AKTUALIZACE A DŮLEŽITÁ ROZHODNUTÍ STRÁNEK TOYOTA KLUBU ČR

zviditelnění, propagace klubu...

Měli by se stránky klubu poupravit a aktualizovat?

Ano
44
81%
Ne
4
7%
Je mi to jedno
6
11%
 
Celkem hlasů: 54

Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ja Pavovi zavolám se zdá ono by to už mělo mít nějakej řád.A Pavo je schopný a podle mně i vážený člen fóra, umí to s PC a ať si k sobě navrhne lidí s kterými by něco chtěl dělat a osloví je.


P.S. 100-200 Kč/ jsem ochodnej taky klidně přizpívat na doménu/ a podle mně to je suma která by umožnila nějakou rozumnou prezentaci a eventuelně pomoc k úpravám domény atd.při srazech nějaké nálepky a zviditeľnění.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Jak je to s orgnizací a vytížením adminů do toho nevidím takže to komentovat nebudu ale ... graficky se mi to celkem zamlouvá a nenacházím nedostatky, krom toho, že to může být barevný jako duha :D , prostě forum je funkční a to je podstatný 8)
A poplatky jsou dnes všude tak se divím, že tu je to stále free.....
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

S poplatky souhlasím.
Vzhled stránek bych nechal, úvodní stránku by to chtělo oživit.
Já PC až tak nerozumím, budu rád, když se úprav stránek ujmou ti co tomu rozumí.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Tak mozna by nebylo spatne se nechat inspirovat na jinych klubovych strankach, ktere jsou treba promakanejsi, to lepsi si z nich vzit a to horsi jim nechat :)
Ja se teda zase nedivim ze je to tu free, porad je spousta stranek ktere nechteji aby uzivatele platili. Na jinych klub.strankach se plati ?
Mozna by to chtelo nejakeho sponzora, ktery by byl schopny uhradit poplatek za domenu, nemyslim ze to bude nejaka velka castka, zalezi to jaky bylicek sluzeb se plati
napr : http://www.active24.cz/ celkem kvalitni dobre a ty penize,ktere to stoji domena od 200 za rok + webhosting to je taky nejake peniz, ale opravdu to neni nijaka zavratna castka.
S tou uvodni strankou souhlasim, ze je stara a neaktualizovana, neco by se s ni mohlo udelat. Problem ale je kdo se o to bude starat. Ono nekoho do toho zlanarit aby to popravil nebude asi problem, ale aby se o to staral pravidelne uz tak jednoduche asi nebude, vyzaduje to hlavne cas a chut, navic kdyz z toho nebude mit ani korunu, musi to byt tedy opravdu nadcenec telem i dusi :).
Celkem mi tato verze fora vyhovuje, je jednoducha a prehledna. Jedine co me tu vadi je vyhledavani. Obcas kdyz vyhledvam neco tak to vubec nenajdu nebo to vyhodi odkazy uplne s jinym tematem. Prohledavani by mohlo byt vic inteligentni :) + jeste upravit uvodni stranku a je to v pohode :)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

Podle mého by to chtělo aktualizovávat úvodní stránku. Nemusela by se předělávat, líbí se mi, ale chce to aby tam nebyly rok starý akce. Jinak fórum se mi zdá dobrý, až na to že by jsem ho trochu zbarevnil pokudb y to šlo.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Tady je to jako v Mnichove :lol:

Abych se vyjadril , ne ze bych se ve vedeni nevidel , ale mam obavy , vim jak je tezke se lidem zavdecit a jak jednoduche je se znelibit ostatnim, proto se do niceho nehrnu a radeji nechavam to dulezite na ostatnich. Ano , je to potom jednodussi zivot :) , vim jak to dopada kdyz se mi nakupi vic veci - proste spatne.

Na pocitaci umim, ale administrovani stranek bych se musel naucit , to jsem nikdy nedelal , i kdyz na Strahove bych jiste ucitele nasel - muj byvaly spolubydla. Ale ted to rozhodne neumim.

K uvodni strance - nechat tak jak je a aktualizovat , Libor to pravo ma jako moderator , me se vsak nejde k administrovani prihlasit a tak nemuzu nic zmenit, i kdyz uz by to fakt chtelo a i ja chtel. Samozrejme doplnit vsechny modely od toyoty , vice info - napr. novinky ze stranek toyoty atd.. toho je dost co psat

Zprehledneni vyhledavani - tak zaprvy vyhledat ty spravne topiky a prejmenovat je , ale na to silu nemam , obcas mazu ty bezvyznamne z dlouhe chvile.

