Pojištění (povinné ručení, havarijní poj.)

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Avensis Slovakia
Řidič
Příspěvky: 259
Registrován: čtv 07.01.2010, 22:05
Bydliště: RV Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avensis Slovakia »

Luke_Luke píše:
Pavo.B. píše:ja teda 24 jeste nemam , ale Jirka je hodny :wink:
Ja prave reagoval na uplne prvni prispevek, kde je napsano, ze pojisteny musi byt starsi 24let...jinak se to dela tusim tak, ze u mladsich se to napise na otce treba....
Sorry za off topic, ale budte rádi že to máte tak ako píše Luke.
U nás to bolo tiež tak, lenže nedávno prišla zmena a keď je auto napísané na mňa, tak tým pádom aj poistka musí byť pekne krásne na moje meno :!: To je co? :lol: Tiež som poznal prípad: Chlapec jazdil na aute ktoré patrilo jeho mame lenže poistka už bola na starého otca lebo bol dôchodca tak bola zľavička že jo, aj my slováci (podaktorý) si vieme dať prevrtať koleno pre pár halierov, ale teraz späť k téme, vždy keď ho zastavili ochrancovia zákona tak vkuse ho preberali ako dajakého čudáka. Mne to tiež príde čudné: auto matkine, poistka na stareho otca a ja sa prevažam na aute akoby nič :lol:
Ja osobne som rád že sa zaviedlo to čo máme teraz. :wink:
Celica GT SS II LSD chladič prevodovky + jazvečík (jezevčík) OZZY a EDDIE :-D
Corolla AE92 Gt-i "89 liftback
Yamaha WR

ex. Carina E
ex. Avensis T22 D4D 2,0
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

me zase stve ze pojistka je na auto a ne na osobu - kdybych mel vic aut tak by me to stvalo jeste vic , zbytecne platit na tolik aut kdyz clovek by jezdil najednou jen jednim
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

asi častější je opačný případ, kdy je v rodině víc řidičů než aut a to už by se zase mohlo prodražit, záleží, jak by to bylo nastavené. Ale zase bonus by se mohl počítat na řidiče a ne na toho, kdo auto pojistil, takže by se nestávalo, že člověk přijde o bonus kvůli tomu, že někdo jiný s ním způsobí nehodu...

K původnímu tématu -- už nějaký měsíc k naprosté spokojenosti jezdím s pojistkou od Jirky.
Uživatelský avatar
Avensis Slovakia
Řidič
Příspěvky: 259
Registrován: čtv 07.01.2010, 22:05
Bydliště: RV Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avensis Slovakia »

Pavo: Poviem ti príklad :lol: okrem mňa v rodine máme ešte 2 toyotky, obe sú písané na mamu, na jednej jazdí ona na druhej otec a s platením je to tak že platí to ten čo to využíva, takže spravodlivo :lol: horšie to bolo keď mali 3 toyotky, vtedy si tú tretiu medzi sebou prehadzovali(myslím platbu poistky) ale to iba v rámci srandy, vždy to pekne vyplatili na čas :wink:
Celica GT SS II LSD chladič prevodovky + jazvečík (jezevčík) OZZY a EDDIE :-D
Corolla AE92 Gt-i "89 liftback
Yamaha WR

ex. Carina E
ex. Avensis T22 D4D 2,0
davidd
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07.04.2010, 12:10

ručení

Příspěvek od davidd »

ahoj, je ta kooperativa nejlevnější? hledal jsem zde na kalkulačce pro povinné ručení a taky mi tam vycházela docela slušně? neznáte ještě jiné kalkulačky abych si to mohl potvrdit? díky moc
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: ručení

Příspěvek od m5t »

