CELICA MEETING 09 HD Video final cut !!!!!!!(by Preatorian)

fotky + videa ze srazů našich i jiných... vkládejte prosím raději jen odkazy.
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

CELICA MEETING 09 HD Video final cut !!!!!!!(by Preatorian)

Příspěvek od Preatorian »

A je to tu, po hodinách, dnech a týdnech soubojů se střihovým programem Adobe Premiere tu mám pro Vás konečný sestřih z Celica Meetingu 2009 v Holicích.
Má to jen pár vad a to celkem zásadních. Video jsem sestříhal na stopáž kolem 16ti minut, do té doby bylo vše v pohodě, ale problém nastal při exportu samotného videa. Když jsem nastavil vyšší kompresi s nižším datovým tokem, tak aby video šlo přehrát i na slabších počítačích, ve videu se vyskytly, pro mě nepochopitelné, chyby kdy obraz problikával se zeleným pozadím, vyexportovala se jen část videa a pak se to seklo a bylo to absolutně nekoukatelné. Pro změnu, když jsem dal exportovat v lepší kvalitě s datovým tokem vyšším než jsou klasická hd videa, vyexportovalo se mi 90 procent videa a pak se to zas seklo a to několikrát za sebou při každým pokusu (asi 15krát, podotýkám, že jeden export trvá tak 3 hodiny tak si to spočítejte), ale s tím rozdílem, že video je již bez chyb, ale místo 16ti minut, se vyexportovalo jen 13 minut (viz. zásek na 90ti procentech). Jenže aby toho nebylo dost, tak když se to lepší video pustí na slabším počítači, může se začít rozcházet zvuk s obrazem, protože to počítač nestihne zpracovávat v reálným čase.

Abych to shrnul, nad videem a jeho exportem jsem strávil asi tak 2 týdny čistého času a není možnost abych na svém počítači vyexportoval celou délku videa i když mám solidně nadupanou mašinu a nechápu kde se stala chyba, že se export vždy v skoro stejném místě zasekne, tudíž Vám zde nabízím 13ti minutové HD video z původních 16ti sestříhaných minut a doufám, že se Vám bude aspoň toto líbit.

Právě ho uploaduju na rapidshare a postupně během dneška a zítřka sem dám linky na stažení. Je to dohromady 7 souborů po cca 100 MB. Velikost konečného video souboru je 598 MB. Formát je mp4 a převážně doporučuji přehrávat v programu MPC - Media Player Classic, který je nejvšestrannější a nemá problém s HD videi.

Enjoy!

PS: - až to zkouknete, okomentujte jestli se líbí či ne :wink:
- nezodpovídám za vaše chování na srazu, tudíž nepožadujte po mě cenzuru scén v kterých jste se dopustily něčeho, co nechcete aby bylo zveřejněno, ale nic zásadního jsem neshledal 8) :lol:
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

No tesim se tesim, az tu bude nejaky link ... ale nakam na streamovani, treba v nizsi kvalite by to neslo? Treba to Vimeo fakt miluju .... :-)
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Ono třeba i na youtube jde nahrát video v HD kvalitě. Za to bych se přimlouval.
Z rapidu si to ani nestáhnu protože nemám účet a 7 100MB souborů budu stahovat tejden kvůli limitům.
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

No vida .. to me ani nenapadlo .. tim padem to taky neam sanci sosnout
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

X_Mave píše:No vida .. to me ani nenapadlo .. tim padem to taky neam sanci sosnout
Tím pádem to prvotně upravím na menší rozlišení, abych to moh uploadnout na vimeo a pak sem hodím odkaz :wink:

PS: už se na tom pracuje
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Naposledy upravil(a) Preatorian dne stř 13.01.2010, 23:16, celkem upraveno 5 x.
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Tak to jako predem dekujiiii :-D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No supr... supr... už se těšim... ale jako rapid je fakt šílenost... po 100mb a čekat? teď mě to tam ani nepustí...
celý najednou to poslat na filebase.to nebo iskladku je lepší možnost... nejen že to jede rychlejc a to o dost, nemusí se to dělit a fachá to spolehlivě.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

micron píše:No supr... supr... už se těšim... ale jako rapid je fakt šílenost... po 100mb a čekat? teď mě to tam ani nepustí...
celý najednou to poslat na filebase.to nebo iskladku je lepší možnost... nejen že to jede rychlejc a to o dost, nemusí se to dělit a fachá to spolehlivě.
Rapid není šílenost, když máš prémiovej účet jako já tak to je ta nejužitečnější a nejrozsáhlejší úschovna co existuje, kde najdeš úplně všechno. Do premium účtu se fakt vyplatí investovat a nejsou to žádný obrovský peníze na to k čemu máš pak přístup.

Každopádně, právě to uploaduju jak na rapid tak na Vimeo. Hned jak to bude na Vimeu, což bude zítra ráno, tak sem hodím odkaz a může se na to podívat kdokoliv a kdo bude chtít video v plný kvalitě tak si to stáhne z rapida. Jinám to uploadovat nebudu, finito!! :wink:
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

A je to tady, dokončen upload na Vimeo, tak si to užijte :wink:

http://www.vimeo.com/8701173
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

paradni video .. super prace ... radost koukat
Uživatelský avatar
BaraS
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: sob 11.04.2009, 15:32
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BaraS »

Super video,aspon nekde se muzu jeste podivat jak kroutila tim zlutym zadeckem :( ale bude zase vosa jedna :wink:
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

BaraS píše:Super video,aspon nekde se muzu jeste podivat jak kroutila tim zlutym zadeckem :( ale bude zase vosa jedna :wink:
Držím palce ať dopadne reborn. :wink:
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Angelus
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: pát 21.08.2009, 15:52
Bydliště: Příbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Angelus »

Pěkná práce ale už dost napínání a rychle uploadni sedmičku... :lol:
Celica 5 Gen 3S-GE červená facelift
Celica 5 Gen 3S-GE černá
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Tož dobré to máš...mrzí mě znovu má neúčast :cry:
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ze srazů“