenýho vzduchu,co pak ta řídící jednotka má dělat?nějak vyhodnocuje,ale špatně...to se odráží ve všem...pokud se mýlím Camraci mě utčitě opraví...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ono by to chtelo slyset od nekdo kdo ma stejnem motor , za kolik tak jezdi , a taky nevime jak jezdis ty , vyssi spotrebu spis udela spatna lambda a nebo treba cidlo na sytic ( za jak dlouho se zahreje ? ) , nez svicky , a sani , ten vyfuk taky nevypada moc "dokurv... " i kdyz jista moznost ze to tomu motoru nepomaha tu je ale u V6 3L to moc poznat nebude ze tam chybi par koni

mely bysme to psat asi do jinyho topiku, ja to asi rozdelim , aby nemel Toro reci :D
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

Pavo.B. píše:ono by to chtelo slyset od nekdo kdo ma stejnem motor , za kolik tak jezdi , a taky nevime jak jezdis ty , vyssi spotrebu spis udela spatna lambda a nebo treba cidlo na sytic ( za jak dlouho se zahreje ? ) , nez svicky , a sani , ten vyfuk taky nevypada moc "dokurv... " i kdyz jista moznost ze to tomu motoru nepomaha tu je ale u V6 3L to moc poznat nebude ze tam chybi par koni

mely bysme to psat asi do jinyho topiku, ja to asi rozdelim , aby nemel Toro reci :D
asi měli,ja jsem toho nazoru,ze ty veci tam nemaji co delat.A šlo by to dolu100%
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

Slovan píše:
Pavo.B. píše:ono by to chtelo slyset od nekdo kdo ma stejnem motor , za kolik tak jezdi , a taky nevime jak jezdis ty , vyssi spotrebu spis udela spatna lambda a nebo treba cidlo na sytic ( za jak dlouho se zahreje ? ) , nez svicky , a sani , ten vyfuk taky nevypada moc "dokurv... " i kdyz jista moznost ze to tomu motoru nepomaha tu je ale u V6 3L to moc poznat nebude ze tam chybi par koni

mely bysme to psat asi do jinyho topiku, ja to asi rozdelim , aby nemel Toro reci :D
asi měli,ja jsem toho nazoru,ze ty veci tam nemaji co delat.A šlo by to dolu100%
Je to jak u motorek.Muzu se podelit o vlastní zkusenosti stímto jevem u nich,u aut je to stejný.problém hod do jiného topiku :idea:
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

party boy píše:Já taky neřikám, že bych šel zas do G3. Rád bych v případě výměny zůstal u toyoty.
Za kolik že si ji kopil?jestli to neni tajemství
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Pánové já samozřejmě nemam v úmyslu tento topic zasírat. Já stejně na jaře měl v plánu strhat ty plasty, vyměnit náplně apod. takže se podívám i na to ostatní co jste mi doporučili. Za to samozřejmě děkuji. Třeba nakonec nebudu muset přemýšlet nad tím jestli to prodat nebo ne. Jestli chyběj koníky fakt nevim, předtim jsem měl toho golfa 66kw a moc jinejch aut jsem neřídil. Za studena to má volnoběh 2000, při přeřazení na D to spadne. Fakt nevim přesně za jak dlouho se to zahřeje. To oblepený u toho sání je nějakej strobák či co. Koupil jsem jí za 97.
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

party boy píše:Pánové já samozřejmě nemam v úmyslu tento topic zasírat. Já stejně na jaře měl v plánu strhat ty plasty, vyměnit náplně apod. takže se podívám i na to ostatní co jste mi doporučili. Za to samozřejmě děkuji. Třeba nakonec nebudu muset přemýšlet nad tím jestli to prodat nebo ne. Jestli chyběj koníky fakt nevim, předtim jsem měl toho golfa 66kw a moc jinejch aut jsem neřídil. Za studena to má volnoběh 2000, při přeřazení na D to spadne. Fakt nevim přesně za jak dlouho se to zahřeje. To oblepený u toho sání je nějakej strobák či co. Koupil jsem jí za 97.
me to neva :D ten volnoběh je nějak moc vysokej :!: i na automat,pokud si vzpomínám tak maxima měla 850-900,při studeným motoru 1200.Na kolik ti to spadne?
Odpovědět

Zpět na „Camry“