Financovani - ano trochu jsem se na to vykaslal , nicmene jednou Toyotaman tvrdil ze to dela z vlastni vule ( asi ji porad ma kdyz fungujem ) , platby tu uz taky jednou byly a prave k tomu se Tman vyjadroval, lec ted mi na email jeste neodpovedel , a po vzniku prave teto stranky jsem myslel ze se to trosku rozhejbe bez moji ucasti , ale Foost uz se nevyjadril jak to vypada , takze jsme zamrzli asi vsichni

Ohledne ostatnich veci, nemam rad vybehavani a premlouvani - znam cechy na vyssich pozicich , zvlast kdyz maji na neco prispet , i kdyz da se to , podpora od toyoty , pripadne nejakeho dealera ( treba i koxu :lol: ) by jiste nebyla k zahozeni , odkazy na klub na provozovnach, propagace

a jiz zninene trika , samolepky - to je o penezich - ja nemam zadny kapital, financovani je vzdy osemetne a nakladani s nim ,

ted to vypada ze jsem alibista - a asi i jsem 8)
Naposledy upravil(a) Pavo.B. dne pát 26.02.2010, 18:31, celkem upraveno 1 x.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
radim
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: stř 04.07.2007, 09:19
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radim »

Přečetl jsem si předchozí příspěvky a vypadá to, že je tady zájem o aktualizaci klubových stránek http://www.toyotaklub.cz. Myslím, že bych vám v tomhle mohl pomoct, pokud samozřejmě čas dovolí, ale zatím mi není jasné o co přesně by se jednalo. Určitě by nebyl problém vrtat se v kódu, sem tam přidat na stránku info o nějaké akci, ale na základě čeho? Bude zde někdo na fóru, kdo by mi předal detailní informace o dané akci, případně nějaké zajímavosti? Takže pokud by byl zájem, tak jsem schopný na základě dodaných informací, dodělat něco do html stránky, přidat nové atd. Z dlouhodobějšího hlediska by šlo stránky Toyota klubu doplnit o nové sekce, funkce atd. Je to jen otázka času a chuti.
Obrázek

1.3, 63kW, r.v. 10/1997, 163000km
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

radim píše:Přečetl jsem si předchozí příspěvky a vypadá to, že je tady zájem o aktualizaci klubových stránek http://www.toyotaklub.cz. Myslím, že bych vám v tomhle mohl pomoct, pokud samozřejmě čas dovolí, ale zatím mi není jasné o co přesně by se jednalo. Určitě by nebyl problém vrtat se v kódu, sem tam přidat na stránku info o nějaké akci, ale na základě čeho? Bude zde někdo na fóru, kdo by mi předal detailní informace o dané akci, případně nějaké zajímavosti? Takže pokud by byl zájem, tak jsem schopný na základě dodaných informací, dodělat něco do html stránky, přidat nové atd. Z dlouhodobějšího hlediska by šlo stránky Toyota klubu doplnit o nové sekce, funkce atd. Je to jen otázka času a chuti.
Tyto stranky jsou ale delane v php, ja taky neco malo vim z html, ale z php nic :roll:
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Tak Pavo vzhledem k Tvé odpovědi Tě snad pověřím takzvaným dočasným vedením stránek do času zvolení presidenta klubu protože mně to začíná trochu štvát a když se to někomu nelíbí klidně ať mně kontaktuje a nabídne mi lepší alternativu protože takhle se budem dohadovat do aleluja a ze stránkami se nic nehne.

S Liborem se spojím a jeho přístup budeš mít.Upravit a aktualizovat první stránku bys určitě zvládl a Fosta přesvědčím taky je to člověk organizačně schopný a jak jsem pochopil umí sehnat a oběhat i zastoupení Toyoty .Já věřím že by do toho šel i pro něj to je podlě mně výhodné pokuď má zájem udělat opět nějakej sraz.

Mé metody přesvědčování při osobním setkání pochopíš:-) některý již měli tu čest:-)......

Za další finance po Tobě nikdo nebude chtít a z výběru členských přízpěvku bych to viděl tak že bude jak na prezentaci tak i na to abys tio nědělal zas úplně zadara a nějaká korunka by se ti měla na to vydělit!!!

Považuju to za samozřejmost!!!!!

Poplatek 100Kč za možnost mít rady,inzerci,být informovanej o srazech atd. mi přijde na sumu adekvátní.Vždyť jen informace od pár z Vás mi ušetřili mnohonásobně vyšší sumy a díky fóru jsem koupil mnoho součástek jinak bez možností atd.


Trika a nálepky nereš to pak dorešíme dýl a ty nemůžes snad to financovat ze svých!!!!

