AKTUALIZACE A DŮLEŽITÁ ROZHODNUTÍ STRÁNEK TOYOTA KLUBU ČR

zviditelnění, propagace klubu...

Měli by se stránky klubu poupravit a aktualizovat?

Ano
44
81%
Ne
4
7%
Je mi to jedno
6
11%
 
Celkem hlasů: 54

Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Lucinka píše:
Doky píše:Právě proto jsem to i napsal protože mně to lidi napsali a vím v jakých pozicích jste a co to obnáší viz Libor a jeho noční služby..., viz Ty a práce a dítě o které nyní budeš pečovat...,
Teda pochopila jsem to dobře, že k Idahovi brzy přiletí čáp? :)
Jen napíšu že už přiletel , je to slečna Terezka , pokud se nemýlím.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Jimmi píše:Co pořád řešíte nějaké příspěvky? On je od vás někdo chce.....? :wink:

O příspěvku, doméně atd. si asi nejprve promluvte s majitelem.

Na titulní stránce by asi nic složitého být nemělo, stejně je nejdůležitější tohle fótum. Tam by stačilo mít vyfocenou nějakou Toyotu, možná logo Toyoty, a pak stačí odkaz sem. Při čemkoli složitějším musí být určen někdo, kdo se o to bude pravidelně starat, což stejně skončí tím, že po určité době začne mít ten člověk jiné starosti a zase bude dva roky výpadek, než si toho někdo všimne.
Dame na hlavni stranku pokemona....žlutjaka Pikaču... :twisted:
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Nebo tem domokun od Jonniho by take šel...



jako maskota doporucuju japonskeho domo kuna:D
http://allegro.pl/item935315501_jdm_jap ... ml#gallery
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Doky rok jsem byl bez práce a topím se v dluzích. Finanční situace je opravdu šílená i přez to,že mám novou práci a donesu domů 20tisíc. Prosím o přidělení postu pokladníka mě ani neuvažujte-jsu sice poctivec ale exekuce je svině a najdou vše :roll:

I těch 100Kč je pro mě moc ale i přez to jsu ochotnej je klubu dát.Já klubem a Toyotama žiju-bez nich si život nedovedu představit.Klubu pomůžu s čímkoli budu moci ale s kasou ne

díky
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Škoda Tondo jsi člen který přizpívá hodně.Máš technické danosti a přímo děláš do aut a vlastnil jsi jedno z aut které myslím jsi dokázal udělat způsoben že je radost se na to dívat.Budu apelovat na to aby byla přehlednost každé 100 Kč dané a vydané z klubu a vidím že můj přízpěvek byl pochopen dobře a s dobrým náhledem.I kdyby to fungovalo 2 roky tak bych to chtěl ať se to zlepší a doufám že to půjde.Pavo již se snaží něco nastudovata začne dělt zm,ěny respektive aktualizovat stránku a když se vrátí Fost z dovolený pohneme se dál.

P.S.Mnoho lidí si o mně myslí že se topím v penězích ne není to tak zažil jsem i lepší období i špatné a i nyní premýšlím a vážím si korunky, i já jsem v životě zažil období že jsme byl rád že můžu mí fakt něco do pusy a jsem rád že jsi natolik férovej že tohle napíšeš a tohle u mně vzbuzuje respekt!Lidi kteří se na nic nehrajou a řeknou fakta si zaslouží respekt!

Idaho má miminko to myslím taky hodně udělalo změn.

Je dobré že se trochu zvedá poklička zájmu a hejbe se to!!!
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

V principu jsem rád, že se tady začíná něco dít a snad Vám (hlavně teď Pavovi) nadšení neupadne.

Ovšem ze zkušenosti vím, že zavedení členských poplatků, které např. odemkne některá témata se tady neujme. Jsme přece v ČR a i v klubech, které přináší daleko více výhod než kdy bude možno poskytnout zde jsou členské poplatky mnohými lidmi stále nepochopené. Navíc by to v současném stavu mohlo odradit případné návštěvníky stránek a přiznejme si, že to tu moc nežije a každý člen navíc je pro tyto stránky vlastně přínos.

