Camry V6 89

vše ohledně modelové řady Camry
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Zahřátý to má tak těch 850. Jinak s tim jezdim docela s klidnou nohou.
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

party boy píše:Zahřátý to má tak těch 850. Jinak s tim jezdim docela s klidnou nohou.
tj je v pořádku,měl bys tady na foru někeho kontaktovat kdo má tu v6,třeba ti rekne víc :idea:
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2084
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Příspěvek od jarson »

skus www.spritmonitor.de . Tu zistis realnu (no , mozno realnu - proste "zo zivota" ) spotrebu roznych aut. Pohladaj , mozno tam budu aj s tvojim motorom...
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Slovan píše:
Pavo.B. píše:ono by to chtelo slyset od nekdo kdo ma stejnem motor , za kolik tak jezdi , a taky nevime jak jezdis ty , vyssi spotrebu spis udela spatna lambda a nebo treba cidlo na sytic ( za jak dlouho se zahreje ? ) , nez svicky , a sani , ten vyfuk taky nevypada moc "dokurv... " i kdyz jista moznost ze to tomu motoru nepomaha tu je ale u V6 3L to moc poznat nebude ze tam chybi par koni

mely bysme to psat asi do jinyho topiku, ja to asi rozdelim , aby nemel Toro reci :D
asi měli,ja jsem toho nazoru,ze ty veci tam nemaji co delat.A šlo by to dolu100%
vsak taky nejsem toho nazoru ze to necemu prospiva, na spritmonitor.de nejake jsou ale nejde to pres 12 litru , spis 10 , chtelo by to poradne zmerit - ne jenom ve meste - to dela opravdu dost - nekdo tam ma ve meste 16 litru , opravdu to neni auto do mesta
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

No pár lidí co tu camry má s timto motorem a jezdí s tim po městě tak ty čísla jsou docela vysoko. A teď šlo béňo zas kus nahoru :roll:
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

party boy píše:No pár lidí co tu camry má s timto motorem a jezdí s tim po městě tak ty čísla jsou docela vysoko. A teď šlo béňo zas kus nahoru :roll:
a pujde mnohem vic cim se bude blizit leto :evil:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

No právě a teď se rozhodnout jestli risknout to, že do toho vrazim nějakej peníz a třeba úplně bez efektu a střelit to s ještě větší ztrátou. Nebo střelit hned a koupit třeba nějakou corollku. Fakt nevim.
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Pavo.B. píše:mely bysme to psat asi do jinyho topiku, ja to asi rozdelim , aby nemel Toro reci :D
TO JO!!! :lol: klucíí neblbněte... Tohle je opravdu na samotné téma... Tady by jsme to časem nenašly :(
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

Krom plastů bych demontoval víceméně vše, pokud tam je katalyzátor a není poškozený, tak ten duální výfuk bych taky nechal.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

musim říct, že když jsem neměl vzadu klasickej tlumič, ale jen "děrovanou rouru obalenou drát.vatou a zavřenou plechem" a kat. vyměněn za rezonátor, tak jsem měl vědší spotřebu než teď, kdy mam potrubí uvedeno cca do "normálního" stavu.
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

S těma plastama je to téměř nepoužitelný auto. Nájezdovej úhel téměř nulovej. Já to ani nebral tak kvuli tomu, je fakt, že jsem z toho byl z počátku dost vypleskanej, ale s nastávajícíma kilákama přicházel na to, že asi tohle ne. Chtěl jsem hlavně nějakej velkej sedan s automatem.
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Tak jak to nakonec vše dopadlo
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

nemohu si pomoct, ale takhle je hezčí :wink:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Přesně tak, na tom se shodlo i mnoho mých kamarádů. Vůz už stojí na originálních 15" hlínách. Je fakt, že to trochu ztratilo na té dravosti, ale zas jízdní vlastnosti jsou o mnoho lepší. Bylo 235/45/17 a teď je 205/65/15. Kola co jsou na fotkách budu prodávat.
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

jak říkáte takhle to vypadá velice hezky, sic jiný odstín zadního nárazníku, ale i tak je to hezké.
To že to sundáš ze 17 a dáš to na 15, s motorem který máš je podle mě chyba. já bych volil pouze užší a vyšší pneu.
Podle mě když to dáš skoro do originálního stavu, tak by jsi měl sundat stříšku zadního okna, vrátit origo koncovku.
Tak to je můj příspěvek k tomuto tématu.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Odpovědět

Zpět na „Camry“