davidd píše:ahoj, je ta kooperativa nejlevnější? hledal jsem zde na kalkulačce pro povinné ručení a taky mi tam vycházela docela slušně? neznáte ještě jiné kalkulačky abych si to mohl potvrdit? díky moc
Vykašli se na kalkulačky,napiš SZ Jirkovi a uvidíš,budeš mít bezkonkurenční pojistku u velké pojišťovny s mnoha pobočkami :)
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Takze, taky jsem si nechal udelat pojistku u Jirky, ryche jednani, za dva dny doma, cena super. Muzu doporucit
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Mala informace a poděkovani...
Jak vite, v neděle večer v Praze prohnala bouřka s krupobitim, balance...tři služebaki v haji (pojizdne ale hezky zrovna nejsou...) tak že v ponděli jsem začal to řešit (mame celou firmu u kooperativy, nějaka firemni flotila nebo tak nějak)
Telefon samozřejmě hluchy, ani jsem nezlobil protože chapu že na P4 tich aut bylo rozmlaceno trochu vic než jenom naši...ale kromě telefonu maji přece i on line nalašeni škody, hodinu mně to trvalo (par coffe break nebo tak nějak)a mněl jsem to odeslane, během dalši hodiny přišli sms s čislami škodnych udalosti.
Zavolal jsem servis a bylo mně řečeno že to krupobiti vyřizuje přimo pojištovna takže se mně ozvou ohledně prohlidky, nedalo mi to tak dnes rano jsem vzal prvni auto a v 7 50, byl na Likvidace, v ul Samova 4,Praha 4
Aut...no, řict že hodně to asi raději vubec mlčet, přijel jsem jenom 20 min po otevřeni a byl jsem 66tej, tak jestli někdo prochazel tou procedurou tak vi že to je nadlouho...ale nebylo, protože ti likvidatory vyšli na ulicu a fotili to všechno přimo tam, take nevim odkud je tolik nahali ale bylo tam asi 15 likvidatoru, takže během hodiny a pul jsem mněl prvni auto hotove,
Na schodech stala holka co rozdavala čisla do fronty a protože jsem mněl tich aut 3, tak jsem vzal rovnou 3, jenom že jsem vždycky musel jedno auto odvizt na firmu a druhe vzit a privest, samozřejmě jak to postupovalo tak jsem tu frontu propasl...nevadi, žadna komoušske..., propasl:vem novy listek... nebylo, prostě jsem k ni přišel a ihned dostal prvniho volneho likvidatora...
Jo, na scodech pobyvali šefove likvidačniho centra kooperativy a ochotně odpovidali na otazky...
Asi kolem 12 hod, jsem mněl auta hotova...tak že jsem jel s prvnim, Octavkou,do Autojarova, chlapik podival se na protokol, a rovnou zapsal mně na celkove přelakovani auta, když jsem ho upozornil že u toho auta puka dilu je nepoškozena tak řekl že prostě to tak dělaji, rozeberou cele auto a přebarvi a s pojištovnou už nemam dělat starosti, prej s kooperativou to vždycky vyřeši...
Takže zavěr: i když tam najednou bylo kolem stovky aut, tak hrozny to zase nebylo, šlo to jako na běžicim pasu
Servisy jsou mnohem vstřicnejši když se jedna o velkou pojištovnu (bude to krycim dopsem, tak že auta ihned po opravě mužeme vzit, a oni to s pojištovnou dotahnou sami)
Posledni...tich aut by tam nebylo tolik kdyby koop nedavala ke každemu povinnemu ručeni připojištěni proti přirodnim živlum zdarma, takže i ti sierry i favority, všichni dostanou novy kabatek pod stromeček


:lol:
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

tak to asi v nejblizsi dobe muzeme ocekavat zdrazeni pojistneho :-)
Naposledy upravil(a) biscuit dne stř 18.08.2010, 22:19, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Myslim že koop to hroutit nebude, jedny z mala davaji pojištěni proti živelnym pohromam zdarma, tak že ted budou platit
Na druhou stranu je to dobra reklama, draha, samozřejmě, ale lidi to pochopi nejlip když uvidi že soused necha opravit auto s povinneho ručeni a oni ne, jenom kvuli vyběru špatne pojištovny...kolik lidi k nim přistoupi a kolik o tom zauvažuje (tak když člověk časem proda starši vuz a bude kupovat něco novějšiho, a bude to chtit pojistit, tak na takovy věci vzpomene) to nevim ale malo to take nebude...
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

pov ruč

Příspěvek od zmaxxx »

Doporučuji. Jiří, díky. Není co dodat.
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

druhé auto

Příspěvek od zmaxxx »

Tak jsem pojistil i druhé rodinné autí, 1991 Corolla. Opět díky za rychlost a preciznost.

Doporučuji.
Zbyněk Mezera
;-)
Uživatelský avatar
Vaclav Kopecky
Navigátor
Příspěvky: 121
Registrován: čtv 20.12.2007, 19:54
Bydliště: Praha

Doporučuji

Příspěvek od Vaclav Kopecky »

Musím se také svěřit se svojí zkušeností s Jirkou. Po třech letech úvěru, kdy jsem měl přiřazenu Českou pojišťovnu jsem intenzivně hledal pro svoji Corollu optimální pojištění a vybral jsem jeho bezkonkurenční nabídku(povinné i havarijní pojištění Global). Od ČP jsem také dostal novou nabídku, ale byla horší než na nové auto a o 50% vyšší než u Jirky Howard. Když to srovnám, tak obě smlouvy začínají na podobné částce, ale vše je o bonusech a různých koeficientech a to dělá tu polovičku na výsledné platbě. Rychlé jednání s kompletním vyřízením, doporučuji.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ne2d
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: sob 31.01.2009, 17:42
Bydliště: Č.Budějovice,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ne2d »

Chci se zeptat majitelů aut převážně starších ročníků( tak 5 a více let) - máte k povinnému ručení i havarijní? přemýšlím o něm a tohle téma jsem objevil až dnes ( 2 dny po zaplacení ručení, takže objevit to o týden dřív, tak neváhám, ale třeba to jde nějak přepsat :)
Vyplatí se to, nebo je to záležitost spíše pro novější auta..
Díky
_________________________________________

Corolla E11 vvt-i 4ZZ-FE
Obrázek
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

Ne2d píše:Chci se zeptat majitelů aut převážně starších ročníků( tak 5 a více let) - máte k povinnému ručení i havarijní? přemýšlím o něm a tohle téma jsem objevil až dnes ( 2 dny po zaplacení ručení, takže objevit to o týden dřív, tak neváhám, ale třeba to jde nějak přepsat :)
Vyplatí se to, nebo je to záležitost spíše pro novější auta..
Díky
Mám auto staré 9 let a taky o tom přemýšlím. Pokud nějak pudou vycucnout od máti bonusy z havarijka, tak bych asi neváhal a šel do toho. Jiří mi to minulý rok předběžně vypočetl na 9 tisíc za rok i s povinným a to se dle mě dá...
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“