AKTUALIZACE A DŮLEŽITÁ ROZHODNUTÍ STRÁNEK TOYOTA KLUBU ČR

zviditelnění, propagace klubu...

Měli by se stránky klubu poupravit a aktualizovat?

Ano
44
81%
Ne
4
7%
Je mi to jedno
6
11%
 
Celkem hlasů: 54

Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

AKTUALIZACE A DŮLEŽITÁ ROZHODNUTÍ STRÁNEK TOYOTA KLUBU ČR

Příspěvek od Foost »

Ahoj Všem nemá někdo z vás tel. číslo na Toyotamena, Potřebovali by jsme se s ním na něčem domluvit. :lol: Díky
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Pokud vím, Toyotaman byl jen vlastníkem domény. Fórum založil (a administroval) Komanche, ale od té doby, co rozštípl u své rollky motor, se přestal na fóru vyskytovat.
Zkus některý z Toyotamanových mejlů (najdeš v diskusi u jeho příspěvků), on se Ti určitě ozve.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Jednoznačně... a hlavně to chce vedení...
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

jestli chces něco umistit na hlavní stranu tak není žadný problem. Mam přístup
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Toro píše:Jednoznačně... a hlavně to chce vedení...
S tím jednoznačně souhlasím :lol: Na jednoho člověka je toho ale moc (navíc jeden člověk bude i nechtěně vždy preferovat auto, které vlastní a má za nej) chtělo by to radu - (vedení), která by byla složená z jednotlivých hlavních adminu (admin - Corola, admin - MR2, admin - Celica atd.) Tito hlavní administrátoři by pak spolupracovali a tvořili hlavní forum :lol: Možná i zrušit hlavní stránku a automaticky přenastavit na přepnutí na forum, které je aktivní a je nejaktuálnější. Proto bych navrhoval zvolit v jednotlivých sekcích (Corola, Supra, MR2, Celica atd.) hlavní administrátory, kteří jsou nejaktivnější zde na foru nebo kteří by měli zájem o tuto práci. Osobně bych navrhoval za Celicu Pavo B. nebo Hamíska. Proto bych se rád domluvil i se současným vedením tohoto klubu, jak to vidí oni. Komanče a Toyota Man bych rád kontaktoval a samozřejmě bych chtěl tuto záležitost (návrh) probrat s Vámi aktivními členy a adminy (Libor12, Pavo B., Toro a další). Díky za odpověď. :lol:
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

moderátory bych popposunul do vedení... pokud budou souhlasit...
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

foost> pošlu ti přes SZ mail a icq na komanche. Před cca 1/2 rokem sem si přestěhoval mail a pak sem měl problem se přihlásit do fora... nebralo mi to po změně mailu heslo, nějakej interní kix. Komanche to opravil, takže s forem pracovat umí, ale už nemá čas... myslim, že by snad poradil co a jak s eliminací/ úpravou tý main page. :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Komanche

Příspěvek od Komanche »

jsem tu, nejak mi padaly zpravy z fora do spamu, tak jsem tu skoro rok nebyl.

Stranky tvoril nightfever, ale od te doby co nema Toyotu taxe tomu (celkem pochopitelne) nevenuje... A jelikoz moje Toyota se uz taky davno odstehovala k jinemu majiteli, tak se Toyota Klubu venuju jen okrajove...
Uživatelský avatar
czmk5
Manager Týmu
Příspěvky: 334
Registrován: čtv 08.11.2007, 00:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od czmk5 »

Foost píše:
Toro píše:Jednoznačně... a hlavně to chce vedení...
S tím jednoznačně souhlasím :lol: Na jednoho člověka je toho ale moc (navíc jeden člověk bude i nechtěně vždy preferovat auto, které vlastní a má za nej) chtělo by to radu - (vedení), která by byla složená z jednotlivých hlavních adminu (admin - Corola, admin - MR2, admin - Celica atd.) Tito hlavní administrátoři by pak spolupracovali a tvořili hlavní forum :lol: Možná i zrušit hlavní stránku a automaticky přenastavit na přepnutí na forum, které je aktivní a je nejaktuálnější. Proto bych navrhoval zvolit v jednotlivých sekcích (Corola, Supra, MR2, Celica atd.) hlavní administrátory, kteří jsou nejaktivnější zde na foru nebo kteří by měli zájem o tuto práci. Osobně bych navrhoval za Celicu Pavo B. nebo Hamíska. Proto bych se rád domluvil i se současným vedením tohoto klubu, jak to vidí oni. Komanče a Toyota Man bych rád kontaktoval a samozřejmě bych chtěl tuto záležitost (návrh) probrat s Vámi aktivními členy a adminy (Libor12, Pavo B., Toro a další). Díky za odpověď. :lol:
Klidně bych nechal aj web, jen ho aktualizovat a dát tam třeba videa a fotky z oficiálních srazů, pak třeba info o různých generací toyot aby se stále dokola lidi nezakládali vlákna s tématem která je nej atd....
Toyota Celica 2.0 GT, T20, 1994
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Taky bych nechal hlavní stránku jak je.

