AKTUALIZACE A DŮLEŽITÁ ROZHODNUTÍ STRÁNEK TOYOTA KLUBU ČR

zviditelnění, propagace klubu...

Měli by se stránky klubu poupravit a aktualizovat?

Ano
44
81%
Ne
4
7%
Je mi to jedno
6
11%
 
Celkem hlasů: 54

Uživatelský avatar
carinaE
Člen Týmu
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11.12.2009, 19:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carinaE »

Zdravím,
nemám nic proti změně grafického vzhledu stránky i když v jednoduchosti je krása.Taky příspěvek mi nedělá problém.Jen obdivuji snahu na sponzoring dar od Toyoty.Vzhledem k tomu,že je to profesionální gigant,určitě nemá zájem na podporu jakýchkoliv akcí,které nebudou v souladu s její firemní politikou,viz témata na tomto webu návody,servisní manuály,prodej použitých náhradních dílů,vrakoviště a pod. :roll:
Toyota jako každá automobilka nám pomůže jen,pokud by se vše odehrávalo pod její taktovkou a v jejich servisních střediscích za jejich ceny a naše peníze.
Jenže já nevidím důvod proč bych svý Éčko jezdil servisovat do drahé Toyoty.
Ifo. :D :D
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Co pořád řešíte nějaké příspěvky? On je od vás někdo chce.....? :wink:

O příspěvku, doméně atd. si asi nejprve promluvte s majitelem.

Na titulní stránce by asi nic složitého být nemělo, stejně je nejdůležitější tohle fótum. Tam by stačilo mít vyfocenou nějakou Toyotu, možná logo Toyoty, a pak stačí odkaz sem. Při čemkoli složitějším musí být určen někdo, kdo se o to bude pravidelně starat, což stejně skončí tím, že po určité době začne mít ten člověk jiné starosti a zase bude dva roky výpadek, než si toho někdo všimne.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

skusím se psojit s jedním človekem co nabízí pro tuning a Car stránky hosting zdarma ( beží u nej třeba tuning-forum atd..
Místo zatím neřeší - dokud prý nebzude na serveru místa málo..
v pondelí dám vedet..
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

A my máme Idaho problém s hostingem......?
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Jimmi nevím s cím jsouporblémy ale řeší se tu hosting za 500 atd tak sem přidal jeste jeden návrh. řekni na rovinu že máme bejt sticha a neresit to že se o to postaráš - aktualizace atd .. a spousta lidí si oddychne :)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Nevím, co řešíš, Idaho.....?
Doména patří Martinovi (Toyotaman) a ten ji pokud vím poskytl zadarmo včetně hostingu. Až se něco změní, můžeme diskutovat o poplatcích.
Pak je tady několik lidí, kteří by mohli opravit titulní stránku, tak ať ji nějak opraví. Ale pokud možno blbovzdorně, protože to nevypadá na její trvalou aktualizaci.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ano hodnota stránek je zajímavá pokuď narážíš na tohle Jimmi koukal jsem na to, ale možná přijde čas přestanou sem lidi chodit založí se nové fórum a lidi se můžou přesunout a hodnota klesne.Proč protože nabídka jinde bude lepší a lidi dokážou někdy jít za jinýma lidma a ptát se jinde.Tady to sklouzlo do zvyku...to mně osobně vadí.

Souhlasím s tím že sponzoring od toyoty atd. není cílem a ani by neměl být základním požadavkem fóra.

Cílem by spíše bylo dále pokračovat v určitém nezávislém duchu a přízpěvky členské mít ve formě umožnění vstupu k sekcím technického charakteru, rad , návodů.a jejich aktualisece, inzerce jak komerční tak nekomerční atd., výhod pro členy registrované.Problémem není hosting domény to konkrétně budem domlouvat s Toyotamanem v květnu samozřejmně nápady k jednání s ním budou vítané.Mým předpokladem je že aktivní členové kterých zas tak moc přizpějou okamžitě když budou chtít do sekcí a další snad nebudou takoví škrti a budou natolik zvědaví že tu 100 obětujou/zvědavost je zajímavá vlastnost/.A proč pak tyhle peníze nerozdělit pro někoho kdo bude trvale pečovat o fórum, neudělat nějaké reklamní nálepky s odkazem na stránky a mít je k dispozici na sraz atd.atd.+ platba domény když se při jednání s ním na tom domluvíme nebo ne....

