Moje Corolla 4A-GE a Carina E

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Odpovědět
Floki
Věčnej rejpal
Příspěvky: 761
Registrován: pon 26.06.2006, 17:27
Bydliště: Znojmo

Moje Corolla 4A-GE a Carina E

Příspěvek od Floki »

Toyota Carina E 2.0 GLI
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

No, pěkná práce ta Corolla, jen co je pravda.


Mimochodem, sorry, ale nechápu lidi, co chtějí ukázat fotky a musí z toho spatlat video a nablejt na joutůb. To je jako posílat mailem MP3. Zhovadilost :roll:
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Floki
Věčnej rejpal
Příspěvky: 761
Registrován: pon 26.06.2006, 17:27
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Floki »

Marty píše:No, pěkná práce ta Corolla, jen co je pravda.


Mimochodem, sorry, ale nechápu lidi, co chtějí ukázat fotky a musí z toho spatlat video a nablejt na joutůb. To je jako posílat mailem MP3. Zhovadilost :roll:
V pohodě. Mě začlo bavit dělat si z fotek videa a přijde mě to pěkny. Obzvlášť když se k tomu hodí nějaká hudba. Je to můj názor že je to hezčí.
No a jinak,corolla,budiž jí země lehká,kdybych mohl vrátit čas,tak bych ji potom neprodal, i když byla na odpis,tak bych si ji nechal :)
Toyota Carina E 2.0 GLI
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Jako videa dojemny .. vyber hudby me fakt dostal ;-) Nejdriv ten slovensky sladak a pak Wind Of Change ... no proste skvelej napad
Floki
Věčnej rejpal
Příspěvky: 761
Registrován: pon 26.06.2006, 17:27
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Floki »

X_Mave píše:Jako videa dojemny .. vyber hudby me fakt dostal ;-) Nejdriv ten slovensky sladak a pak Wind Of Change ... no proste skvelej napad
Já jsem to jen zkusil a to byly první dvě písničky na ktery jsem kliknul :lol:
Toyota Carina E 2.0 GLI
Uživatelský avatar
miloshi
Navigátor
Příspěvky: 95
Registrován: stř 15.04.2009, 22:31

Příspěvek od miloshi »

nahodou! myslim ze robit videa z fotiek moze byt celkom zabavne... a clovek si to po case celkom rad pozrie a pekne si zaspomina pri dobrej hudbe :) a tu ocenujem lasku k svojim autickam... mne sa hudba sice nepaci, ale pre majitela to je urcite pekna spomienka :wink:

auticka su super!
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

X_Mave píše:Jako videa dojemny .. vyber hudby me fakt dostal ;-) Nejdriv ten slovensky sladak a pak Wind Of Change ... no proste skvelej napad
Přesně tak, hudba je fakt dokonalá k tomu. Kdyby jsem nevěděl co je k tomu za obrázky tak by jsem tipnul že to dělal někdo kdo se právě rozešel se svojí holkou. Jinak video by jsem to nenazíval ale spíše prezentace.
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“