PUR silentbloky Prothan

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

PUR silentbloky Prothan

Příspěvek od libor12 »

Podle množících se dotazů na silentbloky pro vaše celicy jednám s firmou prothan o výrobě pur silentbloku na st180,182,185,202 s výjimkou ss přední,205 at200 pro český trh. Jednalo by se o kompletní kity pro celé auto,ale i samostatné díly. Momentálně čekám na vyjádření ohledně ceny. Samozřejmě čím více tím lépe. Takže pište kdo máte zájem. Prozatím mám orientační cenu pro st202 full kit + 2x silentblok motoru 11000kč. Je možné i tyčky stabilizátorů.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

wow no to by bylo good, ja bych zajem mel... :wink:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Tak včera jsem obdržel ceník. Ještě jsem ho nestihl zpracovat. Ale 1kit na st202 jsem objednal. Motor 2ks 3500kč bez dopravy full kit 8000kč bez dopravy. Ostatní ceny dodám během zítřka. Samozřejmě čím více tím lépe. Při 10sadach najednou je to už o 25%méně. Může se to různě kombinovat. Přední/zadní náprava zvlášť,motor. Záruka 80000km což je také dost důležitá věc. Až bude chvíle tak nahráli fotky jak vypadají pur silentbloky po 12000km od energy suspension. Jsou sice levné, ale po těch km po nich zbylo beztvare barevné cosi v místě kde byl silentblok.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

ST165 kit zadní nápravy a úchyty diff 7170kč, kit zadní náprava 5400kč,kit přední náprava 2520kč.
ST 185 vč CS cena na dotaz,vyřazeno z databaze
ST 205 pouze full kit 14500kč.
ST 162 přední náprava 2520kč
ST162 zadní naprava 5800kč
ST 182 zadní náprava 5800kč
přední náprava 3000kč,zadní ramena podélna 3000kč.
AT 180 přední ramena 3000kč.
AT200 P/Z 8200kč, předek 3000kč,zadek 6050kč, silentbloky motoru 162,185,202 atd 2150kč/ks, pár 3700kč.
na většinu je možné objednat silentbloky motoru(P/Z) vřele dpoporučuji a take nově v nabídce P/Z tyčky stabilizatoru. Ceny berte jako orientační,vždy zaleží na množství a kurzu dolaru.
Naposledy upravil(a) libor12 dne pát 02.07.2010, 14:46, celkem upraveno 4 x.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

paradni :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
enzo
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pát 26.02.2010, 10:35
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od enzo »

jj vypadá to moc hezky :D
,,Můj život vlastně měří jen čtvrt míle,nic jiného mě nezajímá,na těch deset sekund nebo míň jsem volnej."
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

A nejsou ty silenty nahodou puvodem z Polska? Napadne mi prijdou stejne... 8)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Kysi píše:A nejsou ty silenty nahodou puvodem z Polska? Napadne mi prijdou stejne... 8)
taky si myslim.. :lol: oni uz delaj snad vse :wink:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Kysi píše:A nejsou ty silenty nahodou puvodem z Polska? Napadne mi prijdou stejne... 8)
nejsou ;) na tyhle mám certifikát kvality a km záruky od výrobce. Člověče je to zvláštní,ale řekl bych,že budou pořád stejné i kdyby je dělal strejda z "horní dolní". :D ale pokud mi dodás ty polské za lepší cenu a se stejnou km zárukou(80000) tak si je vezmu.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

libor12 píše:
Kysi píše:A nejsou ty silenty nahodou puvodem z Polska? Napadne mi prijdou stejne... 8)
nejsou ;) na tyhle mám certifikát kvality a km záruky od výrobce. Člověče je to zvláštní,ale řekl bych,že budou pořád stejné i kdyby je dělal strejda z "horní dolní". :D ale pokud mi dodás ty polské za lepší cenu a se stejnou km zárukou(80000) tak si je vezmu.
no nevim, jak komu dosvedcis ze jsi najel 80tis km..
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Celi-johnny
Manager Týmu
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 14.08.2008, 22:44
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Celi-johnny »

a kde shanite ty polaky?
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

No když Ti je namontuji já tak si poznačím stav tacho,ale oni předpokládají 15000ročně. Jestli ty polské používají stejný pur jako základu tak věřím tomu že se cena moc lišit nebude a pokud používají ten nejlevnější tak jsou do 10k km venku a záruky se nedovolas. Vyhozené peníze i práce.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
.Devils.
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08.11.2007, 20:29
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

čelda AT180 r.v.92 USA

Příspěvek od .Devils. »

Zdravim všechny Čelikáře, jistě mnoho z vás zná problém s vrzáním, ťukáním a snad i mlácením silentbloků. Dluho jsem se zdráhal do mojí čeldy investovat přeci jen 92 ročník je starý auto a investice to neni malá.
Ale nakonec jsem se odhodlal a výměnu uskutečnil. Jak všichni víte tak u nás siláče neseženete tak jsem zabrousil jsem na fórum a objednal jsem přes Libora...jako každej jsem se celkem zdráhal když jsem měl Liborovi poslat 12tis. na koupi z Ameriky, ale chuť se pořádně projet byla silnější...tudíž neváhal jsem a objednal...Dost mě překvapilo že to tady bylo snad do týdne..ale každopádně jsem byl zvědavej jeslti budou fakt pasovat, když je člověk vydí namontovaný na autě (myslim origo) tak vypadaj přeci jen jinak teda jen co se týče rozměrů... ale po víměně můžu říct že vše o.k.!!!
Když teť sednu do auta a mám chuť na trochu sportovnější jízdu tak nemůžu uvěřit tomu jak to auto umí sedět na silnici!!! Libor má pravdu teť už nesednu do auta který bude bez PURU...!!!
A když si to tak spočítám tak jsem kupoval na celý auto což je 16 siláčů a 4 tyčky stabilizátoru za cca 12tis. a tím pádem cca 600 za jeden kus což když kouknete na siláče z obyč gumy na jiný auta tak je průměrná cena...
Každopádně každýmu kdo má stejnej problém jako já doporučuji spolupráci s Liborem má to kvalitní a rychlí...
Neni co dodat a hurá na silnici!!!
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

jsem rád za dalsi pozitivní názor. Je to opravdu o něčem jiném. Rozdíl chování auta je o třídu výš. Dodávka je v pohodě,když celníkovi večer podrží manželka,pokud ne tak je problém. :) ted třeba mam dvě sady od pondělí na celníci,a kdybych se sám nezačal zajímat co a jak tak se vůbec neobtěžují mi ani poslat oznámení od příchodu zásilky. Za 5dní z usa a tady mají na všechno času dost. :(
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

libor12 píše:jsem rád za dalsi pozitivní názor. Je to opravdu o něčem jiném. Rozdíl chování auta je o třídu výš. Dodávka je v pohodě,když celníkovi večer podrží manželka,pokud ne tak je problém. :) ted třeba mam dvě sady od pondělí na celníci,a kdybych se sám nezačal zajímat co a jak tak se vůbec neobtěžují mi ani poslat oznámení od příchodu zásilky. Za 5dní z usa a tady mají na všechno času dost. :(
Tak ho jdi podržet celníkovy ty, třeba to bude mít stejnej efekt. Na corollku bys něco neměl?
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Odpovědět

Zpět na „Celica“