moznost srazu v praze

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

moznost srazu v praze

Příspěvek od Dacan »

jak jste si nekteri vsimli,probihaj protestni akce proti omezeni rychlosti v praze.probehli jiz dve,ktere mi bohuzel nevysli,ale tuhle si ujit nenecham,prida se nekod?info zde: http://www.ovce.eu/
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

Jo, tak to je kousek odemě, tak do toho by jsem šel, jen se mi nechce zdobit mojí lásku jako na pohřeb
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Nevim,nevim... Ti lidi chudaci co tam bydli museji byt fakt zoufaly, takovej provoz a to ve dne i v noci, to jim fakt nezavidim.
Ted každy řekne "at se odstěhuji" ale tak jednoduche to přece take neni
Mam s toho dvojity pocit, na jednu stranu každe omezeni vede k dalšimu, a ti nahoře by nas dole raději viděli vubec nejezdit, nechodit a jenom sedět v prace, na druhou stranu, ti co tam bydli ten klid by fakt uvitali, a prej řikaji že je to opravdu znat (možna to byli herci s televize :wink: )

P.S. slyšel jsem že nějaky řidiči kvuli omezeni na magistrale jezdi a trouběji, tak to je fakt sviňarna...libilo by se jim kdyby u jejich domova někdo tak vyvaděl?
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

P.P.S. Ale sejit se v Praze neni zase tak blbej napad :lol:
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

Jo, určitě máš pravdu že to dělá hluk, taky kdyby jsem byl v jejich kůži tak budu mít jinej názor, ale na druhou stranu když se tam stěhovaly, musely počítat s tim, že se stěhujou do hlavního města kde je provoz, a předpokládám že věděly v jaké lokalitě budou bydlet a že tam pod okny mají frekventovanou silnici. Určitě to je otravné denodeně v každou hodinu poslouchat auta, ale přece nemůžou čekat, že tam budou mít klid jako na vesnici... :?:
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

cera píše:P.P.S. Ale sejit se v Praze neni zase tak blbej napad :lol:
Jiank sraz v Praze by jsem považoval za super věc... :P
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

LennyLeonard píše:Jo, určitě máš pravdu že to dělá hluk, taky kdyby jsem byl v jejich kůži tak budu mít jinej názor, ale na druhou stranu když se tam stěhovaly, musely počítat s tim, že se stěhujou do hlavního města kde je provoz, a předpokládám že věděly v jaké lokalitě budou bydlet a že tam pod okny mají frekventovanou silnici. Určitě to je otravné denodeně v každou hodinu poslouchat auta, ale přece nemůžou čekat, že tam budou mít klid jako na vesnici... :?:
No mně se zda že většina tích baraku je starši než ta magistrala (ten obrovsky panelak neberu v uvahu, to je fakt sila...), tam se asi nic nevymisliš kromně toho omezeni, pod asfaltem je metro, protihlukovou zeď take nepostaviš (malo mista po okrajich), jedině řešeni dotovat nějaky proekt na vybudovani kancelařskych budov na mistě tích baraku a postupně je nahradit Kanclami (co se pomalu děje, asi o tom moc ne kecaji, aby to někdo zase nezačal skupovat)
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

Tohle je složitá věc a mi jí tu určitě nevyřešíme. Chápu lidi co tam bydlej že je to otravuje, ale ta 50sátka se mi tam taky nelíbí. Nejsem zastáncem bláznů co jezděj ve městech jako prasata, ale řešit to takhle se mi taky nezamlouvá. Dobrý řešení je udělat tam kancly.

Co ten sraz? Byl by někdo pro? Moc odezvy to tu zatim nemělo...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

reseni je postavit poradnej obchvat , pak muzou delat omezeni, ne obracene
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

chpu,ze ty lidi to tam maj tezky,ale spis jde poukazat o to,ze ohanet se tim,ze zpomalim auta na padestaku,tak bude vetsi klid,tak je blbost a to se prave ukaze.a druha vec je ohanet se tim,ze tam muzou bejt chodci :lol: .docela me sere,kolik za auto musim platit takovejch penez a jeste me budou furt omezovat
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

kdyby tam nechali aspon 60, takhle do kopecka musim podradit na 3 a delam vetsi hluk, nez predtim a jeste ke vsemu tam hlucim delsi dobu...
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

gramo píše:kdyby tam nechali aspon 60, takhle do kopecka musim podradit na 3 a delam vetsi hluk, nez predtim a jeste ke vsemu tam hlucim delsi dobu...

Stejně je furt ucpana, tak že nevim co řešime... :lol:

No,kdyš tu mluvime o ruznych omezeních...nikdo z Vas ještě neslyšel o Česke kancelaře(nebo združeni, nějak tak) pojistitelu,ja už s nimi setkal
Před pul rokem jsme prodavali auto, skončil leasing a s nim zaniklo povinne ručeni, na noveho majitele jsme ho odhlasili, a vyzvedl ho asi za tyden, nepojištovali jsme to vozidlo protože nejezdilo a celou dobu stalo v garaži,člověk na ktereho jsme to přepsali udělal vlastni pojistku a auto vyzvedl, za pjet mněsicu jemu přišla pokuta za to že auto nemnělo tyden povinne ručeni, protože to byla naše vina (podle smlouvy o prodeji) tak jsme to uhradili, 1850 kč, za tyden bez pojistky, a kdyby to bylo vic než tyden...? :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

Tim ze dali omezení na mag. tak dokazali snížit hluk cca o 2 db a zvišili emise con gratulation a ty dva db nepozna ani jeden jouda co tam bydli+
jestli si chtej stězovat tak musej na komouše pac to byl jejich napad hnat hlavni tepnu přes centrum toť vše :twisted:
Srazek klido ale v klidu a az bude teplo 8)
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

A to nevíte, že od té doby co je tam 50km/hod, jsou ostatní ulice v Praze 4 okolo magistrály totálně ucpané.
Před tím se dalo ve vedlejších ulicích normálně projet, teď je to parkoviště už od baráku.
Taková každodenní jízda do práce, když to máte pár km a jedete to hodně přes půl hodiny, fakt moc nepřispívá na klidný život. :evil:
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
awe_cz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 23.02.2008, 01:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od awe_cz »

Ale vsichni opomijeji to hlavni - Praha prohrala soud a musi s tim hlukem neco udelat. Jak situaci vyresili? Znackou. Byt obyvatelem baraku u magistraly, budu v prvni rade dost nastvanej, jak se mnou vybehli.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“