Pojištění (povinné ručení, havarijní poj.)

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

fildis píše:Co tě na tom děsí?
Až tak nízká cena...a při nějakém problému,kdy bude muset pojišťovna platit zazní věta : "Na pohádky jsi moc velkej..." asi to bude tím,že na VW clubu s tímto problém byl.... :?
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

meryz.07 píše:Všechno to zní krásně...ale obavy z problémú při pojistném plnění jsou větší... :?
co te desi , je to standartni smlouva od Koop - akorat s maximalnim bonusem ktery bys jinak mel za par let , ono kdyz zajdes do nejake normalni a reknes ze chces zrusit pojistku tak ti jiste nabidnou zajimavou nabidku abys u nich zustal , jinak by ti nic nerekli a nechali te platit - vlastni zkusenost
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
TommyMe
Navigátor
Příspěvky: 140
Registrován: pon 10.03.2008, 22:00

Příspěvek od TommyMe »

Není se čeho bát! Ten známý je právě také Kooperativa a říkal mi,že má smlouva je v naprostém pořádku a nemám mít obavy. Také jsme je měl.
Říkal, že pojišťovací agenti mají svůj osobní bonus,který můžou dávat a že on každopádně takový mi nemůže dát. Není se čeho bát. Při problému Jirku nepotřebuješ a jdeš přímo do pojišťovny. Prý pojišťovnu nezajímá s kým si to uzavřel.
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

Náhodou jste neměli nějaký problémy (nehoda,vandalismus...atd) už s pojištěním od Jirky?!Jestli vše proběhlo OK....fakt říkám,je to super...ale obavy tam jsou :? už jsem ho kontaktoval dřív a fakt mi nabídl luxusní ceny....
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

TommyMe píše:Není se čeho bát! Ten známý je právě také Kooperativa a říkal mi,že má smlouva je v naprostém pořádku a nemám mít obavy. Také jsme je měl.
Říkal, že pojišťovací agenti mají svůj osobní bonus,který můžou dávat a že on každopádně takový mi nemůže dát. Není se čeho bát. Při problému Jirku nepotřebuješ a jdeš přímo do pojišťovny. Prý pojišťovnu nezajímá s kým si to uzavřel.
Presne tak, ja ji sel jednou zaplatit hotove na pobocku tu snizenou a ani se nedivila ze najednou platim o vice jak polovinu mene :lol:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
TommyMe
Navigátor
Příspěvky: 140
Registrován: pon 10.03.2008, 22:00

Příspěvek od TommyMe »

Jo a ještě poslední věc. Pokud bouráš a jdeš to do pojišťovny řešit tak oni neví kolik si platil a je jím to jedno. Vidí,že smlouva je OK a to jím stačí. Prostě kdo na to má tak ať platí 9tis a kdo je chytřejší a šetřivý ať platí o polovinu méně za stejných podmínek. Vyvaroval bych se Axa a dalším levným pojišťovnám,KOOPERATIVA je jistota.
Uživatelský avatar
fildis
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1525
Registrován: čtv 25.10.2007, 15:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od fildis »

Mě kupodivu ani nepřemlouvala, když sem to šel zrušit :lol: Ale strašila mě, že levný povinný je problém, že pojišťovny se pak cukají při plnění, ale tak těžko říct. Jako to co po mě chtěli teď platit už byla nehorázná cenovka za takovej nákupní košík, jakým Colt je, takže sem řekl NE! :lol:
Corolla E10 1.3 16V 3D 97
4E-FE 55Kw
Ronal 6Jx16 ET38
195/45 R16
Trocha úprav ještě nikomu neublížila :-D

http://database.mangacars.fr/data/media ... llae10.PNG
Uživatelský avatar
jirka howard
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: ned 25.11.2007, 20:14

Pojisteni

Příspěvek od jirka howard »

Nestacim se divit, co tady resite :lol:
Uz jsem to vysvetloval nekolikrat a pro ty, kteri to nepochopili: je ciste moji zalezitosti jakou vysi slevy svemu klientovi do pojistky dam,
smlouva je naprosto standartni.