Psal jsme včera Pavovi poprosil ho a vyčkám jeho odpovědě.

Jinak i do vedení bych a možná nyní někteří z Vás budou překvapení nenominoval lidi jako napr. Libora, Idaha, Krosmena, Leňulku, Tygra i když jejich práce a přínosu celkově pro českou scénu si vážím a můžu říci že některé z nich považuju již více jak známé ale již za kamarády za ten čas spolupráce co se známe.Budu moc rád když se budou orientovat na technické sekce ve formě pomoci rad a návodů a popisů co a kde a jak dělali ať se poučíme viz já když jsme potřeboval poradit měl jsem se kde obrátit jak to činili doteď.No a samozřejmně že by měli mít prostor odprezentovat i to co dělaj a jak protože jsou to lidi kteří tomu na rozdíl odemně rozumnějí.

Ale svůj postoj o event. chuť pracovat ve vedení klubu musí samozřejmně vyjádřit sami.Nebo jako nyní Idaho nabídnou se s pomocí nezávisle na své práci viz hosting a taky nabídl v rámci své práce i výhody pro členy klubu pri registrovaném členství a to je již určitá motivace pro lidi.Myslím že takhle vznikne i zdravá konkurence a to je velká výhoda pro nás.Vidíte že to jde ještě není nic rozhodnuté a je tady nabídka.

Nutné je vyloučit samozřejmě střet zájmů ve vedení klubu s tím že by se měla zachovat určitá nezávislá vazba v dané v oblasti a Pavo mi tím do toho konceptu zapadá nejvíc.

Mým záměrem a doufám že nejenom mým je ať fórum slouží lidem vlastnící auta zn. Toyota a profit z něj má běžný uživatel který fórum navštíví a bude mít o to zájem ne majitel domény atd. Trochu fóru ,,dlužím"díky němu mám pár aut a hodně lidí z Vás mi pomohlo ať můžu na nich jezdit.Vyjmenovat je snad všechny ani nemůžu.

P.S.Na dotazy některých z Vás můžu odpovědět takhle jsem cizinec a jako cizinec bez českého občanství /i když tady žiju 11 let /takže bych zůstal radši šedou eminencí fóra aby nevznikli třenice ohledně toho kdo má a s jakým občanstvím event. být ve vedení klubu.Je to české fórum a klub a já to prostě respektuju.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Doky píše: Jinak i do vedení bych a možná nyní někteří z Vás budou překvapení nenominoval lidi jako napr. Libora, Idaha, Krosmena, Leňulku, Tygra i když jejich práce a přínosu celkově pro českou scénu si vážím a můžu říci že některé z nich považuju již více jak známé ale již za kamarády za ten čas spolupráce co se známe.
Juro nemohu jinak než souhlasit, aby práce pro forum za něco stála bude vyžadovat pracovní nasazení a čas, který - pokud se chceme naplno věnovat tomu co ted deláme a dál se i rozvíjet - potřebujeme věnovat práve své práci. Ja osobně bych jakoukoliv "větší" angažovanost ve vedení klubu, upravě fora dalších takovýchto aktivitách musel odmítnout práve kvuli nedostatku času. ( ne že bych si delal iluze že by mne nekdo nekam nominoval :D jen vyjadřuju svuj názor )
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Právě proto jsem to i napsal protože mně to lidi napsali a vím v jakých pozicích jste a co to obnáší viz Libor a jeho noční služby..., viz Ty a práce a dítě o které nyní budeš pečovat..., Krosmen a rozvoj firmy ..., za Leňulku a Tygra mluvit nemůžu samozřejmně ale proto že se lidi ptali tak jsem abych nemusel se opakovat pro 10 jiných uvedl můj náhled celkově a i s tím že ve vedení by měli být lidi mimo atd. jsem rád že jsi můj předpoklad utvrdil ze své strany a to že nabízíš takovou spolupráci jak si uvedl bude jistě pro lidi faktor motivující.