Předchozím odstavcem ovšem neříkám, že bych na chod stránek nepřispěl ani korunu. Právě naopak, i když tento rok stojí i pro mě ekonomicky za úplný hovno, tak těch pár stovek už by mě určitě nezabilo (a když ano, tak mě budete mít na svědomí :D). Jsem ale opravdu zvědavý, zda se dokáže vybrat aspoň těch 2000 ročně za doménu a hosting - jinými slovy zda se najde 20 lidí po stovce nebo 10 po dvou stovkách.

Funkci pokladníka není třeba zavádět. Stačí založit transparentní účet např. ve Fio nebo Raiffeisen Bank a kdokoliv si online může zkontrolovat pohyby na účtu.

Jako druhý krok by bylo dobré patchnout phpBB na aktuální verzi...na verzi někdy z roku raz dva by si mohl lehce zatrénovat nějaký amatérský cracker.
Naposledy upravil(a) Tequilla dne pon 01.03.2010, 19:41, celkem upraveno 1 x.
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

příspěvky

Příspěvek od aczasa »

A to já si myslím, že najde. :-) Navíc pokud se sežene třeba zastoupení či dealer ToYoTy, který také přispěje, tak je to v klidu. :-)
Ale narozsíl od Doky(ho) bych nechal členský příspěvek zcela na "dobrovolnosti". Dokonce ani nepotřebuji extra vědět co se s těmi mými pár korunami přesně děje, protože web jede a občas někoho z fóra i potkám "in persona" a je to příjemné. :-)
Takže pokud jde jen o to začít, tak sem klidně hodím číslo účtu (svého) a připravím k tomu i evidenci příspěvků a plateb. :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Tak jsem zvědav, jak to dopadne....začíná to něčim zavánět :D
Příspěvky nejsou zlej nápad. Například opelclub renbau pořádá celkem pěkný akce (členství je 300/rok) a myslim, že to stojí za to. dokonce se jim podařilo oficiálně dostat podporu opela a na akcích maj např. k dispozici novinky a můžou si je vyzkoušet a podob..
JDM-meeting : za peníze se platí hosting a nakupujou se věci na srazy (časomíra, kužely......atd) příspěvky jsou dobrovolné a libovolné.
Myslim, že něco v tomto duchu by nebylo od věci. Pro akce všeho druhu bychom se mohli dostat do dalších levelů. Já taky peníze nemám na zbyt, ale těch pár stoveček ročně....
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

Pavo.B. píše:
Lucinka píše:
Doky píše:Právě proto jsem to i napsal protože mně to lidi napsali a vím v jakých pozicích jste a co to obnáší viz Libor a jeho noční služby..., viz Ty a práce a dítě o které nyní budeš pečovat...,
Teda pochopila jsem to dobře, že k Idahovi brzy přiletí čáp? :)
Jen napíšu že už přiletel , je to slečna Terezka , pokud se nemýlím.
Jee, tak to moc gratuluju a přeju všem třem hodně štěstí, zdraví a lásky a Milušce s Honzou co nejmíň Terezčin slziček.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Příspěvky jsou otázkou budoucnosti, ale je dobré se o tom porozprávět , jen tak dál, přemýšlím o různých věcech, uvidíme co mi z hlavy vyleze, ale rozhodně nechci aby se to tu začlo nějak výrazně separovat :wink:

Jinak hlaště se kdo by chtěl taky něco dělat a piště to sem - správcovství jednotlivých sekcí atd... ať mužeme mít představu jak může vypadat to demokratické vedení

A chybí mi tu názor některých lidí , třeba Ombre se nějak vypařil :(

Jinak za týden asi pojedu na návštěvu do Dobříše , zase nějaká příležitost pobavit se osobně

Na úvodní straně jsem umístil moji první zkušební informaci , prozkoumal zdrojový kod stránky, kéž bych se v tom vyznal více
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