Pokud bude muj klient platit na sve auto 3tis.Kc rocne a jeho soused u stejne pojistovny na auto se stejnym obsahem 8tis.Kc, je to ciste
vec jeho souseda, ze si nedokazal sjednat lepsi cenu. Pokud ale jeden nebo druhy nekoho nabouraji, skoda se pokryje z jejich povinneho
ruceni a nikdo nikde nezjistuje (a neni to ani mozne), jestli jeden plati
tolik a ten druhy tolik.

V podstate si vzpomente na mobilni operatory: platite 1.000Kc paušál, máte v tom 500 volnych minut, ale kamarad, co pohrozil stejnemu
operatorovi odchodem, plati 650Kc paušál a ma v tom 3000 volnych minut. Je na tom neco divneho v dnesni dobe??

A nakonec: nikomu pojistky nenutim, pokud jste se svoji pojistovnou spokojeni, proc byste ji menili, ze. O kvalitu a penize jde vzdy az
v prvni rade. :lol:
Uživatelský avatar
fildis
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1525
Registrován: čtv 25.10.2007, 15:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od fildis »

Asi tak, jak to tu shrnul Jirka, hlavní přeci je, že povinný platíš a víc nás skoro ani zajímat nemusí :lol:
Corolla E10 1.3 16V 3D 97
4E-FE 55Kw
Ronal 6Jx16 ET38
195/45 R16
Trocha úprav ještě nikomu neublížila :-D

http://database.mangacars.fr/data/media ... llae10.PNG
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

slysel jsem, ze ta finta v tom levnem pojisteni spociva v tom, ze se ridici napise maximalni bonus tusim 45-50%, ikdyz na neho nema narok...tedy u ridicu starsich 28let(18let +10let rizeni)...jak to funguje u lidi, kteri maji 24let...ten bonus je 30% nebo je v tom jina finta jeste?
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja teda 24 jeste nemam , ale Jirka je hodny :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

Já taky dáávno nemám 24 :D :D
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Mam takovou zkušenost, jako vždycky dlouhou
Za prve, s koop jsem už pěknou řadku let (auta domacnost životni a t.d.)a nikdy nebyl problem
Na celdu mám povinne a připojištěni čelniho, platim 6100, je to dost ale za ti několik měsicu jsem stačil vyměnit čelni sklo a promačknout blatnik (světlo, naraznik) nějakemu citroenu pri couvani, ja nemam ani škrabanec, nahlasil a zapoměl, žadne penize Take mame pojištěnych v koop našich 20 aut a firmu...
Za tich 5 let jsme neměli žadne problemy, s uhradou a vyši pojistneho, s servisy, že chtěji to v hotovosti, s rychlosti vyřizeni, zbyečnema kecama a t.d.
Prostě velka pojištovna
Přiklad: prodal jsem starou Kia Sephia znamemu v praci (ihned jak kopil milaššška) odhlasil na inspektoratě na něj, a předal doklady ot auta, on to musel přihlasit v jinem městě, domluvili jsme se že on to prihlasi, pojisti a pak ja zrušim pojistku
Po par tydnu ja ho tak něnapaně zeptal, jestli to auto přihlasil a jestli mužu tu pojistku zrušit, ten řekl: že ještě ne ale zitra už tam jede
A co pojistka?
Jo, tak tu už mam, mužeš zrušit...
Něvim co ve mě přecvaklo ale tu pojistku jsem nechal, možna pohled na moji Pražskou SPZ, ktere furt viseli na tom autě, nevim, pak jsem na to zapoměl
Před deseti dny mně vola že vyboural a jestli nemužu mu pomoct s odtahem,
Vzal jsem služebni auto a jel podivat co se stalo, auto je na šrot (kolo v saloně, olej na vozoce), a s opačne strany stoji nějaky pickup ot favorita...čelni naraz
Prvni moje otazka...při pohledu na SPZ, přeřegistroval jsi ho?
Noooo, ne tak uplně...
Debil...alespon maš to pojištěne?
...Joooo, to samozřejmě mam...
Kdo vinnik
Ten muj znamej stoji a nepresvědčivě řika...no asi ja...
...Jak to asi...?
...No, asi jsem usnul a vyjel do protisměru...
...K nam jdou dva chlapiky s nabouraneho auta s protokolem aby ten ho podepsal...
...Ja řikam...ale ten muj znamej nepamatuje jestli vyjel v protisměru...
Pak samozřejmě křik a nadavky, že co ten dědek zase vemejšli že už všechno maji pořešeno a v vymejšleno, že ja tady vubec nebyl a co do toho vubec kecam a.t.d...
...Tak řikam, volejte policije...
...Policie k tak malym častkam nevyjiždi...
...Vyjiždi, jestli situace neni jasna tak samozřejmě vyjiždi, musi...

