nahradní díly z polska

kde jsou, jak jsou vybavená a jaká je obsluha
Odpovědět
knedlo
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: ned 01.11.2009, 16:15
Bydliště: USTI

nahradní díly z polska

Příspěvek od knedlo »

o takových cenách se vám bude zdát,vše najdete na ALLEGRO.pl mají vše na co si vzpomenete.kupoval jsem tam převod. na avensise na 2.2d4d d-cat,vše proběhlo v pořadku,manik si ji označil,slušné jednání.tady v česku namají nic a jěště za to chtěj ranec lupiči :!:
knedlo
johan
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 18.09.2013, 13:28

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od johan »

je vtipné, že se kupují díly, které jdou kradené třeba z čech do polska na repas a pak to češi kupují na allegro.pl.. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :lol: :lol: :lol: :bomb: :bomb:
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od jarson »

pre tých, ktorí su realisti a uvedomuju si , že polsko nie je len mystická ríša zlodejov a podvodníkov ale normálny stát s kopou normálnych ludí, ktorí na rozdiel od iných ( a žial týka sa specialne nasich bratských :) ) národov nefnukaju , že nieco nejde ale to proste urobia , je tu jeden link na firmu pomocou ktorej nakupy z allegro možete uskutocnit v pohodli a bez rizika s dodaním až do domu ( plati pre cr aj sr) : https://tovarzpolska.sk/
vola sa to autofra a možem iba odporucit. Tiež tu nakupujem , nie casto - vsak mam toyotu, naco by mi boli nahradne diely, že :D ...no obcas ak nieco treba , preco nie.

johan: ty tomu vážne veríš? jasne , pripustme že v každom stáde je pár ciernych oviec... ale to aj v tých nasich , že?
... allegro je najväcsi europsky aukcný portal, je tu plno serioznych firiem, to nie je partia garážových rozoberacov.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od biscuit »

ja myslim, ze je hlavne umeni vytahnout vice jak 5 let stary topic a okomentovat ho :wink:
tomuhle se rika archeologie na poli diskuzniho fora ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od jarson »

ha... fakt , to som si nevsimol :lol:
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
johan
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 18.09.2013, 13:28

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od johan »

jarson píše:pre tých, ktorí su realisti a uvedomuju si , že polsko nie je len mystická ríša zlodejov a podvodníkov ale normálny stát s kopou normálnych ludí, ktorí na rozdiel od iných ( a žial týka sa specialne nasich bratských :) ) národov nefnukaju , že nieco nejde ale to proste urobia , je tu jeden link na firmu pomocou ktorej nakupy z allegro možete uskutocnit v pohodli a bez rizika s dodaním až do domu ( plati pre cr aj sr) : https://tovarzpolska.sk/
vola sa to autofra a možem iba odporucit. Tiež tu nakupujem , nie casto - vsak mam toyotu, naco by mi boli nahradne diely, že :D ...no obcas ak nieco treba , preco nie.

johan: ty tomu vážne veríš? jasne , pripustme že v každom stáde je pár ciernych oviec... ale to aj v tých nasich , že?
... allegro je najväcsi europsky aukcný portal, je tu plno serioznych firiem, to nie je partia garážových rozoberacov.
Samozřejmě to je nadsázka, uvědomuji si, že to není pravidlo, ale není to tak neobvyklé, že se to stane, mám kamaráda, který díly prodává nakupuje v Polsku a věř, že to co je na allegru je desetina toho co je v polsku dostupné.

Jinak taky firma automedik prakticky kopíruje nabídku allegra z kategorie náhradní díly viz. http://bazar.automedik.cz, ale nemám s nimi zkušenost.

Já kupoval výfukový systém na RAV 4 tady http://www.partes.cz a naprostá spokojenost, ale je pravda, že sem kupoval od fimry a ne soukromníka.

Na podvondíka můžeš narazit všude, to je pravda.

PS: taky sem si nevšiml, že to je tak staré téma, bylo celkem vysoko tak sem reagoval.. :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od zvady2 »

Ja som kupoval rozvody u vasedily24.cz a keďže majú aj PL stránku tak to z ČR len posielajú ale vozia z PL.. presvedčili ma hlavne cenou, ale neplati to vždy ze majú najlacnejšie tak to dávam len ako tip
Kameraman a videoprodukce
http://www.adamvideo.cz
KLIKNI NA ODKAZ
-------------------
Toyota Pravia 2001,2.4b,automat,106 tis Km při koupě
Toyota Camry,3.0 V6,automat,167tis km při koupě,LPG
TOYOTA CARINA E Sedan,1997,1.6.,78kW 107tis km při koupě, Moje první Toyota
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od jarson »

samozrejme , že nie je vsetko zlato co sa ....
nieco sa vyplatí a nieco nie. Ako vsade treba hladat zrno v mori pliev...a nezabudnut zakalkulovať doravu a dalsie naklady.
Pre mna je poslko zaujmave v tomto smere najmä preto, že tam viem zohnat veci co tu ( alebo i v CR, A,HU)nikto nema . Alebo originalne diely za ceny nevídané - proste za normalne , nepredražene ceny - nie ako u nas v toyote.
a mimochodom , u vas v CR su tiež velmi dobre stranky s autodielmi ( nemenujem - zasväteni iste poznaju) kde mate dobre diely aj dobre ceny. Pre mna vsak dojem kazia prepravne naklady na SR :?
Zda sa že len tu u nas je to stale zakliate :mad:
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
frostie
Věčnej rejpal
Příspěvky: 893
Registrován: stř 07.04.2010, 22:05
Bydliště: Český Těšín

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od frostie »

Přes kolegy z klubu previa v polsku mám kontakt na firmu, která dováží dobré motory přímo z japonska.
EX: 2x Toy Corolla polocombi 1,4 2000, Toy Previa 2,4 2001, Toy Carina 1,6 1992 a též 2,0 1994
Jezdím s: Toy Camry 1998 2,2 96kW automat.
Hledám Prius II, jen dobře udržovaný, ročník 2006-2010.
vladco
Navigátor
Příspěvky: 79
Registrován: úte 16.08.2005, 00:53
Kontaktovat uživatele:

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od vladco »

ktovie za koľko by sa dal zohnať 4A-FE 1,6 85kw carina E 94-97
ak by to bol Váš problém, kde by ste začali?
ulakomil som sa na jednu s LPG, ale motor klepe zrejme niektoré ložisko, aleprudko sa to zhoršuje...
dakujem za každý nápad :)
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od gramo »

Hned poté, co jsem oživil jedno staré téma jsem zjistil, že tu hned vedle žije podobné...

Zkušenosti s bazar.automedik.cz jsou takové, že na 3 pokusy mi napsali, že zboží již není k dispozici (přitom na allegro.pl stále je), asi jen nějakým robotem kopírují nabídku z allegra a když někdo něco chce, zjistí, že to Polák do zahraníčí neposílá a napíšou, že to k dispozici není.
mattysson
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24.11.2015, 14:51

Re: nahradní díly z polska

Příspěvek od mattysson »

s automedik mám přesně stejnou zkušenost... potřeboval jsem pravé přední dveře a přední nárazník na svoji toyotu a největší výběr měli tady: http://nahradni-dily.partes.cz/osobni/toyota/
upozorňuji, že jsem hledal použité díly a u někoho kdo má skutečně díl skladem. Nebaví mě, že mi někdo řekne, jo díl je někde v polsku, možná Vám ho přivezeme
Odpovědět

Zpět na „Vrakoviště“