Jsem rád že se to tu dává dopohybu. Já si taky myslim že stovka či dvě nejsou na rok tak strašná zátěž, aby se kvůly tomu někdo zhroutil. Jsem student a tak taky počítám každou vynaloženou korunu, ale přesto jsem pro zavedení příspěvků. Myslím že když se člověk chce něco dozvědět o jeho oblíbené značce a chce aby se pořádaly různé akce, tak že by pro to měl taky něco udělat a tohle je podle mě to nejmenší.
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Sem tady teprve od prosince 2009, takže nevím jakou má tenhle web předchozí historii. Osobně mi přijde faj napsat dotaz komukoliv a možnost procházet všechny sekce tohoto fóra. Co se týká případného členského poplatku, tak s tím nemám problém. Určitě bych ale nedělal nějakou sekci jen pro ty, kteří by zaplatili, protože tahle izolace by měla určitě výrazný vliv na návšťevnost i na kvalitu příspěvků. Protože "proč bych chodil někde, kde musím něco zaplatit a nevím co tam uvidím". Spíš bych šel tou cestou, že ten kdo by zaplatil, by dostal domů poštou třeba nějakou samolepku s logem Toyota klubu, průkazku, cokoliv co by nějak potrvrzovalo jeho členství. Mě osobně by nějaká samolepka nevadila a kdyby se do toho dal zakomponovat třeba můj nick (Myfune), aby se s nima nešmelilo, :D tak bych byl určo spokojenej. Otázka je jestli by to členství třeba mohlo mít nějaké výhody např. při srazech typu "vstup zdarma" a pro nečleny třeba nějakej symbolickej poplatek, ne nějakej přemrštěnej, aby to nečleny zase neodradilo, třeba 50,-Kč.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

LennyLeonard píše:Jsem rád že se to tu dává dopohybu. Já si taky myslim že stovka či dvě nejsou na rok tak strašná zátěž, aby se kvůly tomu někdo zhroutil. Jsem student a tak taky počítám každou vynaloženou korunu, ale přesto jsem pro zavedení příspěvků. Myslím že když se člověk chce něco dozvědět o jeho oblíbené značce a chce aby se pořádaly různé akce, tak že by pro to měl taky něco udělat a tohle je podle mě to nejmenší.
Jsem take pro, jestli se bavime o par stovkach a pomuže to rozvoje klubu, neni co řešit 8)
P.S. Mám napad, co když na srazech toyoty vždycky vyhlasit auto srazu, a pak at visi rok nebo pul roku (zaleži na počtu tich srazu) při vstupu na stranky klubu
p.s. da se udělat take nějake hlasovani na netu, ale jako poctu lidem, co jezdi na srazy ja bych to udělal tak :lol:
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

cera píše:
LennyLeonard píše:Jsem rád že se to tu dává dopohybu. Já si taky myslim že stovka či dvě nejsou na rok tak strašná zátěž, aby se kvůly tomu někdo zhroutil. Jsem student a tak taky počítám každou vynaloženou korunu, ale přesto jsem pro zavedení příspěvků. Myslím že když se člověk chce něco dozvědět o jeho oblíbené značce a chce aby se pořádaly různé akce, tak že by pro to měl taky něco udělat a tohle je podle mě to nejmenší.
Jsem take pro, jestli se bavime o par stovkach a pomuže to rozvoje klubu, neni co řešit 8)
P.S. Mám napad, co když na srazech toyoty vždycky vyhlasit auto srazu, a pak at visi rok nebo pul roku (zaleži na počtu tich srazu) při vstupu na stranky klubu
p.s. da se udělat take nějake hlasovani na netu, ale jako poctu lidem, co jezdi na srazy ja bych to udělal tak :lol:
To je dobrý nápad :lol: Je to dobrá motivace.
Ty příspěvky jsou bezesporu dobrá věc, nejtěžší otázka je podle mě jak je vybírat a kdo je bude vybírat...
Uživatelský avatar
BaraS
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: sob 11.04.2009, 15:32
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BaraS »

i 500 ročně si myslím že není zase tak moc pro nikoho a vyřeší to hodně.Pak se dá jezdit dál a konat srazy ve větším stylu :wink:
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“