moznost srazu v praze

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

nejlepší je po praze jezdit na skůtru... tenhle rok už se konečně asi rozhoupu... a budu smrdět všude a všem... sice pojedu pomalejc... 50ccm tajně změněná na 85ccm/100ccm ale budu smrdět jako prase a ušetřim a hlavně se pobavim mezi těma kolonama mentálů.
smradu zdar--- a kolonám taky :-) parking olalaaaaaaa 8) za 14-18t za skutr si rychlejc v cíli než ferrari

náhodou nemáte někdo zkušenost s touhle mašinkou? motorro clea takovej terénní skútr.... výhoda je jasná, jde nahodit na 85ccm za 1000,- nepotřebuješ řidičák na moto, a vyskočí a seskočí obrubníky... to kdyby tě honil jeliman s modrým majáčkem a škodce... s timhle se projedeš i po Karlovým mostě v noci ... a nezastaví tě nikdo... to je muj sen... volnost... a kdyby mě někdo honil... okej tak vyjedu-vyjedem až na petřín nahoru a pak dolu... a pak dááál..... nezastavitelný levný srandovní bezcenný srandovní vozítko... jojo a JO! 85ccm vyjede i se 2ma lidma kamkoliv... a o to jde... za málo peněz hodně prdele!
muj favorit z minulýho roku. takovej mutant ideální na to kdykoliv zmizet... a ten kokpit retro budíky... ejjjj fakt sranda hračka tenhle nezastavitelnej vynález. zadní spz se zakreje magnetem a pirátskou vlajkou... a jede se na noční gangsta výlet... barva samozřejmě by byla úplně jiná... night chinese rider :-) jo chtěl bych zkusit si užít takovou svobodu a radost jako má člověk u moře v řecku... nic neřešit... NIC i když řecko bankrotuje... to je jedno já sem se tam bavil... tak proč ne tady... bankrot je stejně stejně stejně stejně za rohem... jen čeká na péroubka
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

micron píše:nejlepší je po praze jezdit na skůtru... tenhle rok už se konečně asi rozhoupu... a budu smrdět všude a všem... sice pojedu pomalejc... 50ccm tajně změněná na 85ccm/100ccm ale budu smrdět jako prase a ušetřim a hlavně se pobavim mezi těma kolonama mentálů.
smradu zdar--- a kolonám taky :-) parking olalaaaaaaa 8) za 14-18t za skutr si rychlejc v cíli než ferrari

náhodou nemáte někdo zkušenost s touhle mašinkou? motorro clea takovej terénní skútr.... výhoda je jasná, jde nahodit na 85ccm za 1000,- nepotřebuješ řidičák na moto, a vyskočí a seskočí obrubníky... to kdyby tě honil jeliman s modrým majáčkem a škodce... s timhle se projedeš i po Karlovým mostě v noci ... a nezastaví tě nikdo... to je muj sen... volnost... a kdyby mě někdo honil... okej tak vyjedu-vyjedem až na petřín nahoru a pak dolu... a pak dááál..... nezastavitelný levný srandovní bezcenný srandovní vozítko... jojo a JO! 85ccm vyjede i se 2ma lidma kamkoliv... a o to jde... za málo peněz hodně prdele!
muj favorit z minulýho roku. takovej mutant ideální na to kdykoliv zmizet... a ten kokpit retro budíky... ejjjj fakt sranda hračka tenhle nezastavitelnej vynález. zadní spz se zakreje magnetem a pirátskou vlajkou... a jede se na noční gangsta výlet... barva samozřejmě by byla úplně jiná... night chinese rider :-) jo chtěl bych zkusit si užít takovou svobodu a radost jako má člověk u moře v řecku... nic neřešit... NIC i když řecko bankrotuje... to je jedno já sem se tam bavil... tak proč ne tady... bankrot je stejně stejně stejně stejně za rohem... jen čeká na péroubka
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Co to bylo...?
...Kolony mentalu...to...to jako...to jako jsme my? :?:
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

mikrone - nechci ti kazit nálado ale to na obrázku je čtyrtakt a to předělat na větší oběm a výkon je docela náročné , tedy pokud nemáš celý jiný motor , :lol: ale jinak máš pravdu že po pPraze se nejlíp jezdí na moto a nebo scutru který trošku jede ,já skutr 500ccm a umí i 180km/h :lol: :lol:
Konečně mám auto s motorem uprostřed
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

neni, věř že sem to už studoval minulej rok... a tohle je Numero uno! 1 a jde to tohle nejsou motory to jsou srandovní prdlavky co ale v kolonách předjedou i 5l motory a o tom to je.-.. nevěříš? chceš odkaz? mam ho někde a můžu ho vyhrabat, abys věřil že z 50 na 85 ccm to máš do 1500,- 85ccm už ale jede cca 90-100km/h a to je okej právě :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

Čau lidi
Tak už se nam oteplilo tak co se sraznou a trochu pokecat. třeba teď v neděli :?: nebo nahodte nakej datum
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

honzism@n píše:Čau lidi
Tak už se nam oteplilo tak co se sraznou a trochu pokecat. třeba teď v neděli :?: nebo nahodte nakej datum
Jsem pro
Navrhuji Letnany před nakupakem, večer v nedeli, ne, raději před Hallfordsem, tam to parkoviště je večer prazdne a před nakupakem se schazeji žabožrouty na vytuněnych 206 ...jednou jsem tam byl (byli v přesile, takže jsem raději vypadnul)...nahodně hledal Votecca a Dacana, no a zarověn čekal na manželku...takže mužeme pokecat a par tich smradlavych francouzskych syru rosšlapnout :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

Spiš by mi vyhovovala tak 14:00 nebo tak večer mam narvanej.....
co micron ?????
a dacan??????? a další ja bych to udelal jako loni u Vltavy
http://www.mapy.cz/#x=133052880@y=13588 ... tz@ad=free
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja jsem taky pro , ale vetsinou jezdim ve ctvrtek vecer domu a do Prahy v nedeli - ale spis navecir , aspon po 18 hodine
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

taky by jsem byl pro sraz někde v Praze nebo v okolí.
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

Napište kdy a kde v Praze přijedu i když mám namontovanou pouze sedačku řidiče.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Bůvol píše:Napište kdy a kde v Praze přijedu i když mám namontovanou pouze sedačku řidiče.
:woot: bys jel i bez sedačky ne? :lol:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

Tonda píše:
Bůvol píše:Napište kdy a kde v Praze přijedu i když mám namontovanou pouze sedačku řidiče.
:woot: bys jel i bez sedačky ne? :lol:
To by se blbě šlapalo na pedály.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Bůvol píše:
Tonda píše:
Bůvol píše:Napište kdy a kde v Praze přijedu i když mám namontovanou pouze sedačku řidiče.
:woot: bys jel i bez sedačky ne? :lol:
To by se blbě šlapalo na pedály.
Ja v takovych připadech daval basu od piva...misto sedačky 8)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Počátkem devadesátých se v novinách objevila zpráva, že nějaký Rusák přijel na tu jejich STK s autem, ve ktrém měl místo předních sedaček normální dřevěná čalouněná křesílka. Když ho chtěli za tu drzost vyhodit, tak se bránil tím, že mu ty sedačky z auta už dvakrát ukradli a že je prostě nemůže sehnat. A že si zatím vždycky na technickou půjčoval sedačky od kamaráda, ale už ho to prostě přestalo bavit :D
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

tuto nedeli si tedy ukladam do pameti a tesim se do letnan :lol: .a prozradi mi nekdo v kolik je navecer :lol: ?
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“