A proto jsem uvedl i to že jsem ,,cizinec" ať se lidi nedejbůh pak nenavezou do mně kterří by to nevěděli :lol: :lol: :lol: ať vše uvedu pro všechny a ne po SZ je to rychlejší a tím pádem ani nemůžu být ve vedení.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Tak oznamuju že Pavo souhlasil na dobu do ,,demokratického" zvolení ,,šéfa, prezidenta,vedoucího" nebo jak si to nazvete že to tady na fóru bude vést.

Změní stránky respektive to zabezpečí a uvede prvotní stránku do aktuálního stavu a provede některé změny které uzná za vhodné.Po návratu Foosta z dovolený budeme dál jednat ohledně členských přízpěvků a zesouladění s Toyotamanem atd.

Přeju hezký večer
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

členské příspěvky pro koho?

Pro opravdové Toyoťáky kteří se snaží pomoci ostatním s jejich problémy nebo pro lidi kteří prostě jen mají Toyotu a chodí sem jen pro inspiraci a nic nedělají-jen čtou?

Pro lidi kteří se s ostatními toyoťáky kamarádí a sjíždí nebo pro lidi co jen plkají na fóru?

Jsu ochotnej něco dát na rozvoj stránek,na vytvoření nálepek,na vytvoření hrnků......... ale účetnictví by muselo být průhledně vedeno na stránkách pod heslem.

Do čeho investovat a kdy je choulostivá záležitost o které by mělo vždy rozhodovat
více lidí
V opačným případě nedám ani korunu
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Považuju za samozřejmé že ani jinak to nejde jak udělat transparentně kolik přišlo na účet a kolik se z něj nač použilo a Tvůj požadavek je úplně normální.

Tak jak forma fungování. Volně přístupná sekce a zpřístupnění sekcí které mají určitou vyšší přidanou hodnotu tak proč na to neobětovat 100 Kč/rok.

A nač to použít?

1. Něco dát Pavovi B. že nad tím bude sedět a něco dělat ze stránkama aktualisace, jednání ohledně nálepek, nějaký ten telefon lidem při nějaké organizaci něčeho atd. atd.taky něco stojí máš teklefon nebo ne? / a bude to dělat on na rozdíl odemně a Tebe/

2.Když tak nad tím premýšlím a nechtěl bys dělat,,pokladníka" nebo někoho kdo udělá transparentní přehled pro ostatní kde penízky jdou?Mylím že by to vyrešilo i Tvoje dilema ohledně proč a kam a kolik vyrešilo a pomohl bys i ostatním členům mít přehled kde svoje openízky dali/nik by nemohl o Tobě říci že chceš něco nenormálního ale že se snažíš něco konstruktivního udělat jak Pavo. / Co ty na to?

Udělej konkrétní návrh jak si to představuješ a když jsi se ozval bude to přínos pro ostatní vědět jak by si to představoval člen který první tohle načrtnul jako podmínku dání přízpěvků.


3. nějaké nálepky+ pomoc při srazech ohledně nějaké propagace nebo přízpěvku pro lidi který by chtěli jít na sraz atd.na vstupném ve formě slevy, eventuelně burzy dílů toyota., eventuelně slevy od členů kteří mají servisy, prodejci dílů, výrobci reklaním předmětů , i Tebe Tondo napiš kolik dáš slevu členům Toyota fóra.

Ja dám slevu na lékařskou konzultaci :-) a nebudu si účtovat telefonický kontakt s pacientem z Toyota fóra.