Najednou zastavuje auto městske policije, vylezou dva stražci a ptaji co se děje a jestli mužou pomoct, tak jsem jim řekl jak to vidim ja(asi mně par lidi hodně nenaviděli) a pak odjel, praci mam take, a viděl jsem to nadlouho, k tomu jsem byl pěkně nasrany na toho sviho znameho
Za par hodin mně vola ten muj znamy a divnem hlasem řika že někoho mně da, dava sluchatko nějakemu stražnikovi a ten začina vyptavat co je s autem, to že neni ještě přihlašene je na pokutu 100kč, a proč ta pojistka je furt na mně...že jemu to neni jasne a je to dinvne..., tak jsem mu řekl že ten muj znamej je megadebil a megalinej a neumi v životě zařidit par věci...proto to tak je... on asi to pochopil a už nevolal
Vysledek:

1. Znamej se mně v praci nevšima a děla že mně nezna (vy Češi mate k tomu pěknej vyraz:mrtvej brouk), jestli ho na to ptam, tak řika že ja všechno v cajku, znam ten vyraz ale asi mu nerozumim...takže, raději neprodavat auta znamym, jestli nechceš aby byli bejvaly...(kamaradi to je něco jineho)
2. Přišel mně dopis od pojištovny, že potřebujou k tomuto připadu mit vyadřeni policije a...nahlašeni pojistne udalosti ze strany pojištěnneho (ten řidič pickupu to nahlasil že muj znamej, to zavinil), už jsem do toho nehrabal a dal ten dopis komu patři, ale myslim že Koop to zacvaka, prostě velka pojištovna
3. Polcie, když to začala vyšetřovat našla hlašeni nějakeho autobusaka, že on viděl jak nějaka ženska skočila pod auto tomu mimu znamemu, ten musel uhnout do protisměru aby ji nesrazil, moc jemu to nepomohlo protože ta ženska utekla, ale chci prostě řict že musite mit vlastni hlavu, a neposlouchat jestli někdo vemejšli za Vas jak to doopravdy bylo, prostě člověk v šoku podtvrdi cokoliv...proto:
4. Volejte policie vždycky, jestli nechtěji tak řekněte že neni jasny vinnik, nebo se Vam něco nezda, znamemu poškrabali Camry a vyřešil to bez policajtu, za opravu zaplatil 40000 v toyota Modřany a dal učet na menši pojištovnu vinnika (toyota řekla že auto nevyda, dokud nebude mit prachy, a od tich menšich pojištoven to muže trvat dost dlouho, tak že dal to ze svich) pěnize od pojištovny vinnika čeka už nekolik měsicu a pochopil jednu duležitou věc, že i když ten člověk přimo pri něm nahlasil škodu (on to udělal před mim znamem, a ti dali tam i nějake čislo, ted v tom jsou prej nějake nějasnosti) všichni doklady co mu sbyli od 40000Kč havarie: nějaky pochybny barevnej papirek sepsanej nikde naklině,to že to bylo nahlašene: zaznamy pojištovny jsou zaznamy pojištovny, vam je nikdo neukaže, a žadne informace neda... takže chystase s tim zachodovem papirkem k soudu proto:
5.Bacha na menši pojištovny, servisy je nemaji radi (žadnej kryci dopis), a pravem, jedinej doklad ktery uznavaji na 100 procent je policejni protokol...
Prominte za tolik slov



:oops:
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
TommyMe
Navigátor
Příspěvky: 140
Registrován: pon 10.03.2008, 22:00

Příspěvek od TommyMe »

Pěkná slohovka,ale je to mazec. Dnes fakt nevěřit nikomu :( Ani sobě:)
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Pavo.B. píše:ja teda 24 jeste nemam , ale Jirka je hodny :wink:
Ja prave reagoval na uplne prvni prispevek, kde je napsano, ze pojisteny musi byt starsi 24let...jinak se to dela tusim tak, ze u mladsich se to napise na otce treba....
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“