Camry V6 89

vše ohledně modelové řady Camry
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Camry V6 89

Příspěvek od petrbk »

:mrgreen:
Naposledy upravil(a) petrbk dne stř 15.07.2015, 05:37, celkem upraveno 6 x.
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

já teda nevim ale pokud se chces dostat k zadnim reprakum u 97 tak se jde timhletim postupem oddelat dve bocni oblozeni na C sloupkach pak sedacky sklopit platem zatahat nahoru vycvaknout ze dvou drzaku a pak tahat k sobe repraky nejsou pripojeny k platu ale ke kovu tema 3 sroubama tak asi tak :wink:
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Tak paráda, repro je venku, ale nechápu, proč jsem musel rozebrat kvuli tomu půlku auta :D Chtěl jsem se tam dostat, protože mi chrčelo zadní repro. Nakonec jsem zjistil, že bylo utržené ze závěsu. Uvidím tedy dle finančních možností a možná do toho spáchám nějaké decentní ozvučení.
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

party boy píše:Tak paráda, repro je venku, ale nechápu, proč jsem musel rozebrat kvuli tomu půlku auta :D Chtěl jsem se tam dostat, protože mi chrčelo zadní repro. Nakonec jsem zjistil, že bylo utržené ze závěsu. Uvidím tedy dle finančních možností a možná do toho spáchám nějaké decentní ozvučení.
To už tak bývá ale i tak to auto přežívá všechny moje nezkušeny zásahy a to je už co říci :D
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Tak nějak začínám uvažovat, že to hodím do originálu. Nikam s tim nezajedu a musim si dávat pozor i na takový ty zvýšený přechody pro chodce a to mě nějak přestává bavit. Rád bych se tedy kluci zeptal, na kolik by mě vyšel originální nárazník přední i zadní na Camry r.v. 97?
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

predni i zadni naraznik maj v autokelly.cz po 1500,- a skladem a to je dobra cena ,

v tomhle ma camry strasnou vyhodu - maj ty veci za levno protoze se jim vali na skladech , co bych dal u celdy kdyby blatnik stal tisicovku a ne 4,5 tis :roll:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Díky moc za nasměrování, doopravdy jsou to slušné ceny.

Ještě bych se rád zeptal na jednu věc, všiml jsem si, že tam jsou dva typy. Ten druhý dle r.v. soudím, že je to na FL. U toho FL modelu jsou jaké rozdíly? Já jsem se tak nějak vrtal internetem a všiml jsem si, že FL model má větší světlomety a tím pádem vykrojení v nárazníku. Mám pravdu? Napadlo mě, že bych z toho udělal FL model pouhou výměnou nárazníku za novější, ale to asi nejde, že?
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja bych rekl ze budou jiste jine svetla, mrizka a mozna i blatniky a kapota , na ACI.cz maj na vyber dve kapoty :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Tak to jo, raději nebudu laborovat. Každopádně diky moc za info.
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

Je to tak - dělaly se dva modely jeden z nich byl faceliftovaný jo měl jinaći rozměr světel narazniku a tak... jak to bývá běžné po omlazovací kůře :D
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Ahoj, poslední dva týdny jak bylo hezké počasí, jsem s ní jezdil hlavně po městě a taky jsem si střihnul asi 140 km dálnice. Fakt pěkný. Jenže si začínám uvědomovat, že jsem asi šlápl vedle. Ne že bych koupil oplastovanej vrak, to ne. Jenže ta spotřeba ve městě mi tak nějak osciluje kolem 14litrů (což je o 2litry méně než je v techničáku) a to z občasných brigád a kapesnýho není úplně ono. S bejvalim golfem jsem jezdil za 12 a říkal jsem si, že když tohle bude žrát vo pár litrů víc, že už to nebude tak hrozný. No jenže vono to je v tý peněžence doopravdy znát a nemůžu jen kupovat benzín. No ještě nejsem definitivně rozhodnut, ale kdyby se našel někdo kdo by mě zájem nebo o někom věděl, tak neni problém se dohodnout, pokecat a projet.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

jj mesto je vrazda pro tyhle auta, i kdyz 14 litru je uz dost , to bych ani ja netypoval , samozrejme zalezi na spousty veci , jinak je fakt paradni
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Mrzí mě to no, protože to auto je fakt pecka. Ale taky mě dost straší to kolik na tom prodělám. Prostě jsem se do toho zakoukal a neuvědomoval si určitý věci, ty si uvědomuju až teď. No člověk se prostě musí spálit aby něco pochopil.
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

party boy píše:Mrzí mě to no, protože to auto je fakt pecka. Ale taky mě dost straší to kolik na tom prodělám. Prostě jsem se do toho zakoukal a neuvědomoval si určitý věci, ty si uvědomuju až teď. No člověk se prostě musí spálit aby něco pochopil.
Ajejda, to je škoda :evil: Napiš o ní více informací a udělej fotky... Ty dvě jsou nedostačující...
14 neni hrozné! Otčínovi bere Felicie L&K 1,6 Combi 12L!!! Podotýkám, že jí netočí a ani nijak nehoní... Jasný, že ti nebude brát jak nafťák a nebo jak auto s polovičním motorem a o váze ani nemluvě...
Chápu živení z kapesného... Ale musim opáčit... Kouříš? Chodíš na zábavy? Dáš si nějaké to pivko? Musíš jezdit často? Všechno z toho jde omezit a těch 60kč/100km při tom dodávaném pohodlí a bezpečí, stojí za to...
Hooodně moc mi vadí že "novější" (oproti mé, krom o řadu novější) nedělaly/nedělaj Wagóny :evil:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Nekouřim, nikam nechodim, nepiju. Ale rád jezdim často. Hlavně s timhle autem. Neřikám, že je to 100% každopádně si s touto myšlenkou tak nějak začínám pohrávat. Já ani nečekám, že to bude jezdit jako nafta nebo yaris. Byl jsem zvyklej na spotřebu u trojkovýho golfa na 11. Vůbec mi nedošlo, že spotřeba o 3 litry víc mi bude pomalu, ale jistě lámat vaz. Nemůžu na to říct ani jedinný křivý slovo. Zatim nejlepší auto, ve kterym jsem seděl.
Odpovědět

Zpět na „Camry“