Ad celek druhý

1.I čtení v denním tisku něco stojí :lol: /Blesk, AHA,Super/

2 Plkání je supr podle počtu Tvých přízpevků bys asi měl dát více jak 100 Kč :lol: a ja taky.

3. Opravdové Toyoťáky neznám a nemůžu rozlišovat zdali je opravdovej Toyťák ten kdo tady dokáže pomoci radama, prodejem dílů, renovací aut nebo ten kdo to dokáže vše koupit, nebo ten kdo jen vlastní Toyotu a koukne na stránky jen tak opro zábavu/nikdy nevíš Tondo pak si od Tebe ten človíček koupí Tvou Toyotu/

4.Více lidí - celosvětové demokratické hlasování že mineme 3000 Kč za nálepky nebo přízpěvek 3000-5000 kč na sraz kdy se předplatným dejme tomu dosáhnou lepší podmínky pronájmu, ubytování atd. proč by to měl Foost hradit ze svého atd.Dejme tomu okruh , polygonu nebo letiště když se dá nějakej objem peněz jako rezervace atd.snad to nebude na dobrovůli členů kteří budou sponzorovat ostatní.A s určitým balíkem v ruce se dají vyjednat lepší podmínky pronájmu atd.nebo máš , nebo máte jiné zkušenosti.Proboha měli bychom mít soudnost Tondo bavíme se o 100Kč/ na rok ne o 1000 Kč/rok na člena.Nebo si budeme myslet že každý z nás samostatně má na pronájem letiště?Vždyť takové aktivity budou táhnout lidi ať přijedou třeba i z druhé strany republiky ale můžu se mýlit.

Na to je přece vedení klubu 5 lidí kterým se dá důvěra a zvolíme si je dejme na 2 roky a demokracie v tvém ponímání je jen s prominutím k ......Více jak 5 lidí se nikdy na ničem konstruktivním nemůže domluvit to je podle mně větší problém jak vidět kde jde mých 100 Kč.

Juraj
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

Doky píše:Právě proto jsem to i napsal protože mně to lidi napsali a vím v jakých pozicích jste a co to obnáší viz Libor a jeho noční služby..., viz Ty a práce a dítě o které nyní budeš pečovat...,
Teda pochopila jsem to dobře, že k Idahovi brzy přiletí čáp? :)
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

Doky píše: Ja dám slevu na lékařskou konzultaci :-) a nebudu si účtovat telefonický kontakt s pacientem z Toyota fóra.
:lol: Pozor na konzultace chtivé členy :lol: To jsi tím chtěl říct, že jim nebudeš účtovat poplatek 30Kč? :lol: Pozor aby ti pak nevolali jen v noci s tím, že víc "Vydělají" (pohotovost je přeci za 90 :lol: )
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

Doky píše:přízpěvek 3000-5000 kč na sraz kdy se předplatným dejme tomu dosáhnou lepší podmínky pronájmu, ubytování atd. proč by to měl Foost hradit ze svého atd.Dejme tomu okruh , polygonu nebo letiště když se dá nějakej objem peněz jako rezervace atd.snad to nebude na dobrovůli členů kteří budou sponzorovat ostatní.A s určitým balíkem v ruce se dají vyjednat lepší podmínky pronájmu atd.nebo máš , nebo máte jiné zkušenosti.
Ale teď vážně. Na srazy souhlasím, že je potřeba nějaké peníze vybírat. Třeba na okruh do Vysokého Mýta se z Holic nejelo nakonec proto, že by se to muselo rezervovat dopředu, ale to přece nemohl Foost platit celé ze svého. Spousta lidí řekne, že možná přijede, a tím pádem si nebude platit okruh, když to ještě neví jistě. Kdyby se vybíral nějaký členský příspěvek, tak by se tohle dalo eliminovat.
Bohužel, když už jsme u těch poplatků u doktora, tak Doky sám asi víš jak "rádi" je lidi platí... Bojím se, aby to tak nebylo i se členskými poplatky. Holt historie Českého národa se ještě chvilku bude projevovat všude možně.
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“