Jen by to chtělo například aktuální informace o pořádaných srazech..........
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
LennyLeonard
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: stř 24.02.2010, 07:51
Bydliště: Kamenice

Příspěvek od LennyLeonard »

Foost píše:
Toro píše:Jednoznačně... a hlavně to chce vedení...
S tím jednoznačně souhlasím :lol: Na jednoho člověka je toho ale moc (navíc jeden člověk bude i nechtěně vždy preferovat auto, které vlastní a má za nej) chtělo by to radu - (vedení), která by byla složená z jednotlivých hlavních adminu (admin - Corola, admin - MR2, admin - Celica atd.) Tito hlavní administrátoři by pak spolupracovali a tvořili hlavní forum :lol: Možná i zrušit hlavní stránku a automaticky přenastavit na přepnutí na forum, které je aktivní a je nejaktuálnější. Proto bych navrhoval zvolit v jednotlivých sekcích (Corola, Supra, MR2, Celica atd.) hlavní administrátory, kteří jsou nejaktivnější zde na foru nebo kteří by měli zájem o tuto práci. Osobně bych navrhoval za Celicu Pavo B. nebo Hamíska. Proto bych se rád domluvil i se současným vedením tohoto klubu, jak to vidí oni. Komanče a Toyota Man bych rád kontaktoval a samozřejmě bych chtěl tuto záležitost (návrh) probrat s Vámi aktivními členy a adminy (Libor12, Pavo B., Toro a další). Díky za odpověď. :lol:

By mě zajímalo mezi kolika lidma by jsi vybíral na zástupce Tercelu:-)
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

ja jsem pro to aby stranky zustaly jak jsou, nemam rada modernizaci, me se tento styl libi, nemusi tu byt zadne cukrbliky, apod. pravda je ze to tu postrada vedeni a mozna trochu pece, ja jsem sice moderator, ale vyskytuju se zde jen malo casu pres den, v praci net nemame, aspon zatim a pochybuju ze kdyz tam bude, tak nam nekdo dovoli podivat se na tyto stranky, ale urcite by nebylo marne kdyby kazdy moderator spravoval jednotlive temata, treba a ted uvedu jen priklad je mi to vazne celkem sumak co budu spravovat ale napr. Lenulka - Celica, pac cele forum je na par lidi moc, jinak klidne at je tady treba sef Libor, vyskytuje se tu nejvic, je to clovek zkuseny jak v oboru tak v techto strankach, sleduje toho tady hodne si myslim ne jen urcite sekce, tak asi tak... jo a nebylo by marne si uz konecne udelat nejake veci s logem tohoto fora, tricka, kapesniky, co ja vim treba i gatky, proste neco, at se muzeme nasim klubem pysnit :wink:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

hlavní stránka je ubohá... na tom jsme se shodli na srazu... je totálně ubohá... kde namaj co dělat reklamy na slovenskej sraz... a 2 roky staráý odkazy... tam má bejt jen logo. Jaký logo? na tom jsme se mam ten dojem taky shodli... byl to takovej zajímavej "velmi zajímavej" vzor...


ale nemá cenu nic řešit, protože všichni jen kecaj a kecaj.(aby ne když z toho nic nemaj)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Microne absolutní souhlas kecaj, kecaj, kecaj.A domluva žádná.Taky si myslím že by se stránka úvodní měla zaktualizovat a dát logo atd.Jak jsem již nekolikrát napsal myslím že Pavo B.by byl jedným z lidí kteří by mohlo tomu dát nějakej řád.Ale asi potřebuju větší podporu ho nejenom navrhnout ale asi i násilím přemluvit ať to veme za podmínek které by byly přijatelné.

P.S.To je jak s platbou za doménu........
Nějaké ty auta doma jsou.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

vedení toyotaklubu

Příspěvek od aczasa »

Tož tak, zvolíme v dalším vlákně Pava B. jako správce stránek, admina pro doménu a plátce hostingu. Zavedeme dobrovolné členské příspěvky (100Kč / nick) a požádáme Pava B. aby s všelidové usnesení bral alespoň na rok 2010. :-)
Já osobně jsem pro PAVA B.! :-)
a stovku či dvě klidně pošlu (nebo složím na účet, nebo dám k dispozici své zázemí pro klubovou pokladnu). :-)))
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“