P.S. jak vidíte demokracie mi nic neříká :lol:
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
czmk5
Manager Týmu
Příspěvky: 334
Registrován: čtv 08.11.2007, 00:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od czmk5 »

Doky píše:P.S. jak vidíte demokracie mi nic neříká :lol:
To je jedině dobře :o) občas je potřeba použít jiné prostředky než demokracii s tou by se to nikam asi nedotáhlo. Optám se kolegů kolik by stála doména a hosting u nás v práci a dal bych vědět. Snad bude nějaká sleva když tu dřu :P

Kdybych překecal kolegu tak by mohl bejt i nějakej player na stránkách na videa a nemuselo by se nikam odkazovat, ale to zase záleží na velikosti hostingu a kolegovy.
Toyota Celica 2.0 GT, T20, 1994
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ok napiš mi podmínky a cenu i na sz. a i tady ať to lidi čtou.Děkuju.Mluvil jsem s Foostem kvůli srazu volal mi zdali bych byl ochgotnej si udělat čas a vyměnit si služby atd./ano udělám to, rád lidi uvidím a záleží mi na tom nějak se domluvit i ohledně fungování fóra/domluvíme i další vcěci.

Mně to jak stránky vypadaj vyhovuje, jen je zapotřebí jejich aktualizace a eventulně nové sekce a výmaz atd. atd., hlášení problémů, prostě informace.I Foost mi potvrdil že díky fóru taky jako já ušetřil čas i peníze.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Jsem ochoten samozřejme také vypomoci, a to nejen "klasickým" členským přízpěvkem.

Pouvažujte nad možnosti "registrovaného členství" - prostě ten kdo by přizpel by mel v ramci Toyfora ajeho akcí určité výhody - at již slevy na svtupném na starzy , samolepky zdarma atd.. pokud je budete nejka evidovat - klubová karta nebo neco takového, jsme schopen temto registrovaným členům nabídnout třeba výhodnější nákupy u nás, slevu na práci atd...

:) popřemýšlejte, věřím že Libor, Lenulka a spol by se také zapojili ..
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

Dokyho řešení společně s Idahem se mi zdá jako nejlepší. Jsem pro aby to bylo tak jak Doky říká, a ten kdo přispěje tak by bylo hezké mít nějaký slevy na srazech apod. Jinak 100 kč je opravdu směšná částka za rady a informace co jsou zde.
Uživatelský avatar
radim
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: stř 04.07.2007, 09:19
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radim »

TomasGT20 píše:
radim píše:Přečetl jsem si předchozí příspěvky a vypadá to, že je tady zájem o aktualizaci klubových stránek http://www.toyotaklub.cz. Myslím, že bych vám v tomhle mohl pomoct, pokud samozřejmě čas dovolí, ale zatím mi není jasné o co přesně by se jednalo. Určitě by nebyl problém vrtat se v kódu, sem tam přidat na stránku info o nějaké akci, ale na základě čeho? Bude zde někdo na fóru, kdo by mi předal detailní informace o dané akci, případně nějaké zajímavosti? Takže pokud by byl zájem, tak jsem schopný na základě dodaných informací, dodělat něco do html stránky, přidat nové atd. Z dlouhodobějšího hlediska by šlo stránky Toyota klubu doplnit o nové sekce, funkce atd. Je to jen otázka času a chuti.
Tyto stranky jsou ale delane v php, ja taky neco malo vim z html, ale z php nic :roll:
něco z php znám, nějaké jednodušší věci jsem kdysi dělal ještě na škole. Jinak v práci programuju za použití jiného programovacího jazyka - Java 8) Stránky fóra jsou docela malé, takže by měly jít aktualizovat docela jednoduše. Kadopádně nejlepší je zaplatit nějaké prachy např. studentovi, který stránky aktualizuje a bude schopen je aktualizovat i v budoucnosti :wink:
Obrázek

1.3, 63kW, r.v. 10/1997, 163000km
Uživatelský avatar
czmk5
Manager Týmu
Příspěvky: 334
Registrován: čtv 08.11.2007, 00:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od czmk5 »

Tak jsem se domlouval s šefíkem naší firmy a vyšlo by to nějak hostig +-500 Kč za domemu a hosting 1GB za rok to bych byl schopen uhradit sám (s tím že se to nesmí využívat jako FTP server). Stačí dát povel a mělo by to být hotové (ne o tomto víkendu) nejdřív v pondělí. Rád bych se nějak připojil učastí. Pokud budeme potřebovat víc prostoru tak by neměl být problém...
Toyota Celica 2.0 GT, T20, 1994
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“